Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Prezidentské volby - možný kandidát
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Politika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Blanka Vávrová



Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 531

PříspěvekZaslal: pá únor 09, 2018 7:14 pm    Předmět: Deone, co takhle jméno? Citovat

Deone, co takhle jméno? Musíte se schovávat za nick? Bojíte se jít s kůží na trh? Zeptám se, co udělal vámi adorovaný Miloš Zeman proti špatnému exekučnímu zákonu, když celé roky po revoluci, s krátkou přestávkou na objímání stromů na Vysočině, se pohyboval na vrcholných postech v naší politice? Nadáváte na to, co se tu od revoluce stalo, ale on u toho byl od samého počátku. A podpisem opoziční smlouvy zrušil institut kontrolní opozice. Žasnu, že čekáte nové kousky od starého psa. Kdo nadává na minulé roky, měl by usilovat o nové lidi v politice, takové, co ještě nejsou tak "všeho"schopní. Já najdu mnoho věcí, které mě tu už fakt hodně štvou, jako prorůstání mafií do politiky, zničení mnoha fabrik, bordel v zákonech aj., zlodějny a křivdy některých exekutorských úřadů, ale právě proto se snažím najít lidi, kteří se na tom celém nepodíleli a nepodílejí, kteří jsou mladší a s perspektivou, že budou chtít žít v normální zemi a ne banánistánu. Rozdíl mezi Vámi a mnou je ten, že Vy chcete změny s lidmi, kteří si je rozhodně přát nebudou. A že šikovně využili naivity lidí a jejich přesvědčení, že si kapři vypustí vlastní rybník. Prezident navíc nemá moc zákonodárnou ani soudní, takže to, na co lidi táhl, jim nikdy nemůže splnit. Jen ti, kteří ho obklopují, nás ještě více svážou s ruským a čínským byznysem. A jestli si myslíte, že zadarmo, tak si vzpomeňte na Zemanovu kampaň nekampaň. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
deon



Založen: 27.5.2010
Příspěvky: 789

PříspěvekZaslal: pá únor 09, 2018 8:46 pm    Předmět: Citovat

Zdravím, paní Blanko. Hlavně v klidu, rozohnila jste se, jak je vidět pořádně... cit: "Rozdíl mezi Vámi a mnou je ten, že Vy chcete změny s lidmi, kteří si je rozhodně přát nebudou." - žádné změny nechci, jenom bych zrušil neziskovky, co Vy a Váš kandidát ne - to Zeman asi taky neudělá, ale ja volil menší zlo, nepočíta s uprchlíky - co Vaši všichni kandidáti jo... Zeman NE, a to stačí. Teď Vám řeknu, jak dopadne Váš kůň. Jak se tam dostane, zapomene na všechny ty bláboly co přednes, stane se z pána doktora šedá myška, jako stovky ostatních, který tam už jsou. S exekučním zákonem a byznysem neudělá už vůbec nic, za čas si povíme. K tomu "nicku"- je možnost diskutovat pod "nickem" tak to využívám. S pozdravem Mikuláš Kaprál
- a Blanko, přečte si prorůstání neziskovek do politiky a justice... za koho budou nezávislí politici a soudcové " kopat " když papkají za jejich prachy???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blanka Vávrová



Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 531

PříspěvekZaslal: po únor 12, 2018 3:57 pm    Předmět: Díky za jméno. Citovat

Pane Mikuláši, nesouhlasím s Vámi sice, ale jsem ráda, že jsme se představili. Smile Bohužel já už změny chci, ale přesto bych nerada skončila v Ruské federaci s čínskými zaměstnavateli. Ostatní patrně ukáže čas. S uprchlíky by mohl současný president, i přes své proklamace, udělat patrně to samé co pan Hilšer. Jenže první se ani s EU nesnažil vyjednávat (když nepočítám bonmot u paní Merkelové), na rozdíl od současného premiéra v demisi. I když ani od něj toho moc nečekám, spíš jen další porušování hospodářské soutěže, zneužívání dotací, likvidaci opozice, ničení zemědělské půdy a spodních vod aj. Kromě toho, že pan Hilšer mluvil o tom, že potřebným se má pomáhat, ale netvrdil, že tu máme všechny uprchlíky ubytovat. Domnívám se, že on naslouchat lidem umí, a ne jen proto, aby si z lidských připomínek udělal nesplnitelnou kampaň nekampaň za mnoho miliónů nemiliónů Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
deon



Založen: 27.5.2010
Příspěvky: 789

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2018 9:59 am    Předmět: Citovat

Blanko, už se zařadil:

https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/571708/ods-se-chytla-s-hilserem-kvuli-milionum-vycurany-tunelar-pravnik-novacka-brani.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
deon



Založen: 27.5.2010
Příspěvky: 789

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2018 10:03 am    Předmět: Citovat

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vycurany-Hilser-shrabne-miliony-navic-Pouziju-je-na-politickou-cinnost-brani-se-555979
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
deon



Založen: 27.5.2010
Příspěvky: 789

PříspěvekZaslal: st prosinec 11, 2019 5:25 pm    Předmět: Citovat

Hilšer šel do prezidentských voleb s heslem Já jsem vaše budoucnost a po dvou letech můžeme říct, že o svou budoucnost se postaral velmi dobře, ale na tu vaši zapomněl, ovšem teď vás zase bude potřebovat, tak si vzpomněl....

