Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Svoz komunálního odpadu 2010

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Diskuze - odpady
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ferocactus



Založen: 29.5.2009
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: čt listopad 19, 2009 3:47 pm    Předmět: Svoz komunálního odpadu 2010 Citovat

Vyhláška 6/2009 ze dne 19.10.2009
Zastupitelstvo stanovilo i pro rok 2010 poplatek 500Kč na osobu.
To je fajn a zastupitelům patří můj dík. 'Very Happy'
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2009 9:24 pm    Předmět: To: Ferocactus Citovat

Dobrý den,
dovolím si pro upřesnění informovat, že se zastupitelstvo vůbec nezabývalo velikostí poplatku - tzn. že zůstává automaticky ve výši stanovené dříve. To proč vůbec existuje vyhláška 6/2009 je důsledkem neuvěřitelné buzerace v zákoně, kdy každý rok musíme měnit tabulku dle konkrétních dat z minulého roku (to znamená každý rok přijímat pozměňovací vyhlášku) ačkoliv to nemá pro samotnou vyhlášku vůbec žádný praktický důsledek a žádný význam.

Každopádně si však dovoluji poděkovat jménem zastupitelstva za vaše poděkování
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lomax



Založen: 8.4.2008
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: pá březen 19, 2010 2:56 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kde budou kontejnery přistabvené?
V aktualitách nejde soubor stánout.
Dík za odpověď
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: pá březen 19, 2010 8:16 pm    Předmět: To: lomax Citovat

Dobrý den,
moc se omlouvám lomaxovi a všem uživatelům za nefunkční odkazy. Dal jsem pokyn webmasterovi na nápravu. Snad to bude po neděli v pořádku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lomax



Založen: 8.4.2008
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: po březen 22, 2010 8:18 am    Předmět: Citovat

Tak jste mě moc nepotěšili. Proč už není kontejner umisťován na autobusové zastávce v AH? Vždycky tam stál. Je to dobré místo pro místní, protože, než se dostanu s odpadem ať už k paneláku nebo do AH(tam navíc jsou chataři), tak to je plný. Nedal by se tam ještě přidat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zuzana Vojtíšková



Založen: 28.1.2009
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: po březen 22, 2010 11:08 am    Předmět: Citovat

Dobrý den "lomaxi",
v současné době je při svozu velkoobjemového odpadu na území Chrastavy rozmístěno 20 kontejnerů, z nichž 15 má své stálé místo s ohledem na lokalitu (Horní Vítkov, Dolní Vítkov, AH náves apod.) a s ohledem na hustotu osídlení (Střelecký vrch, Vítkovská, Liberecká - TSS atd.). Zbývajících 5 míst se průběžně mění. Bohužel, na těchto 5 míst připadá cca 12 lokalit, kam je nutné alespoň občas kontejner přistavit - namátkově: Víska, Vysoká, Barandov, Sportovní ..... a i Vámi zniňovaná AH ČSAD. Vím a vidím, že kontejnery v době svozu jsou přeplněné a mnohdy nejsou pod kupou odpadu ani vidět, vím, že ideální by bylo navýšit jejich počet a "přiblížit je lidem", ale to je pouze 1 stránka věci. Ta druhá jsou finanční možnosti města. Asi vás moc nepotěším - pro tento dubnový svoz jsou místa již určená a počet kontejnerů též. Malou útěchou pro Vás může být informace, že místo AH ČSAD je na seznamu pro svoz podzimní, říjnový.
S pozdravem Zuzana Vojtíšková, referent ORM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lomax



Založen: 8.4.2008
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: čt březen 25, 2010 6:09 pm    Předmět: Citovat

Díky za odpověď. Ona to je v celku dobrá útěcha...přeci jen přes léto se více vyklízí než přes zimu, takže podzimní svoz je nejen pro mě výhodnější...
Když je potřeba něco nutně odvést, tak přeci jen funguje stále sběrný dvůr, že.
Přeji pěkný den
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zuzana Vojtíšková



Založen: 28.1.2009
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: pá březen 26, 2010 8:15 am    Předmět: Citovat

Dobrý den,
ano, sběrný dvůr existuje. Bezplatně zde může být odkládán odpad do celkové hmotnosti 200 kg/osobu/kalendářní rok pocházející od fyzické osoby, která je přihlášena k trvalému pobytu v Chrastavě a platí místní poplatek za provoz systému nakládání s odpadem. Tyto podmínky se vztahují na velkoobjemový odpad, max. 4 ks pneumatik od osobního automobilu či motocyklu a odpad nebezpečný. Odpady nad 200 kg budou zpoplatněny, rovněž tak odpad od podnikatelů nebo osob s trvalým bydlištěm mimo město Chrastava. Provozní doba SD je: pondělí 15.00-18.00,
út+čt 7.00-10.00, st 12.00-15.00, pá 10.30-12.30 a so 9.00-12.00 hod.
S pozdravem Zuzana Vojtíšková
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blanka Vávrová



Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 531

PříspěvekZaslal: pá duben 16, 2010 11:25 am    Předmět: Změny otvírací doby sběrného dvora Citovat

Paní Vojtíšková, bylo by možné aktualizovat informaci o otvírací době sběrného dvora i na webu Chrastavy Informace MÚ - Kam odložit nepotřebné věci? - Sběrný dvůr. Tam je to přehlednější. Dík.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zuzana Vojtíšková



Založen: 28.1.2009
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: pá duben 16, 2010 11:54 am    Předmět: Citovat

Dobrý den paní Vávrová,
jistě, právě jsem aktualizovanou tabulku předala ke zveřejnění na web - info MÜ.
Hezký den.
Zuzana Vojtíšková, referent ORM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Zeman



Založen: 23.2.2008
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: čt září 23, 2010 7:25 pm    Předmět: Provozní doba S Dv Citovat

Dobrý den
Byla vyhlášena nějaká změna provozu sběrného dvora ?
Včera v 14:45 a zámek na vratech. Pokud se mi nezadaří ani v pondělí zvážím zda pneumatiky nehodit přes zeď nebo k popelnicím.
Díky za eventuální odpověď
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: čt září 23, 2010 8:14 pm    Předmět: To: Petr Zeman Citovat

Dobrý den,
právě jsem telefonicky konzultoval Váš příspěvek s panem Palečkem ředitelelm TSS a.s. panem Palečkem.

Ten mě sdělil, že to (že by nebylo otevřeno včera tj ve středu ve 14.45) není možné , že on osobně odjížděl v 15 hodin.

Platí provozní doba sběrného dvora tak jak je uvedena zde na foru na http://www.chrastava.cz/forum/viewtopic.php?t=575
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petr Zeman



Založen: 23.2.2008
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: čt září 23, 2010 9:22 pm    Předmět: Citovat

Takže ve 14:30 odchod z práce, potom autem z kopce dolů, skrz náměstí a na Libereckou.........
Jeden z nás buď neumí koukat na hodinky nebo lže. Já odjel z práce tak brzo právě proto abych to stihnul.....
Toť vše!
Předem říkám, že pokud skončím u zavřených vrat i v pondělí seknu ty gumy přes plot na dvůr, další týden je v autě vozit nebudu.
Pochopil bych, že je dvůr nějak omezen, bordelu po povodních je určitě ještě dost, ale toto mě čílí.
Jakým způsobem je hlídána pracovní doba pracovníků sb. dvora ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: pá září 24, 2010 11:53 am    Předmět: To: Petr Zeman Citovat

Dobrý den,
telefonní kontakt na ředitele TSS a.s. pana Tomáše Palečka je 724553978.

TSS a.s. je samostatnou firmou, která má na starosti mj. sběrný dvůr. Vaše stížnost byla první v historii, která byla ohledně nedodržování provozní doby sběrného dvora. Ihned jsem se snažil tuto stížnost řešit. Jak to bylo zpět, rozsoudit při různých tvrzeních nedokáži. Pokud by se stížnosti v tomto smyslu opakovali, museli bychom přijmout nějaká opatření.

Doufám však, že se jedná v daném případě o nějaké nedorozumění. Prosím spojte se přímo s panem ředitelem a vyříkejte si to. Jak on tak Vy jste rozumní lidé. Stížnosti nepodávané klasickou cestou přes úřad, ale vypisované přímo na fórum se fakt řeší špatně. Já nemůžu neoprávněně nařknout ani jednoho z Vás a žádné podklady pro oprávněnost stížnosti nemám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petr Zeman



Založen: 23.2.2008
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: pá září 24, 2010 5:43 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den
Nebyla to stížnost, ale dotaz, ve středu jsem to pochopil tak, že je díky povodním upravena pracovní doba. Počítal jsem, že pracovník je jinde, bordelu je teď všude dost. Kdybych tušil, že mu způsobím nepříjemnost, tak se tu ani nezeptám.
Pro upřesnění jsem se pokoušel ve 14:48 volat na telefonní číslo na tabuli nikoliv proto abych někoho prudil, ale abych se zeptal.
Co se týče kontaktu s panem Palečkem, tak nemám problém, když jsem řešil to samé na jaře, tak jsem s ním telefonoval kdy mohu přijet a dojem z něj mám dodnes dobrý.
Tentokrát jsem ho nechtěl otravovat, v pondělí jsem zastavil u cedule kouknul na pracovní dobu a zbytek znáte........
Takže v pondělí odpol počítám, že se gum zbavím a vše bude OK
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Diskuze - odpady Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com