Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Otázky pro Petra Rozmajzla
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Politika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
halvi



Založen: 29.7.2008
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2014 12:45 pm    Předmět: Citovat

V mém určitě ne (ve vašem určitě také ne). Ale zároveň se můžu zapojit do diskuse na veřejném foru i s názory na další kandidátky a kandidáty (stejně jako vy). Tím spíše ve vlákně, kde je na něco lídr Ano dotazován a on mlčí a mlčí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hana Vachová



Založen: 10.4.2012
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2014 12:54 pm    Předmět: Citovat

To mu velmi uškodilo, souhlasím, ale třeba se mýlím. Třeba k tomu má svůj osobní důvod. Jen jsem chtěla napsat, že se mi zdá unáhlené někoho nového kriticky posuzovat ,když ještě neznáme jeho práci. Každý byl na kandidátce jednou poprvé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
halvi



Založen: 29.7.2008
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2014 2:51 pm    Předmět: Citovat

Příznačné, Ano je evidentně přesvědčeno, že jsou voliči všude takoví prosťáčci, že jim to za jméno Babiše prostě hodí
https://www.youtube.com/watch?v=th8F2ebwl6Q
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jan Trnka, mladší



Založen: 31.7.2014
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2014 2:56 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den,
Docela s úsměvem čtu tohle vlákno a nedá mi to, abych připsal svůj pohled na celou situaci.

1) Za prvé si myslím, že pokud někdo kandiduje, ať už z jakékoliv pozice do zastupitelstva, měl by na celkem logické a jasné otázky položené zde na fóru odpovědět a to bez zbytečných průtahů.

2) Nebojím se to tak nazvat, ale navážet se do některého z kandidátů (v tomto případě p. Rozmajzl ml.), že je jen nějaký bezvýznamný student a asistent na VŠ, bez zkušeností - to mě vždy dostane. Teď vezmu v potaz jen zkušenosti v rámci ovlivňování dění ve městě. Jak jinak je sakra ten člověk má získat než kandidaturou? Každý nějak začíná a pořád je lepší se nějakým způsobem angažovat a o něco se snažit než sedět doma na ?. a nedělat nic. Však voliči za další 4 roky tu práci sami zhodnotí.

3) Příjde mi, že tu pár lidem pan Babiš leží pěkně v krku. Na jednu stranu se tu řeší to, že nemá v podstatě ANO program pro Chrastavu ? s tím bych souhlasil. Na druhou stranu bych vůbec neřešil p. Babiše, protože ten v podstatě stejnak žádný vliv na Chrastavu mít nebude. A co se týče předvolebních plakátů - to je celorepubliková kampaň strany, takže to bych zas tolik nevyčítal.

4) Připadá mi, že pro hodně lidí v Chrastavě si zde současný pan starosta vytvořil jakýsi kult osobnosti. Za tu dobu, co je ve funkci starosty si snad občané udělali dojem, že nikdo jiný vést Chrastavu nemůže a pokud by jí vedl, šlo by to z kopce.

5) Souhlasím s tím, že by se nemělo zapomínat na práci zaměstnanců radnice. Také je zcela zjevné, že práce starosty je více vidět než práce běžného zastupitele.

6) Co se týče současného starosty ? určitě za tu dlouhou dobu, co sedí v křesle starosty, udělal spoustu práce ? některou lépe, jinou zase poněkud hůř. V posledních volbách naprosto jasně zvítězila jeho strana ? můj názor je takový, že tomu víceméně pomohly povodně. Starosta se staral, byl vidět a tak to mělo být a mělo by to tak být automatický, nicméně opět narážím na to, že jsem toho názoru, že si lidé zřejmě myslí, že kdyby byl na místě p. Canova někdo jiný, už by pomalu Chrastava nebyla. Rád bych taky připomněl volby v roce 2006, které vyhrála strana p. Němce a to, co se tenkrát dělo, to bylo něco. Jelikož, jak jsem dohledal na webu města, byla tenkrát volba vedení města tajná, tak lze pouze spekulovat, ale celé se to, alespoň pro mě tváří tak, že p. Canov, aby si udržel místo starosty uzavřel koalici s chrastavskou ČSSD a dle mého si pomohl i hlasy KSČM, vyjednávající úspěch to ano, ale až takhle přes mrtvoly? Jak jsem říkal, nelze dohledat, jak kdo hlasoval, ale z celé volby vedení v roce 2006 to na mě tak působí. Jestli to bylo jinak, tak se omlouvám. Tím celým jsem chtěl pouze říci, že by si člověk některé věci měl pamatovat a brát v úvahu. Všechno totiž není tak růžové, jak se zdá být.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ferocactus



