Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Oznámení o projednání aktualizované zprávy o uplatňování ÚP

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Rozvoj města
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jana Salačová



Založen: 8.9.2021
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: út duben 19, 2022 1:58 pm    Předmět: Oznámení o projednání aktualizované zprávy o uplatňování ÚP Citovat

Dobrý den,

v reakci na zveřejnění na www stránkách města Chrastava Veřejné vyhlášky Oznámení o projednání aktualizované zprávy o uplatňování územního plánu ze dne 14.4.2022, evidenční číslo 22 -06 mám dotaz.


Prosím o upřesnění položky 12.S Vítkovská - rozšíření areálu městkého koupaliště 4175. Položka je uvedena v Návrhu zprávy o uplatńování ÚP Chrastava za období 2014-2022 z dubna 2022 na straně 3.


Kde přesně a kam se má koupaliště na Vítkovskou ulici rozšiřovat? Prosím o zaslání alespoň jednoduchého plánku, nebo odkazu, kde je to blíže uvedeno. Na stránkách města jsem nic nenašla, ale je pravda, že je tam toho moc a možná jsem to přehlédla...


Dále prosím o info jak město Chrastava řeší hlučný provoz průmyslového areálu firmy Benteler a vliv hluku na okolní obytnou zástavbu. Uvedeno opět v Návrhu zprávy o uplatńování ÚP Chrastava za období 2014-2022 z dubna 2022 na straně 12. Koukám, že problém přetrvává již několik let....


A konečně prosím o info jak město bude řešit zvýšení hluku a jeho vliv na okolní obytnou zástavbu v případě nového koupaliště. Až bude ukončena jeho rekonstrukce a uvedeno vše do provozu. Psala jsem v této věci i panu starostovi, ale zatím mi nikdo neodpověděl.


Předem děkuji za info a jsem s pozdravem!
Jana Salačová
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Rozvoj města Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com