Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Cestičky na Střeleckém Vrchu

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mape



Založen: 25.7.2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: čt březen 18, 2010 8:51 pm    Předmět: Cestičky na Střeleckém Vrchu Citovat

Dobrý den,

dnes jsem se prošel po sídlišti a napadlo mě, že by možná nebylo od věci "zlegalizovat" vyšlapané cestičky a to zejména mezi novými a starými paneláky. Ona tam totiž žádná jiná cesta vlastně ani nevede. Buď je obejdete celé zleva, nebo zprava ... nebo prostě musíte přes trávník (aktuálně bláto).

Nemám na mysli nic velkého. Podle mě by úplně stačila jedna řada velkých dlaždic tam kde je již dnes vyšlapáno. Takových cest tam není moc ... Dvě tři mezi paneláky .. jedna kolem restaurace U Plaváčka.

Neuvažuje město do budoucna o něčem podobném ?

Díky

Mape
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Blanka Vávrová



Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 531

PříspěvekZaslal: čt březen 18, 2010 9:15 pm    Předmět: Cestičky na Střeleckém Vrchu Citovat

Takhle už to někde ve světě funguje. Nechají lidi cestičky vyšlapat a pak teprve vystavějí chodníky. A funguje to. Třeba se nějaká koruna najde, i když v téhle době...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petr Bezvoda



Založen: 30.4.2008
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: pá březen 19, 2010 8:50 am    Předmět: Střelecký vrch - cestičky Citovat

Dobrý den.

Vzhledem k tomu, že sám na Střeleckém vrchu bydlím a po zmiňovaných "neoficiálních "cestičkách také chodím jsem si vědom jejich stavu, který je, a to hlavně v tomto období, velmi žalostný.
V první řadě si necháme zpracovat cenovou nabídku na položení zatravňovacích dlaždic a na základě této nabídky rozhodneme o řešení tohoto stavu.

Děkujeme za podnět.

S pozdravem Petr Bezvoda (správa majetku) 721 583 374
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mape



Založen: 25.7.2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: pá březen 19, 2010 9:01 am    Předmět: Re: Střelecký vrch - cestičky Citovat

Petr Bezvoda napsal:
Dobrý den.

Vzhledem k tomu, že sám na Střeleckém vrchu bydlím a po zmiňovaných "neoficiálních "cestičkách také chodím jsem si vědom jejich stavu, který je, a to hlavně v tomto období, velmi žalostný.
V první řadě si necháme zpracovat cenovou nabídku na položení zatravňovacích dlaždic a na základě této nabídky rozhodneme o řešení tohoto stavu.

Děkujeme za podnět.

S pozdravem Petr Bezvoda (správa majetku) 721 583 374


Díky za odpověď ... napadlo mě jestli by nebylo možné využít služeb nezaměstnaných spoluobčanů, kteří by možnost přivýdělku možná přivítali (někteří Smile ) a snížit tak celkovou cenu.

Mape
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CSA



Založen: 2.12.2008
Příspěvky: 62
Bydliště: Chrastava / Liberec

PříspěvekZaslal: pá březen 19, 2010 10:54 am    Předmět: Citovat

Já sem určitě taky pro výstavbu jednoduchých cestiček tam, kde zkušenosti (mnohé šlápoty v bahně) ukazují, že to má smysl Smile Fajn nápad.
_________________
Fotky nejen z Chrastavy najdete na http://www.FotoBanka.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
petrtlach



Založen: 29.4.2007
Příspěvky: 129
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: so březen 20, 2010 3:39 pm    Předmět: Citovat

Laughing Naprosto souhlasím s tím, aby se cestičky nějak vyřešily, sídliště leží na bývalých rozbahněných loukách a než člověk dojde k autobusu, tak vypadá jako by prošel močálem, pokud zrovna neobejde celý blok po chodníku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com