Založen: 29.5.2009
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2014 8:06 pm    Předmět: Citovat

Jan Trnka, mladší napsal:
Dobrý den,
......
6) Co se týče současného starosty ? ......
Rád bych taky připomněl volby v roce 2006, které vyhrála strana p. Němce a to, co se tenkrát dělo, to bylo něco. Jelikož, jak jsem dohledal na webu města, byla tenkrát volba vedení města tajná, tak lze pouze spekulovat, ale celé se to, alespoň pro mě tváří tak, že p. Canov, aby si udržel místo starosty uzavřel koalici s chrastavskou ČSSD a dle mého si pomohl i hlasy KSČM, vyjednávající úspěch to ano, ale až takhle přes mrtvoly? Jak jsem říkal, nelze dohledat, jak kdo hlasoval, ale z celé volby vedení v roce 2006 to na mě tak působí. Jestli to bylo jinak, tak se omlouvám. Tím celým jsem chtěl pouze říci, že by si člověk některé věci měl pamatovat a brát v úvahu. Všechno totiž není tak růžové, jak se zdá
být.




Dobrý den, škoda, že nejde dohledat
kvůli čemu Mgr. Němce - bývalého člena KSČM, později člena ČSSD, ještě později člena STRANY PRÁV OBČANŮ ZEMANOVCI a dalších jiných členství,
Zastupitelé za KSČM nepodpořili do křesla starosty!

Dle mého názoru, nakonec zvolili dobře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jabadadoo



Založen: 28.4.2007
Příspěvky: 66
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2014 8:08 pm    Předmět: Citovat

Ferocactus napsal:
Jan Trnka, mladší napsal:
Dobrý den,
......
6) Co se týče současného starosty ? ......
Rád bych taky připomněl volby v roce 2006, které vyhrála strana p. Němce a to, co se tenkrát dělo, to bylo něco. Jelikož, jak jsem dohledal na webu města, byla tenkrát volba vedení města tajná, tak lze pouze spekulovat, ale celé se to, alespoň pro mě tváří tak, že p. Canov, aby si udržel místo starosty uzavřel koalici s chrastavskou ČSSD a dle mého si pomohl i hlasy KSČM, vyjednávající úspěch to ano, ale až takhle přes mrtvoly? Jak jsem říkal, nelze dohledat, jak kdo hlasoval, ale z celé volby vedení v roce 2006 to na mě tak působí. Jestli to bylo jinak, tak se omlouvám. Tím celým jsem chtěl pouze říci, že by si člověk některé věci měl pamatovat a brát v úvahu. Všechno totiž není tak růžové, jak se zdá
být.




Dobrý den, škoda, že nejde dohledat
kvůli čemu Mgr. Němce - bývalého člena KSČM, později člena ČSSD, ještě později člena STRANY PRÁV OBČANŮ ZEMANOVCI a dalších jiných členství,
Zastupitelé za KSČM nepodpořili do křesla starosty!

Dle mého názoru, nakonec zvolili dobře.


Že by proto že v době kdy Chrastava tonula ve vodě vesele halekal se svou kapelou v Jičíně? Very Happy
_________________
Plecháč Jan
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petr Novák



Založen: 1.10.2014
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2014 8:54 am    Předmět: Nefér boj Citovat

Já bych především oddělil názor na jednotlivé kandidáty od toho, jak se v Chrastavě prezentuje celá ta parta lidí. Jestli to z mého předchozího příspěvku není dostatečně jasné, moje kritika uskupení ANO v Chrastavě nemá naprosto nic společného s tím, co si myslím o panu Babišovi a celorepublikové ANO.

