Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

forum o kováku
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Chrastavák



Založen: 21.6.2007
Příspěvky: 225

PříspěvekZaslal: út červenec 31, 2007 9:21 pm    Předmět: Re: Park u Kováku Citovat

Mape napsal:
Blanka Vávrová napsal:
A my jim za to máme vytvořit hezké životní prostředí ?
Pan Němec to nemyslel pro obyvatele Kováku, ale jako takový plot v Matiční, aby se zákazníkúm PLUSu nedělalo špatně.


A nešel by jako plot označit hluboký minový příkop? Přišel bych kopat Laughing

To bych taky šel.. Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Oldřich Němec



Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 6:28 am    Předmět: Citovat

Co jsem slyšela, vaše vztahy jsou mírně nadstandartní, ale je to informace pouze z druhé ruky. Rozhodně jsou však lepší než s Vašimi bývalými spolustraníky.
Nedejte na informace z druhé ruky.

A nebyly to peníze jediné. I o ně Chrastava málem přišla kvůli Vaší averzi vůči panu Krausovi a starostovi.
To už je opravdu, ale opravdu lež jako věž.

A aby město připojilo Kovák na kotelnu u tělocvičny byste nechtěl ? Nebo, že byste domluvil instalaci bankomatu v přízemí?
Kotelnu u tělocvičny připojit na Kovák bych tedy opravdu nechtěl. A ani ten bankomat v přízemí.

Kdybyste přišel s návrhem vybudovat park na prostranství mezi domem s pečovatelskou službou a bývalým Svazarmem ... byl bych pro. Ale u Kováku ??? to jste asi nemyslel vážně.
Zřejmě jste mě nepochopil. Ale to nevadí.
Park mezi DPS a Svazarmem by byl určitě dobrý, ale nezapomeňte, že část prostranství zabere tzv. přeložka.
U Kováku jsem neměl na mysli ani zeď, ani nic jiného, pouze zkulturnění prostředí. Neměl jsem na mysli ani uváděný příkop.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Blanka Vávrová



Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 531

PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 10:43 am    Předmět: ONěmec, Mape, Chrastavák Citovat

Co jsem slyšela...bývalými spolustraníky. Nedejte na informace z druhé ruky.
A nebyly to peníze jediné. I o ně Chrastava málem přišla kvůli Vaší averzi vůči panu Krausovi a starostovi. To už je opravdu, ale opravdu lež jako věž.

Vážně?
A nešel by jako plot označit hluboký minový příkop? Přišel bych kopat
Láska je láska, sranda je sranda, ale nemám ráda rasisty, ... Laughing Laughing Laughing Ne fakt, jsou tam i obyčejně nešťastní lidé, kteří se neumějí bránit a které pro svůj zisk zneužívá často někdo jiný. Doufejme, že nám se nikdy nic podobného nestane. A udržet se v pořádku, čistotě atd.bez možností běžného bydlení asi není zrovna jednoduché. Satelit není zas tak drahý a TV je pro mnohé z nich asi jediným rozptýlením od toho srabu. Těžko budou chodit na tenisové kurty a golf. A když sedí doma na zadku u TV, zase vám neškodí venku, ne? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 11:18 am    Předmět: To Mape (25. červenec) Citovat

Ahoj Petře, jak jsem po Tvé iniciaci slíbil ve své odpovědi ze dne 26. července, tak jsem učinil. Dnes byl odeslán dopis adresovaný panu premiérovi, ministrovi MPSV (a dán na vědomí předsedům poslaneckých klubů v PS PČR) s návrhem na legislativní změnu. Jeho fotokopie je v aktualitách na našem webu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Chrastavák



Založen: 21.6.2007
Příspěvky: 225

PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 12:51 pm    Předmět: Re: To Mape (25. červenec) Citovat

Michael Canov napsal:
Ahoj Petře, jak jsem po Tvé iniciaci slíbil ve své odpovědi ze dne 26. července, tak jsem učinil. Dnes byl odeslán dopis adresovaný panu premiérovi, ministrovi MPSV (a dán na vědomí předsedům poslaneckých klubů v PS PČR) s návrhem na legislativní změnu. Jeho fotokopie je v aktualitách na našem webu.

Pekne napsane,pane starosto... Very Happy
Doufejme,ze se legislativni zmeny dockame...to by bylo fajnovy..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mape



Založen: 25.7.2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 9:57 pm    Předmět: Re: To Mape (25. červenec) Citovat

Michael Canov napsal:
Ahoj Petře, jak jsem po Tvé iniciaci slíbil ve své odpovědi ze dne 26. července, tak jsem učinil. Dnes byl odeslán dopis adresovaný panu premiérovi, ministrovi MPSV (a dán na vědomí předsedům poslaneckých klubů v PS PČR) s návrhem na legislativní změnu. Jeho fotokopie je v aktualitách na našem webu.


