Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

prodej pozemku
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bugyna11



Založen: 10.9.2009
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po únor 22, 2010 7:19 pm    Předmět: Citovat

Pro ty, kteří se v tom prodeji hůře orientují , tak záměr zájemce pana Handšucha je především spekulace a záměrné šikanování souseda.
Dle žádosti k zřízení zahrady .To je nesmysl. Zahrada nebo cesta pro pana Čukana ? Věcné břemeno na cestu nebo na zahradu ? Navíc část cesty je zůžená jeho přeploceným plotem - černá stavba do té cesty ! Již nyní nemůže pan Čukan k pozemku ani osobním autem, pouze pěšky ! Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vydra.ja



Založen: 2.2.2010
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: po únor 22, 2010 7:39 pm    Předmět: Citovat

Vždyť tomu, kdo se podívá do katastru to je jasné.
Zastupitel je ale pan někdo, pan chytrý a neomylný Razz
Proto ani nikdo z nich nesouhlasil s komisí na místě !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Oldřich Němec



Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: út únor 23, 2010 6:46 am    Předmět: Děkuji za Vaše srdečné přání Citovat

Asi o tom moc málo víte, a přes to děláte osobní závěry. Embarassed

Tak tedy v krátkosti:
1. Bývalému kolegovi Krausovi jsem to řekl do očí, a řekl jsem to i veřejně na tehdejším zasedání ÚVV, kde hlavní aktér chyběl - proč asi? Protože měl z ostudy kabát.
2. Málem mě vyloučili, ale odešel jsem nakonec sám, neb s tou libereckou "partou" jsem již nechtěl mít nic společného. Laughing
3. Točeno to nebylo v Chrastavě pod benzínkou v Nádražní ul., ale v Liberci u čerpací stanice Shell (na kraji Liberce směrem od Chrastavy).

Jinak děkuji za hodnocení, ale nestěžuji si, i když musím odvést daleko více práce než jako poslanec. Laughing

Srdečně zdravím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hruska.eman



Založen: 2.2.2010
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: út únor 23, 2010 11:16 pm    Předmět: Citovat

Pane Němec v tomto tématu nikoho nezajímá váš problém s ČSSD, ale
problém výše jmenovaného pozemku. Proš jste tak hlasoval ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
j.kaňka



Založen: 5.10.2009
Příspěvky: 34
Bydliště: chrastava

PříspěvekZaslal: st únor 24, 2010 10:54 am    Předmět: Citovat

Very Happy ale pane Hruška -- tuto jednoduchou odpověď z něho nedostaneme.

Jedině až se "korouvička" zase otočí a povede se někde urvat nějaké korýtko Very Happy . Pak se třeba dovíme, že zase na pana Němce někdo ušil nějakou "boudu" ale on hlasoval podle svého nejlepšího svědomí v zájmu Chrastavských voličů a města Chrastavy Very Happy .....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: st únor 24, 2010 4:34 pm    Předmět: Link k jinému tématu Citovat

Nechci překážet s příspěvkem týkajícího se jiného tématu na tomto tématu. Proto si jen dovolím odkáz na sůj příspěvek pp. Kraus, Němec a školní jídelna na http://www.chrastava.cz/forum/viewtopic.php?t=467
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kadlecova olga



Založen: 6.2.2010
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: st únor 24, 2010 6:03 pm    Předmět: Citovat

Pane starosto, ta otázka tu již padla, dá se ten prodej vůbec nějak zastavit ? Můžeme něco udělat ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: st únor 24, 2010 6:45 pm    Předmět: To: Olga Kadlecová a další diskutující Citovat

