Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

HODINOVÝ MANŽEL

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Inzerce
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Blanka Vávrová



Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 531

PříspěvekZaslal: út září 15, 2009 6:05 pm    Předmět: HODINOVÝ MANŽEL Citovat

HODINOVÝ MANŽEL Drobné domácí řemeslné práce a opravy - výměna žárovek, oprava kapajících kohoutků a výměna vodovodních baterií, výměna el. zásuvek a vypínačů za modernější typy, montáže osvětlení všeho druhu, opravy ucpaných odpadů, montáže nábytku, sekání trávy křovinořezem, další práce dle dohody. Ceník 1.hodina 230,-, 2.hodina 200,-, 3.a každá další h.190,-+ cena materiálu Ceny jsou smluvní, cesta 5Kč/km. Filip Vávra Chrastava tel.číslo 732 279 087 filip.vavra.87@seznam.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mape



Založen: 25.7.2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: út září 15, 2009 8:38 pm    Předmět: Re: HODINOVÝ MANŽEL Citovat

Blanka Vávrová napsal:
HODINOVÝ MANŽEL Drobné domácí řemeslné práce a opravy - výměna žárovek, oprava kapajících kohoutků a výměna vodovodních baterií, výměna el. zásuvek a vypínačů za modernější typy, montáže osvětlení všeho druhu, opravy ucpaných odpadů, montáže nábytku, sekání trávy křovinořezem, další práce dle dohody. Ceník 1.hodina 230,-, 2.hodina 200,-, 3.a každá další h.190,-+ cena materiálu Ceny jsou smluvní, cesta 5Kč/km. Filip Vávra Chrastava tel.číslo 732 279 087 filip.vavra.87@seznam.cz


A co sex Blanko ? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Mape

PS: nemohl jsem odolat ... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Blanka Vávrová



Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 531

PříspěvekZaslal: st září 16, 2009 10:15 pm    Předmět: To má v popisu práce gigolo. Citovat

Ne že by syn byl ženatý, ale mám dojem, že by mu to jeho dívka netrpěla. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
petra164



Založen: 22.8.2007
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: pá září 18, 2009 1:11 pm    Předmět: Citovat

Tak teď jsem fakt šla do kolen!!! Dloooouho jsem se tak nezasmála!

Přesto synovi přeji úspěch, věřím, že se najdou ženy co by to uplatnily...

Přesto mě to dostalo jako už dlouho NIC!! Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blanka Vávrová



Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 531

PříspěvekZaslal: so září 19, 2009 12:14 am    Předmět: Hodinový manžel Citovat

Stačí zadat na internetu Hodinový manžel. Když není dost práce, každá šance dobrá. Bohužel to nebyl náš nápad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kobyla ma maly bok



Založen: 18.7.2008
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: so září 19, 2009 11:02 am    Předmět: :D Citovat

Já si hlavně myslím, pokud je opravdu šikovný a vytrvá, může velmi pomoci v domácnostech především starším lidem.
Ustát nejapnosti asi nebude to nejhorší.
Ať se toho nebojí! Musí ale rozjet reklamní kampaň, aspoň lísteček do každé schránky aj.... Jestli umí, brzy se to bude vědět.
Přeji mu hodně práce a platící zákazníky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blanka Vávrová



Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 531

PříspěvekZaslal: po září 21, 2009 10:13 pm    Předmět: Hodinový manžel Citovat

Děkuji za syna za přání. Zatím začíná, je to pracant a doufám, že mu to alespoň trochu finančně pomůže. Firma, u které pracuje, má práci jen nárazově. Dálkově studuje a potřebuje volné dny na školu a praxi. To je (a vůbec dnes) dost problém při shánění práce třeba ve fabrice. Letáky se chystáme vytisknout, bude si je roznášet. Je jasné, že na netu jsou spíš mladší lidé, kteří si poradí sami. Ale nějak se začít musí. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mape



Založen: 25.7.2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: út září 22, 2009 10:37 am    Předmět: Re: Hodinový manžel Citovat

O hodinovém manželovi jsem četl až tady od Blanky ... od té doby se s nimi roztrhl pytel ...

http://www.novinky.cz/ekonomika/179647-hodinoveho-manzela-vyuziva-stale-vic-lidi.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Chrastavák



Založen: 21.6.2007
Příspěvky: 225

PříspěvekZaslal: út září 22, 2009 10:08 pm    Předmět: Citovat

Mě by zajímalo,jak za tuto činnost odvádějí daně....protože mezi jejich nabídky služeb připadají i služby,na které je nutno mít živnostenský list s určitým oprávněním,zkouškami a povolením.. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blanka Vávrová



Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 531

PříspěvekZaslal: st září 23, 2009 8:02 am    Předmět: Hodinový manžel Citovat

Hodinoví manželé samozřejmě živnostenský list potřebují a syn ho má. Daně zatím nemá z čeho odvádět, protože teprve začíná a zatím má jen výlohy s poplatky za papíry a čekají ho náklady na propagaci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kaaj25



Založen: 7.5.2020
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: po listopad 29, 2021 11:20 am    Předmět: Hodinový manžel Citovat

Ahoj no tak jako, některé ženy co jsou doma sami bez muže a nemusí si poradit s nějakými věcmi a opravami tak je to zajímavá možnost. A s tím sexem je to docela vtipné, ale nevím které ženy by toho tak zneužili Very Happy Ale zajímá mě váš názor na takové produkty, které zvyšují právě chuť k sexu jak u žen tak i u mužů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Inzerce Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com