Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Chrastavská pošta

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
col.KURTZ



Založen: 1.8.2007
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 9:30 am    Předmět: Chrastavská pošta Citovat

Evil or Very Mad Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
newman



Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Dolní Chrastava

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 7:12 pm    Předmět: pošta pro lidi ?? Citovat

Chrastavská pošta je případ sám pro sebe. Já raději vyřizuji vše v Liberci. Tam nemusím čekat až "pošťačky" mezi sebou vyřeší svoje problémy nebo dokončí hovor mobilem ... Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pupulu



Založen: 10.11.2007
Příspěvky: 247

PříspěvekZaslal: so únor 27, 2010 8:32 pm    Předmět: Citovat

já jsem se službami pošty spokojená velmi.Nikdy jsem dlouho nečekala,ikdyž bylo párkrát hodně plno,že se stálo až na chodbu.Pracovnice přepážek jsou ochotné.A když něco zvrtám a vidí můj pohled antitalenta na papíry i to za mě ochotně předělají.Dělám pořád stejné úkony a vždy to zapomenu,mile mi poradí.Opravdu to má úrověň.Otevřeno až do 18 hod.To je skvělé.A pošťačky v terénu jsou též na svém místě.Nikdy jsem neměla problém.Naopak mě udivuje chování lidí,kteří jdou např. pro doporučenou poštu-nemají doklad totožnosti a ještě se rozčilují na pracovnice,že jim poštu nechce(ani nesmí) dát.Pár konfliktů jsem tam zažila a mám k tomu jediné-prosím Vás lidi jsou to zaměstnanci ,kteří se řídí předpisem.To znamená,že ikdyž Vaše ksichty z chrastavy znají nemůžou vám dát to co nesmějí bez dokladu. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
j.kaňka



Založen: 5.10.2009
Příspěvky: 34
Bydliště: chrastava

PříspěvekZaslal: ne únor 28, 2010 9:14 am    Předmět: Citovat

pupulu napsal:
já jsem se službami pošty spokojená velmi.Nikdy jsem dlouho nečekala,ikdyž bylo párkrát hodně plno,že se stálo až na chodbu.Pracovnice přepážek jsou ochotné.A když něco zvrtám a vidí můj pohled antitalenta na papíry i to za mě ochotně předělají.Dělám pořád stejné úkony a vždy to zapomenu,mile mi poradí.Opravdu to má úrověň.Otevřeno až do 18 hod.To je skvělé.A pošťačky v terénu jsou též na svém místě.Nikdy jsem neměla problém.Naopak mě udivuje chování lidí,kteří jdou např. pro doporučenou poštu-nemají doklad totožnosti a ještě se rozčilují na pracovnice,že jim poštu nechce(ani nesmí) dát.Pár konfliktů jsem tam zažila a mám k tomu jediné-prosím Vás lidi jsou to zaměstnanci ,kteří se řídí předpisem.To znamená,že ikdyž Vaše ksichty z chrastavy znají nemůžou vám dát to co nesmějí bez dokladu. Wink


No asi máte nějaké zvláštní zacházení na té poště, já bych je tolik nechválil. Na to, že je to místní pobočka hlavně pro lidi z Chrastavy tak opravdu pracuje prapodivně a to, že konečně po mnoha letech má otevřeno do 18 -- tak to snad jako služba pro lidi zase není až taková zásluha. Já pamatuju dokonce, že jsem nosil tržbu na poštu v sobotu dopoledne -- bavím se porád o Chrastavské poště.A co se týká doporučených zásilek (jen dopisů) tak ani jednou se mi nestalo, že by doručovatelka doručila domů-- automaticky hazí do schránek jen upozornění o uložení na poště. Ani se nesnaží zjistit, jestli jsem doma (a to ví dobře, že jsem -- protože zvoní když potřebuje otevřít, aby se dostala ke schránkám). Prostě můj dojem a zkušenosti s Chrastavskou poštou jsou úplně na opačném žebříčku hodnocení než ty vaše, ale jsem rád, že aspoň někomu slouží ta naše pošta dobře -- protože jinak opravdu nevím na co by tu už v dnešní době byla......
Jinak hezký den J.K. Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: ne únor 28, 2010 10:54 am    Předmět: K otevírací době na poště Citovat

Dobrý den,
otevírací doba na poště není v moci jejich chrastavských pracovníků, o té se rozhoduje u jejich nadřízených orgánů. Kdysi (cca v roce 2005) bylo vyhověno žádosti na prodloužení do 18 hodin, žádosti (v roce 2007) na otevření i v sobotu vyhověno nebylo.
Viz. naše žádost: http://www.chrastava.cz/muinfo/akt07/cp_star.htm
Odpověď České pošty: http://www.chrastava.cz/muinfo/akt07/cp1.jpg
http://www.chrastava.cz/muinfo/akt07/cp2.jpg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com