Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Starostové pro Liberecký kraj - krajské volby 2020

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Politika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: út září 08, 2020 10:53 am    Předmět: Starostové pro Liberecký kraj - krajské volby 2020 Citovat

Starostové pro Liberecký kraj se účastní krajských voleb 2020, kde je jejich cílem udělat hattrick, neboli již potřetí za sebou zvítězit. Kandidátku, stejně jako ve všech dosavadních volbách, kterých se SLK zúčastnilo (2008, 2012, 2016), vede předseda SLK pan Martin Půta.

V těch prvních v roce 2008 jsme obsadili s 13,78 % čtvrté místo (za ČSSD, ODS a KSČM) a ve 45členném krajském zastupitelstvu získali 7 mandátů a obsadili v Zastupitelstvu Libereckého kraje opoziční lavice. V roce 2012 jsme již zvítězili s 22,21 % a se ziskem 13 mandátů (před KSČM, Změnou a ČSSD) jsme se stali hlavní silou krajské vlády a pan Martin Půta se stal hejtmanem. V roce 2016 jsme dokázali první místo a pozice v krajském zastupitelstvu včetně hejtmana Martina Půty obhájit a posílit s 32,35 % a ziskem 18 mandátů (před ANO, KSČM a ČSSD).

Jak dopadnou volby v roce 2020 je nyní pouze v rukách voličů. Pokud voliči dají důvěru opět nám Starostům pro Liberecký kraj, vyvineme maximální úsilí, abychom je nezklamali, obdobně jako jsme je snad nezklamali ani po volbách v minulosti.

Kompletní 50členná kandidátka a další informace jsou na našich stránkách https://www.starostoveprolibereckykraj.cz/volby-2020/kandidatka-slk-2020/
Michael Canov - 1 místopředseda SLK
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: st září 09, 2020 11:13 am    Předmět: Plakat Citovat

Plakat s celou kandidátkou je na adrese http://www.chrastava.cz/2020/slk_kandidatkav.jpg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Blanka Vávrová



Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 531

PříspěvekZaslal: st září 16, 2020 8:28 pm    Předmět: Kdysi a dnes Citovat

Kdysi pro mne byli senátoři hlavně trafinkanti a senát místo, kam se odložili přebývající politici z FS po rozdělení republiky. Nyní jsem ráda, že senát máme a doufám, že tam budou podobní lidé jako jsi ty, protože někdo musí Babišovi koukat pod prsty a snažit se přibrzdit jeho aktivity. Jediné, co mi opravdu vadí, že sněmovna může senát přehlasovat. Ale i to, že senátoři upozorní na problém, je důležité a politický tlak může sněmovnu upozornit, že jdou přes čáru. No, vlastně mi vadí i to, že tato kontrola nebyla už od počátku posametové doby, protože by se klientelismus patrně tak nerozjel a neměli bychom možná ani tak mocnou organizaci, stát ve státě, jako jsou exekutoři. Silná opozice by se tehdy hodila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Blanka Vávrová



Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 531

PříspěvekZaslal: st září 16, 2020 8:40 pm    Předmět: Příspěvek patří k senátoru Voseckému Citovat

Omlouvám se, můj předchozí příspěvek patří ke kandidátovi do senátu Voseckému. A do krajských voleb držím SLK palce. Doufám, že s přehledem vyhrajete. Smile Zasloužíte si to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Blanka Vávrová



Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 531

PříspěvekZaslal: so říjen 03, 2020 7:35 pm    Předmět: Blahopřání Citovat

Takže starosti - starostové a starostky, velká gratulace k přesvědčivému výsledku voleb. Udělali jste mi radost. Držte se a nezklamte.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Politika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com