Ono totiž chrastavské ANO má společného s Babišem jen ty fotky na plakátech a pak desítky opsaných frází z parlamentních a euro- voleb.

citace:
3) Příjde mi, že tu pár lidem pan Babiš leží pěkně v krku. Na jednu stranu se tu řeší to, že nemá v podstatě ANO program pro Chrastavu ? s tím bych souhlasil. Na druhou stranu bych vůbec neřešil p. Babiše, protože ten v podstatě stejnak žádný vliv na Chrastavu mít nebude. A co se týče předvolebních plakátů - to je celorepubliková kampaň strany, takže to bych zas tolik nevyčítal.

Právě že pan Babiš s tím nemá nic společného. Jinak jste to popsal velmi přesně. Babiš žádný vliv na Chrastavu mít nebude. Ani ten nejmenší. Představa, že mu volají při řešení problémů ve městě ze všech těch stovek městeček, kde sestavili kandidátku a vylepili plakáty s jeho fotkou je naprosto absurdní. Proto Babiše osobně absolutně neřeším. Řeším tu použití nebo chcete-li zneužití jeho osoby za cílem oblbnout voliče A divím se, že vám nepřijde jako rafinovaný podvod na voličích to, že ten Babiš, který na Chrastavu nebude mít žádný vliv, je nám tu na každém kroku vnucován.

citace:
Pan Babiš v Chrastavě kandidovat nebude i když to podle billboardů okolo Rozmajzlových stavebnin vypadá že ano. A to co chrastavské Ano zatím v Chrastavě kromě Babiše předvedlo? Okopírovaný program do všech měst (jenom se změnou jména), samé fráze a ze všeho trčící víra, že voliči budou volit Babiše, ať je za něj napsaný na kandidátce kdokoli.

To je naprosto přesné. Jediný program ANO pro Chrastavu je zvolte nás, my chceme na radnici a radši se moc neptejte proč, my to sami nevíme, vlastně ANO, je potřeba aby konečně přišli noví lidé, noví budou lepší než ti co tam jsou dnes. Podle takové logiky bychom ale mohli na radnici mít třeba osazenstvo nejbližší hospody. Taky by to byly jistě v politice neokoukané tváře a při troše štěstí by se daly vybrat i nějaké mladší ročníky.

Zdá se vám, že přeháním?
Tak si přečtěte v Chrastavských listech odůvodnění, proč bychom měli volit ANO:
citace:
Nejsme politici. My pracujeme. Volíme stále stejné lidi. Není teď konečně čas na to, aby do chrastavské politiky přišel někdo nový?

To jsou argumenty tak možná pro patnáctiletého teenagera. Táta s mámou jsou blbí, je to prostě jiná generace. Poslouchaj blbou muziku a nehulej. Je potřeba je vyměnit.
Jiný, vulgární slovník, ale logika stejná.

Pokračování v Chrastavských listech:
citace:
Není čas, aby do chrastavské politiky přišli lidé se zkušenostmi, kteří už mají něco za sebou a je za nimi vidět kus práce?

To už si z nás ale dělají srandu, že? Lidé se zkušenostmi - viz diskuze o lídrovi kandidátky, který dosud studuje a v životě nic neřídil, leda tak dodávku v podniku svého otce.
Je za nimi vidět kus práce - viz pan Rozmajzl starší, 8 let měl možnost projevit se v zastupitelstvu, ale když si přečtete zápisy - nenajdete nic.

Co je naprosto nefér a podpásově vedený boj:

Ten Babiš, který na nás kouká ze všech těch plakátů, kterými je oblepen podnik pana Rozmajzla je vlastně ten koho podprahově budou volit voliči. Nebudou volit chrastaváky ale podvědomě pana Babiše, kterému bok po boku stojí chrastavští kandidáti. Tím spíš, že nás zahrnuli všemi těmi omletými a po čase už dost kýčovitými hesly, která se ale stádu tak líbí a která tak krásně zabrala v předchozích volbách.

Po volbách ten chrastaváky zvolený Babiš zmizí jako pára nad hrncem a my tu budeme mít lidi, jejichž jedinou kvalifikací pro to, že byli zvoleni, byl právě on.