https://www.expres.cz/zpravy/marek-hilser-kandidat-na-prezidenta-senat.A191121_170320_dx-zpravy_bk

z minula ( 09.02.2018 ) : Teď Vám řeknu, jak dopadne Váš kůň. Jak se tam dostane, zapomene na všechny ty bláboly co přednes, stane se z pána doktora šedá myška, jako stovky ostatních, který tam už jsou. S exekučním zákonem a byznysem neudělá už vůbec nic, za čas si povíme.... Very Happy Very Happy Very Happy

Blanko, prosím, nic ve zlém.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blanka Vávrová



Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 531

PříspěvekZaslal: ne leden 19, 2020 5:22 pm    Předmět: Co se povedlo Babišovi a Zemanovi Citovat

Deone, co se povedlo Babišovi a Zemanovi s exekucemi? Když mají na exekucích sami zájem. Jděte na Vávclavák a zjistěte, jak je to s těmi migranty a zda tu fakt žádní nejsou. Je jich všude plno, nakonec v rámci EU mají volný pohyb, sem často chodí hlavně s organizovaným zločinem. Jen u nás nemají status uprchlíka. Pokud EU schválí, že budou migranti dostávat jednotné příspěvky - což by tady bylo dost neschůdné vzhledem k našim platům a důchodům, jsem zvědavá, jak nás Babiš se Zemanem ochrání. No možná pozvou ruské tanky. Co se Hilšera týče, přečtěte si rozhovor v Parlamentních listech, vám určitě blízkých a mně nepochybně bližší než je AERONET. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/A-ja-vam-to-reknu-natvrdo-nastval-se-Marek-Hilser-a-spustil-o-Zemanovi-a-jeho-lichvarich-Pak-vzpominal-jak-se-na-podporu-Ukrajiny-svlekal-pred-ministry-569440 Ostatně Hilšer se byl představit u Fryče osobně. Byl jste tam a kladl mu otázky, které vás zajímají? Protože být jen mezi lidmi, kteří jsou "jedné krve", tomu se říká být zavřen ve své virtuální bublině. Ani já si nepřeji, abychom se dostali do stejného srabu jako Británie na jihu, Francie, Německo, Švédsko. Protože jsem přesvědčená, že se za každou cenu snaží řešit třetí generaci nepřizpůsobivých migrantů na svém území masovou migrací, která umožní, aby naštvaní občané souhlasili s tvrdými represemi. Jen se obávám, že je zároveň použijí ve jménu boje proti terorismu i proti běžným občanům, kteří se pomalu dostávají do dluhových pastí kvůli bydlení, vzdělání a nedostatku slušně zaplacené práce. Ale padnout do náruče Rusku či Číně se také nechystíám, tam se totiž s demokracií nezdržují už dnes. Pro mne jediná možnost je hledat co nejslušnější a nejčestnější lidi a nesmiřovat se neustátle s horším zlem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
deon



Založen: 27.5.2010
Příspěvky: 789

PříspěvekZaslal: po leden 20, 2020 7:43 pm    Předmět: Citovat

dobrý den, názor na pana Hilšera u mě nezmění jedna navštěva u Friče mezi " své" lidi. počkám, až se pan Hilšer svlékne třeba "proti" Kalouskovi za ... ( je toho opravdu hodně co ten ZKS provedl lidem v republice ) nebo Bursík, Topolánek, Klaus, ČSSD, ODS, TOP 09, Milion chvílek, stohoven, neziskovky, ... když by nebyl jenom tlučhuba, tak na někoho z výše jmenovaných podá v rámci svého morálního přesvědčení a hodnot aspoň trestní oznámení... a proč to neudělám já? proto, že se do politiky necpu a neživí mě to, což pana Hilšera jo. k Rusku a Číně - popravdě, nevím co zajímavého by se našlo v té naše kotlině pro rusáky nebo šikmoočky... vše co bylo hodnotné, je nenávratně pryč, takže nestrašte, opravdu se nic neděje a nebude - ze strany sluničkářu je to jenom laciná propaganda a on Hilšer sluničkář je. o montovny nikdo nestojí ( kromě Němců ), to Vám nedošlo? ledažeby Čechy jako odbytiště laciného kšuntu - to už jsme - prodává se tady něco z Ruska? jo, z Číny jo, ale do celého světa - a on to ten svět vůbec neřeší... jsme totiž mrňavý státeček, který si o sobě dost myslí - dobří jsme byli do revoluce, věřte tomu, že jsme ve světě měli úplně jiné postavení než teď, ikdyž ty fronty na banány... řešil bych problém směru "politiky", myslím, že víc škodí republice prase Novotný, než Zeman a Babiš...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
deon



Založen: 27.5.2010
Příspěvky: 789

PříspěvekZaslal: ne únor 02, 2020 9:01 pm    Předmět: Citovat

tohle nepotřebuje žádný komentář... demokrat...

http://www.skrytapravda.cz/domaci/3019-neuveritelne-antidemokraticky-tvrdy-utoka-na-poslance
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Politika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strana 8 z 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com