Uzavírka Machnín, Hrádecká ul.

 Od pondělí 17.července do soboty 14.října je plánovaná uzavírka ulice Hrádecká v Liberci - Machníně (směrem ke křižovatce se silnicí I/35 u obalovny).

Většina autobusových spojů linky 070 IDOL Liberec - Chrastava - Horní Vítkov, které jsou pravidelně vedeny přes Machnín, se bude otáčet na obratišti u železniční zastávky (bez zastavení) a po stejné trase se budou vracet přes Svárov a dále bude pokračovat přes Bedřichovku do Chrastavy; obdobně i v opačném směru.
Menší část spojů této linky (zpravidla v pracovní dny večer a o víkendech) a také všechny spoje linky 642 Liberec - Chrastava - Mníšek - Heřmanice - Frýdlant zajížďku přes Machnín vynechá; náhradou autobusy zastaví v zastávce Bedřichovka.
U spojů vedených přes Machnín tím dochází k prodloužení cestovní doby, u vybraných spojů pak dojde z technologických důvodů k drobným časovým posunům (maximálně do 10 minut).

Pozn. termínově tato akce navazuje na rekonstrukci ulice Liberecká v Chrastavě, která by měla být ukončena v sobotu 15.7.

Aktualizované výlukové jízdní řády autobusových linek 070 (Liberec - Chrastava - Horní Vítkov) a 642 Liberec - Chrastava - Mníšek - Heřmanice - Frýdlant (víkendový provoz).


Jan Roženský
KORID LK, spol. s r. o.
Koordinátor veřejné dopravy Libereckého kraje
U Jezu 642/2a
461 80 LIBEREC 2

www.iidol.cz/