Přijde vám to fér? Mě ne!

A že je to celorepubliková kampaň, že takhle oblbují voliče v jiných městech, to na tom nic nemění.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Novák



Založen: 1.10.2014
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2014 11:14 am    Předmět: Citovat

Hana Vachová napsal:
Dobrý den,
s údivem jsem si přečetla názory svých spoluobčanů ohledně kandidatury pana Rozmajzla ml. za hnutí ANO. Překvapuje mě , s jakou vervou se do něho pouštíte a jak kriticky jeho kandidaturu posuzujete. Osobně neznám pana Rozmajzla ml. , ale slyšela jsem o něm, že je to opravdu " chytrej kluk" , který plynně mluví několika jazyky a ve třídě patřil ve všech oblastech vždy k premiantům. Osobně bych si také představovala vždy na kandidátkách stran jako lídra vyzrálého člověka, jak lidsky tak i pokud možno politicky. Ale každý nějak začínal.
Ale já všechny ty vlastnosti, o kterých píšete přece vůbec nepopírám. Osobně proti panu Rozmajzlovi ml. nemám vůbec nic. Věřím, že je nadaný student a teď i to co vystudoval dobře učí. Nikde netvrdím, že je to špatný člověk, že je líný nebo své práci, kterou dělá, nerozumí. Když bude hrát fotbal za Chrastavu, budu mu fandit.

My se ale přeci bavíme úplně o něčem jiném. O tom post starosty vůbec není! Je o zkušenostech s vedením lidí, o zkušenostech s jednáním s šéfy úřadů a firem. Starosta musí umět řídit - spadá pod něj nejen úřad, ale je i šéfem městské policie, město je zřizovatelem škol a školských zařízení a má na ně proto také vliv. Starosta musí umět jednat jak s prostými lidmi tak s vysoce postavenými představiteli - od stavbyvedoucích po prezidenta republiky. A nejen jednat, ale umět prosadit zájmy města. I kdyby to bylo proti ministerstvu, silné firmě, nebo finančnímu úřadu.

Normální postup přeci je, řídím pár lidí, osvědčím se, řídím hodně lidí, osvědčím se a můžu dělat ještě zodpovědnější funkci. Proč zrovna Chrastava, která momentálně za současného starosty prosperuje víc než kdy jindy má být nějakým pokusným králíkem pro začátečníky?

Podívejte se na Babiše, když už ho máte jako ikonu. Desetiletí budoval ohromnou firmu, řídil, jednal, sháněl peníze. To co dělá jako ministr financí je totéž co dělá posledních 20 let. Jeho řeči o tom, že není politik, můžete zapomenout, to je jen líbivé heslo, které chtějí slyšet voliči. Nechcete ho také v pozici ministra vyměnit nějakým premiantem ze školy?

V čele města potřebujeme někoho, kdo při řešení problému okamžiku nastartuje a tlačí problém před sebou, s využitím jak svého rozumu, tak ale i kontaktů, zkušeností, znalosti legislativy. To nejsou věci, na které stačí být jen "chytrej kluk".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hana Vachová



Založen: 10.4.2012
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2014 3:06 am    Předmět: Citovat

Nevím, kde jste vzal, že mám Babiše jako ikonu. Asi vycucal z prstu. Ale to s tím, co jsem zase psala já, vůbec nesouvisí, protože pořád si myslím, že záleží především na zastupitelstvu a následně pak zvolené radě, koho si zvolí do svého čela. A protože věřím, že volení zástupci jsou zodpovědní lidé, důvěřuji jejich volbě. Nevím, jaké má ambice pan Rozmajzl ml., ale jak psal pan Trnka, někde zkušenosti získat musí, zrovna tak , jako všichni ostatní, kteří pracují pro město již několik let a byli v této situaci také jednou poprvé. Jedno na jaké pozici. Dle vašeho vyjádření by už neměl starostu vykonávat nikdo jiný , než současný pan starosta. Tak proč se vůbec strany namáhají s kandidátkami? Zrušme volby a nechme věci tak , jak jsou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petr Novák



Založen: 1.10.2014
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2014 12:58 pm    Předmět: Citovat

Hana Vachová napsal:
že záleží především na zastupitelstvu a následně pak zvolené radě, koho si zvolí do svého čela.

