Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Zhorseni analogove Primy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lomax



Založen: 8.4.2008
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: čt duben 01, 2010 10:02 pm    Předmět: Citovat

@GKCHRASTAVA: hmm, tam jsi za kopečkem, němce musíš chytat i směrem na vyhlídku, tam bych možná taky lovil primu...každopádně si dej 52kanál(722.00 mhz) a zkus pokojovku a běhat sní po místnosti. popř venkovní a natáčej jí...já mám pokojovku bez zesilovače(klasickej kus drátu) a chytám to krásně, len ta poloha. jsem v Andělohorský Cool

@Petr Zeman:
Mux3 tam ani jít nemůže páč nevysílá (beru to jako překlep)
Než ty společný spíš doporučuju pokojovku, páč přeci jen víš, z čeho to je a že určo funguje a hlavnš víš kam je nasměrovaná...mux2 vysílá s polovičním výkonem...
testni co jsem radil GKCHRASTAVA nebo se vybodni na dvb-t a pořiď si satelit, máš to sice krapet dražší, ale víc kanálů a nemusíš řešit STA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chrastavák



Založen: 21.6.2007
Příspěvky: 225

PříspěvekZaslal: pá duben 02, 2010 6:25 pm    Předmět: Citovat

Potvrzuji super příjem Primy a Primy Cool... Laughing Snad další televize se brzy přidají...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chrastavák



Založen: 21.6.2007
Příspěvky: 225

PříspěvekZaslal: pá duben 02, 2010 6:29 pm    Předmět: Citovat

lomax napsal:
@GKCHRASTAVA: hmm, tam jsi za kopečkem, němce musíš chytat i směrem na vyhlídku, tam bych možná taky lovil primu...každopádně si dej 52kanál(722.00 mhz) a zkus pokojovku a běhat sní po místnosti. popř venkovní a natáčej jí...já mám pokojovku bez zesilovače(klasickej kus drátu) a chytám to krásně, len ta poloha. jsem v Andělohorský Cool

@Petr Zeman:
Mux3 tam ani jít nemůže páč nevysílá (beru to jako překlep)
Než ty společný spíš doporučuju pokojovku, páč přeci jen víš, z čeho to je a že určo funguje a hlavnš víš kam je nasměrovaná...mux2 vysílá s polovičním výkonem...
testni co jsem radil GKCHRASTAVA nebo se vybodni na dvb-t a pořiď si satelit, máš to sice krapet dražší, ale víc kanálů a nemusíš řešit STA


S tím satelitem máš pravdu..ale kdo chce sledovat třeba na Primě regionální vysílání,tak má smůlu...Tam jde Praha...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lomax



Založen: 8.4.2008
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: pá duben 02, 2010 9:33 pm    Předmět: Citovat

to jo, to máš pravdu...pak je jedině v úvahu archiv genusu...jen tak mimochodem, kolikrát jsi se koukal na "přímák" na primě? já teda moc ne, páč jsem to buď nestihnul nebo zapomněl. na archiv se taky moc nekoukám Very Happy takže dvb-t u mě není teda prioritou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com