Dobrý den,
teoreticky NE, rozhoduje vždy 10 a více hlasů pro nějaké usnesení.
Prakticky si myslím (doufám) že ANO. Členové zastupitelstva (ve své velké většině) čtou toto diskusní fórum a snad se nad danou věcí ještě jednou zamyslí. Pro mě osobně je v první řadě nepřijatelné hlasovat pro prodej (komukoli) z důvodu, že se na předmětném pozemku nachází černá stavba a to nejen proto, že v této věci (černých staveb) existuje stále platné a účinné usnesení ZM, ale protože je to pricipiálně špatně. Pokud by se tato záležitost (černá stavba) odstranila, tak by byl prodej dosavadnímu uchazeči pro mě nepřijatelný z důvodu, že brání v jediné přístupové cestě panu Čukanovi. Toto neodstraní ani tzv. věcné břemeno, prosazování práva z věcného břemeno plynoucí by musel v případě jeho nedodržování ze strany majitele (což nelze vyloučit vzhledem k dosavadním tamním sousedským vztahům) prosazovat soud (ledaže by pan Čukan s prodejem dosavadnímu uchazeči vyslovil písemně souhlas). A navíc nevidím jediný důvod, proč by si město mělo komplikovat situaci samo sobě (neexistuje ani důvod ekonomický, prodejní cena za těch pár čtverečných metrů je zanedbatelná).

Na ZM 12.4. 2010 budu předkládat svůj návrh na zrušení rozhodnutí ZM z posledního zasedání o předběžném prodeji předmětného pozemku.

Vážení diskutující, je běžné, legální a plně pochopitelné když občané bojují za svá práva či ve svém zájmu v kterékoli záležitosti. Tato kauza je však něco výše - s potěšením registruji na stránkách našeho fóra - snad vůbec poprvé či poprvé v takové intenzitě - boj občanů ve věci, která se jich přímo vůbec nedotýká - kdy bojují za někoho zcela jiného. Mám z tohoto občanského postoje radost a chci věřit, že tento boj přinese úspěch ve schválení mého výše uvedeného návrhu.
ZM 12.4.2010 se koná od 17 hodin a je veřejnosti volně přístupné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Oldřich Němec



Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2010 8:17 am    Předmět: Předvolební klání zřejmě začíná Citovat

Dobrý den,
z posledního příspěvku pana Canova přímo čiší začátek předvolebního klání v Chrastavě před podzimními komunálními volbami. I z jeho reakcí je jasně patrné, jak moc mu ležím v žaludku. Laughing
Nepotřebuji shánět body před volbami za každou cenu, to navíc není můj styl. A už vůbec nepotřebuji neustále poukazovat, jak "já" jsem ten nejlepší z nejlepších a ostatní, pokud mají jiný názor nebo se k věci staví jinak, tak ty je třeba "zadupat".
A mohl bych - viz podařený skatepark, kde město přišlo díky "moudrému" podpisu a urychlení zakázky o téměř milion Kč. Embarassed
Viz koeficient daně z nemovitostí, kdy jsme nakonec na můj návrh zrušili obě vyhlášky a ponechali původní koeficient (ve vztahu k tzv. Janotovu balíčku). Mohlo to být zcela jinak.
Michale, občané demokraticky ve volbách rozhodnou. A já pevně věřím, že na radnici zasednou nové neotřelé tváře, které dokáží dobře reprezentovat město (tato poznámka se nás dvou vůbec netýká). Very Happy
Pevně věřím, že se situace z roku 2006 již nebude opakovat. Rolling Eyes
Na okraj zde musím připomenout slib některých politiků, že se zasadí o přímou volbu i starostů, a dnes se k tomu nikdo nemá. Ale to by byl jen pláč, který nikomu nepomůže.
Omlouvám se čtenářům, že jsem se odchýlil od tématu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
halvi



Založen: 29.7.2008
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2010 9:23 am    Předmět: Citovat

Teda pane Němec, vy jste fakt komik. Neustále vás tady vyzývají lidé k vyjádření proč a jak jste hlasoval o návrhu prodeje pozemku k panu Čukanovi a jak budete hlasovat příště o samotném prodeji. A vy místo odpovědi tady blábolíte páté přes deváté úplně z cesty.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mape



Založen: 25.7.2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2010 9:47 am    Předmět: Re: Předvolební klání zřejmě začíná Citovat

