Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Teplá voda

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
xpetrax



Založen: 24.6.2013
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: út leden 19, 2016 7:56 pm    Předmět: Teplá voda Citovat

Dobrý den,
může mi někdo vysvětlit proč neteče teplá voda v paneláku č.p.715 na Střeleckém vrchu skoro každý den kolem 17-19hodiny?Odpočtové hodiny se točí na teplou vodu,ale z kohoutku teče pouze vlažná a to není fér.
Děkuji za vaši reakci
Petra
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: út leden 19, 2016 9:15 pm    Předmět: To: xpetrax Citovat

Dovolal jsem se teď večer panu Vedralovi (šéf firmy co má na starosti teplou vodu). Sdělil mě, že to neví, ale že to ráno začne řešit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VE,spol. s r.o.



Založen: 20.1.2016
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st leden 20, 2016 12:02 pm    Předmět: teplá voda Citovat

Dobrý den vážená neznámá Petro,
nevím zda jste občanem objektu č.p.715 na Střeleckém vrchu, u kterého zmiňujete problém s dodávkou teplé vody, ale jestliže ano, pak je nutné Vám sdělit, že každý objekt odebírající teplo v této vytápěné lokalitě CZT má jasně definován komunikační systém přes určitou osobu směrem k dodavateli tepla.
Od této osoby jsme nebdrželi v posledním sledovaném období ( cca 15 měsíců) ani jednu stížnost nebo reklamaci na dodávku teplé vody.
Nicméně s vírou ve vážně míněnou informaci z vaší strany začneme od dnešního dne situaci přesně monitorovat a pokusně zvýšíme teplotu teplé vody v odpoledním/večerním období.
Pro příště, prosíme při komunikaci použít standartní postup, neboť nyní ani nevíme, s jakým anonymem jednáme, jestli se jedná o vážně míněnou informaci a konečně nemáme ani možnost operativně ověřovat výsledky našich opatření k Vaší spokojenosti.
S přáním pěkného dne za společnost VE, spol. s r.o. Petr Vedral
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xpetrax



Založen: 24.6.2013
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: st leden 20, 2016 4:51 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den pane Vedral,
chci vám poděkovat za vaši okamžitou reakci na můj dotaz.Ano v objektu č.p.715 bydlím.A problém s teplou vodou tu je už několik let.Doufala jsem ve zlepšení,když jste nás v létě napojovali na jinou výtopnu,nebo jak se to jmenuje.Kdybych tušila,že se tímto zabývá konkrétní osoba a která to je,zeptala bych se přímo jí.
Ještě jednou děkuji
Petra
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com