Tak především máte poněkud nesprávné informace o volbě starosty. Tak to nefunguje. Starostu volí zastupitelstvo a ne rada. Ta je volena také zastupitelstvem stejně jako starosta.
Hana Vachová napsal:
Nevím, jaké má ambice pan Rozmajzl ml., ale jak psal pan Trnka, někde zkušenosti získat musí, zrovna tak , jako všichni ostatní, kteří pracují pro město již několik let a byli v této situaci také jednou poprvé.

Jaké ambice má pan Rozmajzl ml. je snad jasné z jeho pozice lídra kandidátky, ne? A to je také to, co mi připadá dost drzé, když člověk který nemá ani profesní ani životní zkušenosti, kandiduje na post starosty, kde na jeho vyjednávacích, organizačních schopnostech, zkušenostech a kontaktech závisí, zda bude mít například město sportovní halu za desítky milionů zaplacenou z dotací či fondů a nebo nějakou chybou přijde o desítky milionů na pokutách. Jestli jeho vyjednávací schopnosti zajistí, že budeme mít opravené krajské komunikace na území města a budeme jezdit po krásných silnicích, nebo budeme svými auty vymetat díry.

Ale to samozřejmě závisí na vašich prioritách. Jestli jsou pro vás důležitější osobní sympatie a antipatie, nebo prospěch města.

Jak byste byla nadšená, kdyby vám v nemocnici před operací přišli říct: Tak máme pro vás prima zprávu, vaše operace je sice velmi složitá, ale bude vás operovat náš nový primář, sice ještě nikoho neoperoval, ale měli jsme volby, ten před ním byl sice úspěšný, spousta spokojených pacientů, ale je tu už několik let a už nás nebavil, tak jsme si zvolili nového.

Naštěstí mimo politiku se lidé chovají většinou racionálně. Zaměstnání dostávají podle svých schopností a ne podle toho, s kým jsou vyfoceni na plakátech.

Pokud funguje demokracie tak jak má, jsou volby především vyjádřením spokojenosti nebo nespokojenosti voličů s prací starosty v minulém volebním období. Když pro město udělal hodně dobré práce, dá se předpokládat, že to tak bude i další čtyři roky a je jen logické, že má pokračovat. Pokud pokazil na co sáhnul, budeme hledat někoho jiného. Chcete napsat seznam všeho, co se současnému starostovi podařilo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jan Trnka, mladší



Založen: 31.7.2014
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2014 2:36 pm    Předmět: Citovat

citace:
Dobrý den, škoda, že nejde dohledat
kvůli čemu Mgr. Němce - bývalého člena KSČM, později člena ČSSD, ještě později člena STRANY PRÁV OBČANŮ ZEMANOVCI a dalších jiných členství,
Zastupitelé za KSČM nepodpořili do křesla starosty!

Tak já osobně si o panu Němcovi nemyslím, že by to byla nějaká spása pro Chrastavu, ostatně co se týče převlíkání kabátů různých stran by si se současným starostou za ta léta mohli podat i ruku. Jen jsem chtěl poukázat na to, že dle mého názoru je tu člověk, který si chce udržet svůj flek i kdyby se měl spojit s ďáblem (čti KSČM).

citace:
To už si z nás ale dělají srandu, že? Lidé se zkušenostmi - viz diskuze o lídrovi kandidátky, který dosud studuje a v životě nic neřídil, leda tak dodávku v podniku svého otce.


Nebudu brát v úvahu lídra kandidátky, to už tady bylo řečeno snad všechno. Nicméně by jste si mohl také uvědomit, že lídr kandidátky nemusí být vůbec zvolen. Co se týče dalších kandidátů, tak se tam určitě najdou slušní lidé, kteří pro Chrastavu mnoho vykonali.

citace:
A divím se, že vám nepřijde jako rafinovaný podvod na voličích to, že ten Babiš, který na Chrastavu nebude mít žádný vliv, je nám tu na každém kroku vnucován.