Super zpráva. Myslím, že toto by mohla být cesta. Teď už jen se dostatečně nahlas připomínat aby na to nezapomněli Smile

Michale díky

Petr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tomasek123



Založen: 13.5.2007
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2007 10:31 am    Předmět: Citovat

No jsou tady hezky veci na cteni,ale taky tech kecu.zacnu s tim jednoduchym
1,souhlasim s p.Nemcem prelozka prez mesto a jeste kolem skoly?opravdu bomba,vsichni se tomu vyhejbaj jen u nas v Chrastave se to udela naopak,at si deti chodej kanalama jen kdyz firma Benteler bude mit lepsi cestu pro tech jejich 60 kamionu denne.hlavne kdyz firma sype prachy do mesta,to je nejdulezitejsi!!!
2, ala "gheto kovak"bylo by to asi na dlouho,jen me zarazi ze pan "tak zavne starosta" Canov vsude rika jak se snazi,ale ten kovak tady neni 1,2,3 a vice let!!!pokud vim byl jste to vy kdo je sem natahnul.a co ted s tim?nic obcani
si zvyknou.jak teda mozny ze statik prohlasil ze kovak je nevyhovujici a nesmy se obyvat,ale je jich tam vic a vic!!!kdyz tohle rekne statik u rod.domu kde bydli normalni lide tak tak nesmej a tady nic.ba naopak jich tam je jeste vic!!!opravdu asi pomuze kdyz to schori.
jen by me zajimalo jestly jsou nejaky statistiky o kolik se zveda zlocinost u nas ve meste!!
takove hezke mesto to drive bylo a kde je ted za tech par let. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blanka Vávrová



Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 531

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2007 12:10 pm    Předmět: p.Tomášek Citovat

1,souhlasim s p.Nemcem prelozka prez mesto a jeste kolem skoly?opravdu bomba,vsichni se tomu vyhejbaj jen u nas v Chrastave se to udela naopak, Máte lepší řešení? Zrušit Benteler? To by se Vám zaměstnanci poděkovali. Nezapomeňte, že sem přišel v době, kdy tu většina průmyslu krachla a lidé byli bez práce Exclamation
2, ala "gheto kovak"bylo by to asi na dlouho,jen me zarazi ze pan "tak zavne starosta" Canov
Jak jste přišel na to, že je sem starosta natáhl? Jako že je uplácel, jen aby sem šli? Přečtěte si pořádně předchozí příspěvky. Víte-li o něčem, o čem ostatní ne, ráda se poučím Exclamation
jak teda mozny ze statik prohlasil ze kovak je nevyhovujici a nesmy se obyvat To víte nebo si myslíte?
statistiky o kolik se zveda zlocinost u nas ve meste
Zvedá se všude a souvisí to s tím, že klesá porodnost majority, přibývá lidí sociálně slabších, někteří lidé si demokracii vykládají jako anarchii, kdy každý může cokoliv, za nic neodpovídá. V totalitě se vždy vynucoval pořádek snadněji, přesto po ní moc lidí nebaží. Demokracie je taky o zodpovědnosti, i té občanské. Snažme se tak vychovávat potomky a třeba bude jednou líp. Zatím můžeme jen každý začít sám u sebe a ne hledat chyby jen u těch druhých. Třeba vysvětlit svým dětem či příbuzným, že se nemá dělat v noci binec na sídlišti SV, protože jsou lidé, kteří se musí před prací vyspat. A že někteří pracují i o sobotách a nedělích. Wink
Kritizovat práci druhých je tak snadné! A už vůbec bez její důkladné znalosti. Wink Přeji vám pěkný den bez trpkosti. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tommander



Založen: 13.8.2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2007 9:38 pm    Předmět: Citovat

Já když to tak čtu, tak ty kyselý řeči, co se tu vedou jen kvůli Kováku, já bych řekl, že za to nestojí (ne že bych chtěl bejt rasista, ale to sme v duchu asi všichni). Nebejt tu, myslim si, že by lidi měli o našem městě malinko lepší mínění, tahle budova to města fakt nereprezentuje dobře, hlavně na takovýmhle "sjezdu", kde těch lidí denně nesjíždí dle mýho názoru málo...Představte si to, člověk si tak jede třeba z Liberce, spokojenej, že zas vypadl z baráku, a první, co ho vesele uvítá v Chrastavě, je Kovák. Kdyby místo Kováku bylo řekněme pár stromků, posekanej trávníček bez těch šílenejch betonovejch kvádrů a pár laviček, tak je to bezvadný místo pro odpočinek, a já bych si tam nejednou šel sednout a odpočinout si. Tam by se tý zeleně vešlo dost. A kdyby tam nebyl kulturák, mohly by bejt lavičky i na druhou stranu Very Happy
_________________
S pozdravem
Tomáš R.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2007 9:48 am    Předmět: Citovat

tomasek123 napsal:
pokud vim byl jste to vy kdo je sem natahnul Crying or Very sad


