Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Křižovatka Andělohorská - Nádražní

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
máří



Založen: 1.9.2014
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: so duben 02, 2022 12:26 pm    Předmět: Křižovatka Andělohorská - Nádražní Citovat

Dobrý den . Chtěl bych se zeptat na situaci v křižovatce Andělohorská - Nádražní . Při cestě po Andělohorské a při odbočování k nádraží je skoro nemožné vidět vozidla jedoucí po nádražní od města . Stejně tak při vyjíždění od obchodu není vidět vozidla jedoucí po Andělohorské . U obchodu se vybudoval plot , za kterým jsou palety plné pytlů s hlínou a přes toto není do křižovatky nic vidět . Má úvaha je dát do křižovatky alespoň zrcadlo , aby bylo vidět do křižovatky . Moje zkušenosti ze včerejška , kdy jsme se zastavily vozidly na 20 cm od sebe , mne vedla k této úvaze . Jelikož pozemek je soukromý a nařídit obchodníkovi přemístění prodávaného zboží není tak jednoduché , řekl bych že dát do křižovatky panoramatické zrcadlo je dobré řešení . Co na to kompetentní osoby na městě ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petrtlach



Založen: 29.4.2007
Příspěvky: 128
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: so duben 02, 2022 9:57 pm    Předmět: Re: Křižovatka Andělohorská - Nádražní Citovat

máří napsal:
Dobrý den . Chtěl bych se zeptat na situaci v křižovatce Andělohorská - Nádražní . Při cestě po Andělohorské a při odbočování k nádraží je skoro nemožné vidět vozidla jedoucí po nádražní od města . Stejně tak při vyjíždění od obchodu není vidět vozidla jedoucí po Andělohorské . U obchodu se vybudoval plot , za kterým jsou palety plné pytlů s hlínou a přes toto není do křižovatky nic vidět . Má úvaha je dát do křižovatky alespoň zrcadlo , aby bylo vidět do křižovatky . Moje zkušenosti ze včerejška , kdy jsme se zastavily vozidly na 20 cm od sebe , mne vedla k této úvaze . Jelikož pozemek je soukromý a nařídit obchodníkovi přemístění prodávaného zboží není tak jednoduché , řekl bych že dát do křižovatky panoramatické zrcadlo je dobré řešení . Co na to kompetentní osoby na městě ?


Tak pokud jezdíte jako "prasátko", tak tam neuvidíte, ale pokud jezdíte přiměřeně situaci na komunikaci, tak je tam vidět. A jaké vyjíždění z obchodu? Sipron je zavřený a parkovací místa před "vietnamcem" nejsou problém města a samotná komunikace ve směru na Andělskou Horu je v majetku kraje, tak pokud máte návrhy na úpravy, tak byste to mohl zkusit u nich. Takže co na to kompetentní osoby? Laughing Laughing nemyslím, že někdo z krajské správy silnic chodí na toto forum.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
máří



Založen: 1.9.2014
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: so duben 02, 2022 10:44 pm    Předmět: Citovat

Já nejezdím jako prase , mám na nákladnídopravě najeto přes 3 mil km bez nehody. Jsem jeden z mála kdo i v Andělohorské a Nádražní jezdí 50 km/hod . Nikdy jsem neměl pokutu za rychlou jízdu . Vyjížděl jsem od Vietnamce a auto z Andělohorské opravdu nemohlo vidět mne , stejně jako já jeho . Takže moje rychlost byla pouze rychlost rozjezdu a druhé vozidlo také rychle nejelo , jinak bychom se asi srazily . Nicméně to nemění nic na tom , že vietnamec má na svém oploceném pozemku u plotu složené srovnané pytle se zeminou a vozidlo odbočující k nádraží nemají šanci vidět , že od města jede další vozidlo . Kdybych vyjížděl od Sipronu či nádraží , do křižovatky je vidět krásně . Takže řešením by bylo umístění zrcadla .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kamilas67



Založen: 3.4.2022
Příspěvky: 1
Bydliště: Bílý Kostel nad Nisou

PříspěvekZaslal: ne duben 03, 2022 11:17 am    Předmět: Citovat

No ono i když odbočujete z Anďělohorské k nádraží tak taky není vidět zda jede něco od města kord když spousta lidí tu zatáčku projíždí skoro v protisměru. Až tam neděje bože srazí třeba cyklistu tak řekne taky no on jel jako "prasátko" ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Bezvoda



Založen: 30.4.2008
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: po duben 04, 2022 3:26 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den,
Na základě vašeho podnětu projednáme s projektantem dopravní a technické infrastruktury návrh nejvhodnějšího dopravního opatření, které budeme následně předkládat správci komunikace (Krajská správa silnic LK) k dalšímu řízení.
S pozdravem Petr Bezvoda (Město Chrastava - správa majetku)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
máří



Založen: 1.9.2014
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: po duben 04, 2022 8:02 pm    Předmět: Citovat

Děkuji za odpověď . 👍
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
máří



Založen: 1.9.2014
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: út září 06, 2022 8:04 am    Předmět: Citovat

Tak uteklo 5 měsíců a nic se neděje . Mám tedy znovu dotaz , jestli jste se správou silnic Libereckého kraje již našli řešení ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Bezvoda



Založen: 30.4.2008
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: st září 07, 2022 7:22 am    Předmět: Citovat

Dobrý den,
Dnes jsem hovořil s projektantem, který dopravní opatření zpracovává a ten mi sdělil, že v půlce září má dohodnutou schůzku s vedoucím odboru dopravy, se kterým dopravní opatření projedná a do konce září by měl být znán výsledek, se kterým vás seznámíme. Děkuji za upozornění a trpělivost.
Přeji hezký den.
S pozdravem Petr Bezvoda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
máří



Založen: 1.9.2014
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: út listopad 01, 2022 1:13 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den . Máme začátek listopadu a zatím se stále nic neděje . Díky srovnaným paletám u obchodu je celkem problém odbočit bezpečně do nového areálu "Hangár" z ulice Andělohorská .

Jinak na ulici Andělohorská je vybudováno zrcadlo ( soukromý vlastník kvůli výjezdu od domu ) a silnice doplněna klikatou čarou . To se povedlo .

Děkuji .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Bezvoda



Založen: 30.4.2008
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: út listopad 01, 2022 1:51 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den,
Pro zlepšení rozhledových poměrů by cca. do 14 dnů mělo být instalováno zrcadlo na žlutý sloup veřejného osvětlení v křižovatce ul. Andělohorská - Nádražní.
Opatření v Andělohorské ul. provádělo město na základě podnětu místních obyvatel, kteří zde upozorňovali na nebezpečnou zatáčku pro pěší. Zrcadlo a klikatá čára zde byly instalovány hlavně pro chodce a maminky s kočárkem do doby, než zde bude zhotoven chodník pro pěší. I toto dopravní opatření prošlo klasickým schvalovacím procesem, tj. souhlas vlastníka komunikace (KSSLK a MML odboru dopravy).

S pozdravem Petr Bezvoda (správa majetku).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
máří



Založen: 1.9.2014
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: út listopad 01, 2022 11:43 pm    Předmět: Citovat

Super , jsem rád že dobrá věc se povedla .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com