Ten Babiš vám opravdu nedá spát Very Happy Podvod to vůbec není, podvod by to byl kdyby to bylo protizákonné a to není. Tenhle styl kampaně má ANO minimálně od posledních voleb do poslanecké sněmovny. Objevuje se ve stylu lídr-Babiš po celé republice. To by jste pak musel nadávat i na ČSSD, která má všude plakáty se Sobotkou a jak všechno "splnili" nebo na TOPku, že má všude Karla. Považuji to jen za dobré využití značky. Proč v rámci politického souboje nepoužít vše? Pokud je to tedy legální. Holt značky jako Babiš a Karel frčí a ani vy ani já s tím nic neuděláme. Nicméně si myslím, že občan Chrastavy je natolik chytrý, že bude volit především lidi na kandidátce.

citace:
Jaké ambice má pan Rozmajzl ml. je snad jasné z jeho pozice lídra kandidátky, ne? A to je také to, co mi připadá dost drzé, když člověk který nemá ani profesní ani životní zkušenosti, kandiduje na post starosty


I když to bývá pravidlem, že první člověk na kandidátce je nominantem strany na onu funkci, tak to tak ale přece vůbec nemusí být. Už několikrát je tak stalo, že strana dostala určitý počet mandátů a pak sama určila někoho, koho vyšle žádat o podporu zastupitelstvo/sněmovnu apod. Vůbec nechápu, co vám na tom, že kandiduje příjde drzé. S prominutím vám do toho může být úplný nic, protože rozhodnou především voliči svými hlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Rozmajzl



Založen: 12.9.2014
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2014 4:41 pm    Předmět: Prohlášení Petra Rozmajzla Citovat

Dobrý den všem spoluobčanům a čtenářům tohoto fóra. Nejprve bych chtěl ze všeho poděkovat všem přispěvovatelům, jelikož je vidět, že máte zájem o naši stranu.

Velmi mě zaráží, že pořád napadáte naši stranu a moji osobu, ale pokud se o nás mluví, je vidět, že o nás lidé vědí. Jak to je na většině anonymních internetových FÓR, každé fórum má své 3 až 4 kapitány, kteří vládnou svými všeznalými názory, které jsou nepopiratelné.

Při pročítání jsem byl velice ohromen, kolik informací o mé osobě víte, kde pracuji, co dělám a jaké mám zkušenosti? To ani já o sobě sám nevím, že vykonávám tohle či tamto, jak popisujete. Takže vyjadřovat se k vašim falešným obviněním, lživým názorům nemá vůbec cenu.

Já a všichni mý kandidáti děláme svou práci svědomitě, poctivě, nejlépe jak umíme a s čistým svědomím. Dozajisté jsme pro Chrastavu a v Chrastavě udělali dost věcí a práce z pozice ne našeho zaměstnání práce na radnici, ale z pozice dobrovolné, že to děláme pro město, ve kterém žijeme.

Kandidátku jsme skládali pečlivě napříč věkovými skupinami a lidmi z různých oborů a zájmových spolků. Takže pokud nás a zejména mě chcete napadat za každé slovíčko, abyste měl či měli stále co psát, můžete tak nadále pokračovat.

Viz., věta, že přinášíme do chrastavské politiky nové tváře. Ano přinášíme a jen jeden kandidát, můj otec je výjimkou, ale z toho se přece nemusí dělat aféra. Takže buď chcete řešit zásadní věci našeho města, nebo se chcete jen ze své povahy hádat a napadat nás. Nám to nevadí, protože i negativní reklama je reklama a strašně nám to pomáhá a posiluje nás to v naší práci a úsilí. Ale pak nemůžete počítat, že vám někdo bude odpovídat, protože máme na starosti důležitější věci, než vysedávání u počítače a odpovídání na nekonstruktivní dotazy.