Važený pane,
Vaše tvrzení je velmi mírně řečeno zcela nejen nepravdivé, ale též nesmyslné. Pokud chcete někoho mermomocí obvinit z natáhnutí dotyčných obyvatel do Kováku, musíte toho, kdo prodal Kovák do soukromého vlastnictví (což provedl kdysi Elitex). Obviňování kohokoli jiného než soukromého majitele z toho jakou má skladbu nájemníků ve svém majetku je úplně mimo....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
newman



Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Dolní Chrastava

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 7:42 pm    Předmět: Re: To Petr Mácha Citovat

Vážený pane
1. dokud bude město Chrastava obyvatelům Kováku vyplácet dávky tak je odtud nedostane
2. když budu mít v Kováku trvalý pobyt a potažmo budu pobírat od příslušného úřadu (Chrastava) dávky tak se tady budu držet a budu zde také volit
3. když mám dostatek voličů, tak mám vyhráno
4. tento bod si doplňte sám (vypadá to jako snad začarovaný kruh??)
.........................................................................................................
petrtlach napsal:
Very Happy Very Happy To ano, na internetu je i stránka "Cikánská ghetta" a je tam i "Kovák". Jediné řešení by bylo, aby to vyhořelo a bylo z technických důvodů zavřeno, ale to si musí zapálit sami, i když jim tam už hořela mikrovlná trouba a několikrát se jim pokoušeli lidi z okolí zápálit auta před domem.
On je tu problém, že to není města, dokud to nebude města, tak se s tím vůbec nic nedá dělat, ale to tu již bylo řečeno a v televizních novinách a hlavně v Libereckém dnu se o Kováku píše skoro pořád..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blanka Vávrová



Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 531

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 8:13 pm    Předmět: newman - stupidman Citovat

Vážený pane, jste úplně mimo. Na dávky mají nárok podle zákona a dost těžko jim je tedy může někdo odepřít. Pochybuji, že lidé v Kováku mají zájem volit kohokoliv. Začarovaný kruh to je, ale ne vinou starosty. On totiž není zákonodárce. Vy, než napíšete takový nesmysl, se laskavě informujte, jak to s vyplácením dávek je. A nebo si alespoň přečtěte předchozí příspěvky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 8:24 pm    Předmět: To Newman Citovat

Dávky (jsou ze státního rozpočtu, městskými rozpočty pouze "protékají") včetně doplatku na bydlení jsou vypláceny na úřadě dle trvalého pobytu.
Odbory městských úřadů, které dávky vyplácejí, se mohou u doplatku na bydlení pohybovat v širokém rozmezí (od neuznání doplatku až po vyplacení v plné výši nákladů na bydlení).
Právě proto, že náš úřad nevyplácí doplatek na bydlení, pokud opravdu nejde o výjimku hodnou zvláštního zřetele (pokud se nepletu, neuznal takto žádného žadatele) má drtivá většina obyvatel Kováku trvalé bydliště mimo Chrastavu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Chrastavák



Založen: 21.6.2007
Příspěvky: 225

PříspěvekZaslal: so září 22, 2007 6:46 pm    Předmět: Citovat

Kouknete se sem a uvidite,co se v dnesni dobe muze dit..
http://www.uloz.cz/show/file/29149-stop_diskriminaci.pps
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mape



Založen: 25.7.2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 10:18 pm    Předmět: Re: To Mape (25. červenec) Citovat

Michael Canov napsal:
Ahoj Petře, jak jsem po Tvé iniciaci slíbil ve své odpovědi ze dne 26. července, tak jsem učinil. Dnes byl odeslán dopis adresovaný panu premiérovi, ministrovi MPSV (a dán na vědomí předsedům poslaneckých klubů v PS PČR) s návrhem na legislativní změnu. Jeho fotokopie je v aktualitách na našem webu.


Ahoj Michale,

jsou to téměř dva měsíce co jsi posílal dopis (viz. nahoře). Přišla nějaká odpověď, případně stalo se něco jiného v této věci ?

Děkuji

Petr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další
Strana 2 z 11

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com