Vážený pane Oldřichu Němče,

Váš největší problém je, že nás máte za blbce, kterým není třeba nic vysvětlovat a už vůbec ne se z něčeho zpovídat. Prostě jste se nějak rozhodl a podle toho jste hlasoval (a to jak jste se rozhodl je skutečně v té chvíli jen na Vás a my ostatní můžeme jen spekulovat proč se tak stalo). Ale zapomněl jste na to, že lidé se jako stádo ovcí chovají jen do určité míry a určitého času ... ukázkou budiž všechny revoluce v historii lidstva. A co, že je to vlastně onou hybnou silou pro takovou revoluci ? Odpověď určitě znáte .. je to pocit lidské masy, že z nich někdo jiný dělá vola ... kuje pikle ... žije na jejich úkor ... další si jistě doplníte.
Nemylte se proto, že nám nemusíte nic vysvětlovat ... bitva se nevyhrává tak, že s ostatními komunikujete povýšeně a opakovaně se bráníte odpovědi na celkem jednoduchou otázku " ... proč jste hlasoval tak jak jste hlasoval ... "

V tomto ohledu je Váš soupeř (ano , určitě jde o bitvu) daleko před Vámi a je to i jeden z důvodů proč si ho vážím. Nebojí se s lidmi diskutovat, a to ani o problematických tématech, a vysvětlit svoje pohnutky proč se rozhoduje tak jak se rozhoduje. Víte totiž co od takového člověka čekat. A to je mnohem cennější než populismus, kde se potřebujete zalíbit pokaždé někomu jinému.

S pozdravem

Mácha "MaPe" Petr ml.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Blanka Vávrová



Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 531

PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2010 1:13 pm    Předmět: To Němec Já nic, já muzikant, jim se nepovedlo, já dokázal.. Citovat

A mohl bych - viz podařený skatepark, kde město přišlo díky "moudrému" podpisu a urychlení zakázky o téměř milion Kč.
Tohle, předpokládám, schvalovalo zastupitelstvo i rada. A pokud vím, je to jediné pochybení, které lze starostovi vyčítat, i když s výhradou, že to nebylo jen jeho rozhodnutí. Nebylo i Vaše? Jestli něco, tak vím, že pan Canov je čestný a inteligentní chlap, jemu na rozdíl od Vás a Vašich přátel bych své úspory svěřila. A že pro město udělal hodně nemůže pochybovat nikdo, kdo čte toto fórum. A že Vy jste stále sběratelem cizích úspěchů, též. Mít Vás za zády - nic moc. Jste stejně mocichtivý jako Paroubek, jen o něco méně chytrý, což není poklona pro Vás ani pro něho. Chytrost beze cti je nebezpečná pro ty ostatní. Jsem zvědavá, z kolika stran ještě budete muset odejít, abyste pochopil, že Vaše touha po moci a zisku nakonec odradí každého, kdo Vás lépe pozná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jan.rok



Založen: 26.7.2007
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2010 6:33 pm    Předmět: Citovat

Lze jen opakovaně vyzvat p. Němce, ať osvětlí, proč hlasoval, jak hlasoval. Neudělá-li to, pak je to již jasné všem...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
j.kaňka



Založen: 5.10.2009
Příspěvky: 34
Bydliště: chrastava

PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2010 9:46 am    Předmět: Citovat

jan.rok napsal:
Lze jen opakovaně vyzvat p. Němce, ať osvětlí, proč hlasoval, jak hlasoval. Neudělá-li to, pak je to již jasné všem...



Myslím, že to je jasné už dlouho-- dokud byl pan Němec "zašitej"ve sněmovně tak se o něm nic moc nevědělo (jak sám říká nemusel tolik pracovat jak nyní) Very Happy takže ani tolik neškodil jako teť tady lidem a městu Chtastava.
Jsem zvědavý na jeho činnost ve straně p.Zemana jak si slibuje-- já osobně pana Zemana za tak hloupého nepovažuju, že by vsadil na takové lidičky........ Very Happy Very Happy no uvidíme
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2010 3:11 pm    Předmět: Němec Canov skatepark Citovat

Dobrý den
Mé vyjádření v reakci na napadnutí pana Němce ve věci skateparku je zde http://www.chrastava.com/starosta/skat.doc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 6 z 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com