Já své cíle a ambice mám. Zkušenosti mám také, které bych chtěl našemu městu nabídnout (a pokud mě zase lživě napadáte, že umím řídit jen ještěrku), je to jen velmi úsměvné a každý slušný a chytrý občan, čtenář se musí nad vašimi názory pozastavit a pousmát. Jelikož mě vůbec neznáte a nevíte, co mám všechno za sebou, a co jsem ve svých 27 letech již dokázal.
Do komunální politiky v Chrastavě nenastupujeme kvůli tomu, že bychom měli chytat nějaký vlak nebo se chtěli svést na popularitě hnutí ANO, vůbec to nemáme z podstaty své věci zapotřebí. Ale oslovili mě přímo spoluobčané Chrastavy, kterým vadí věci, které se v našem městě dějí a je potřeba je začít řešit.

Určitě máte všichni pravdu, že máte svobodu svého názoru a projevu, ale vaše svoboda začíná a končí právě tam, kde začíná ta má. Takže prosím važte svá slova, dvakrát měřte a jednou řežte. Je vidět, že opravdu máte strach z lidí, kteří pracují a je za nimi vidět úspěch. Tyto zkušenosti bychom chtěli přinést i našemu městu.

Dále jak mě napadáte, že se schovávám za nějakého panáka, který po volbách zmizí. Konktrétně pana Babiše. To, že s ním jsem na plakátech, je jen jednotný směr kampaně, která běží po celé České republice. Opět zase bagatelizujete. To, že po volbách zmizí, tak to určitě není, jelikož máme své zástupce ve sněmovně, tak s nimi chceme aktivně komunikovat a spolupracovat na rozvoji města, získávání financí, řešení projektů a pomoci při čerpání peněž z evropských fondů. To jsou ty důležité kontakty, které je potřeba mít pro rozvoj města.

Takže jediný kdo se tu schovává za něco, jste vy všichni, kteří se zde schováváte za své přezdívky. Nemáte špetku úcty a kuráže komunikovat napřímo. S touto kuráží a autoritou já a kandidáti ANO vstupujeme před vás.

V Chrastavě již proběhli dva meetingy hnutí ANO. S našimi občany jsme komunikovali a bavili se s nimi o jejich problémech. Určitě jste nás mohl či mohli navštívit a zeptat se nás přímo na to, co vás zajímá. Na těchto meetinzích byli většinou i všichni naši kandidáti do komunálních voleb, kandidát do senátu, zástupci ze sněmovny (pan Babiš, pan Komárek), lídr ANO za Liberec pan Batthyány. Takže je vidět, že mezi námi jistá komunikace a synergie funguje.

Naším úmyslem je zájem podílet se na dění ve městě, jak na mikro tak makro úrovni.

Pokud stále váháte nad mými vyjednávacími a organizačními schopnostmi. Lidé, kteří mě znají, vědí, že umím věci dotahovat do konce. Mám za sebou pořádání akcí pro občany. Uspořádal jsem meeting s ministrem financí.

Sám na závěr bych chtěl říct, že se nikam nevtírám a nervu. Jen chci nabídnout své zkušenosti, naučit se novým věcem, stát si za svými názory (což se o těch vašich říci nedá, jelikož mě pomlouváte a dva dny na to otáčíte na stejnou věc názor pane ?Nováku?).

Přeji úspěšný den všem čtenářům, spoluobčanům a i odpůrcům, jelikož vaše názory nás posilují a utvrzují v tom, co děláme.

PS.: Určitě nezapomeňte přijít k volbám, ať už budete volit kohokoliv.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mihuna



Založen: 30.9.2010
Příspěvky: 125

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2014 6:02 pm    Předmět: Citovat

Po tom co jste napsal mi vstupuje na mysl pouze jedno - umíte něco jiného než jen "já jsem dokázal a já umím" ? Arogance a nadřazenost vám opravdu nechybí milý pane. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ferocactus



Založen: 29.5.2009
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2014 8:11 pm    Předmět: Citovat

Pro Petra Nováka : Lépe bych to nenapsal Very Happy .

Jsem z generace, co cinkali v roce 1989 klíčema. Byli jsme mladí, taky studovaní a " chytří "....
No a než jsme se zorientovali, Česká republika je.......... vytunelovaná !
No a a teď se bojím, že než se ti další " chytří " zorientují,
aby ti " ještě chytřejší " nám nevytunelovali :
městskou pokladnu
nemovitosti
pozemky................... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Filip



Založen: 4.1.2014
Příspěvky: 42

PříspěvekZaslal: st říjen 08, 2014 7:16 am    Předmět: Citovat

Tolik výhrůžek jsem v odpovědi pana Rozmajzla ml. opravdu nečekal...
Jako by se otevřeli dveře z doby před pětadvaceti lety...

. Neznáte mě, takže nemůžete vědět, jaký jsem ve svých 27 letech zkušený borec.
. Udělal jsem toho hodně (co, to vás nemusí zajímat).
. Mám spoustu zkušeností, které mohu nabídnout městu (jaké, to vás nemusí zajímat .. starosta přeci musí umět hlavně řídit ještěrku a bohatě stačí, když jednou v životě uspořádal setkání s ministrem financí, který se mu sám vnutil).
. Město řídit neumím a tak ho nechám řídit zástupce ve sněmovně, kteří se sami sotva naučili, kde je ve sněmovně kantýna.
. Kromě jednoho chronického politika jsme nové tváře a s veřejnou správou nemáme žádné zkušenosti, ale zároveň máme spoustu zkušeností..
. Vyjadřovat se ke kritice nemá cenu.
. Pište si, co chcete, mě to nezajímá.
. V Chrastavě se dějí věci, které je potřeba řešit!
. Anonymní forum neberu na vědomí (tedy ani podněty od občanů na něm).
. Mám lepší věci na práci než vysedávat u počítače a odpovídat občanům na foru.
. Máte svou svobodu, ale pozor! Přesně vím, kde ta vaše svoboda končí!
. Všichni se přede mnou schováváte!
. Nemáte úctu a kuráž!
. Važte svá slova!
. Dvakrát měřte, jednou řežte!
. Máte ze mne strach!
. Budu na vás dohlížet jak na mikro tak makro úrovni.
. Lidé, kteří mě opravdu znají, vědí, že umím věci dotahovat do konce...
. Podstata naší věci si to žádá..
. Tyto zkušenosti bychom chtěli přinést našemu městu...


. Ergo jakmile mě zvolíte, tak kromě jiných mikro a makro opatření také zruším forum, jeho anonymní uživatele poženu tvrdě k zodpovědnosti a podněty občanů se budou řešit hezky postaru. Formulář se všemi nacionále, ať si můžeme na stěžovatele hezky posvítit, žádná odporná anonymita. A to vše v synergii s ostatními členy naší strany.

....

Nevím jak vy, drazí sousedé, ale já si po přečtení téhle hrůzy jdu pomalu balit a chystat si tepláky, protože kdo ví, kdy mi v noci někdo zaklepe na dveře, a přijdou mi ukázat, že se neschovám a že to za ty mé drzé anonymní řeči na foru teď dotáhnout do konce, protože si to žádá podstata jejich věci..

(berte to odlehčeně s humorem, Wink nicméně co je jisté je, že pan R. nejen, že neovládá gramatiku a sloh, ale k veřejné správě a obecně k diplomacii také příliš nepřičichl. A o osudu unikátního demokratického nástroje jako je Chrastavské diskuzní forum v jeho rukou máme nyní docela jasnou představu..)

PS: Pane Rozmazjle ml. politika je, kromě jiného, o umění diplomacie. Pokud chcete spravovat věci veřejné silově, tak to jde samozřejmě také, ale demokracie se tomu pak neříká. Zkuste trošku zapracovat na svém projevu, zamyslet se například nad etikou (zkuste třeba tuto knihu, rozhodně Vám neuškodí).


http://www.ivysehrad.cz/kniha/etika-zivot-instituce/
(mimochodem podnět pro starostu - profesor Sokol je ochotný na tohle nebo jiné zajímavé téma udělat přednášku třeba v Chrastavském společenském klubu)

Držím Vám palce na dlouhé a trnité cestě k politické dospělosti a uvědomělosti, která Vás ještě čeká a v příštích (nebo spíš až v těch dalších) volbách se těším, že nastoupíte jako volitelný kandidát s propracovaným programem, jasnou vizí (na mikro i makro úrovni..) a projevem člověka, za kterého by se občan jako za svého starostu nemusel stydět a také by se ho nemusel bát.

good luck

Filip
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Politika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com