Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Holub-problém v centru města
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
xxx969



Založen: 7.10.2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2009 9:21 pm    Předmět: Holub-problém v centru města Citovat

Dobrý den,
zajímalo by mne, kdy se začne řešit problém ohledně holubů v centru města. Situace začíná být velice neunosná. Holubí trus kam se podíváte. Nově zrekonstruovaná škola na náměstí bude zachvilku ostudou, nehledě na naše památky. Prosím udělejte s tím něco !!!!!!!!! Mockrát děkuji za jakoukoliv odpověď.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
j.kaňka



Založen: 5.10.2009
Příspěvky: 34
Bydliště: chrastava

PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2009 10:12 pm    Předmět: Re: Holub-problém v centru města Citovat

zajímavý podmět na problém -- co tě žere, že nemáš rád holuby? snad tě nějaký neposral Very Happy a co lidi? ty ti také vadí..........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xxx969



Založen: 7.10.2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: pá říjen 09, 2009 6:58 am    Předmět: Citovat

Ftipná odpověď, ale bohužel problém neřeší. Z vašeho příspěvku je zřejmé, že toho v hlavě moc nemáte.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petra164



Založen: 22.8.2007
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: pá říjen 09, 2009 9:13 am    Předmět: Citovat

No je pravda, že ten chodník u školy je fakt nechutnej... nemluvě o nemocích co přenáší...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CSA



Založen: 2.12.2008
Příspěvky: 62
Bydliště: Chrastava / Liberec

PříspěvekZaslal: pá říjen 09, 2009 10:12 am    Předmět: Citovat

Navrhuju zavřit lidi, co ty holuby krmí a tím je zde drží ... pak ptáčci sami odtáhnou někam jinam Laughing
_________________
Fotky nejen z Chrastavy najdete na http://www.FotoBanka.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
josef novák



Založen: 15.7.2008
Příspěvky: 79
Bydliště: Střelecký vrch

PříspěvekZaslal: pá říjen 09, 2009 11:37 am    Předmět: Citovat

Ano nemám toho moc v hlavě a jsem rád,jinak bych měl spoustu duchaplných nápadů Laughing
jako třeba když se tu porád mluví o MP, že nic nedělá -- tak co třeba je vyzbrojit malorážkama aby pořádali hon na holuby Laughing -- a spousta jinejch.........

Doufám, že MP to chápe správně jak to myslím a rozumí žertu na rozdíl od jiných občanů .......... přeju hezký den bez holubů, aby se nestaly noční můrou Chrastaváků................ Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ing. Pavel Blažek



Založen: 9.10.2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá říjen 09, 2009 12:56 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den.

Město Chrastava již problém s holuby řeší. V současné době jednáme s možnými dodavateli o systému, který by zajistil ochranu budov proti ptactvu. V prvé řadě uvažujeme o instalaci hrotového ochranného systému na budovu základní školy, případně na další městské objekty. Problematika je velice komplikovaná, je nutné zpracování odborného posudku a návrhu systému tak, aby naopak neumožnil např. hnízdění jiného druhu ptactva. Realizaci předpokládáme v roce 2010.

S pozdravem Pavel Blažek, investiční referent, MÚ Chrastava
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lomax



Založen: 8.4.2008
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: pá říjen 09, 2009 5:43 pm    Předmět: Citovat

hihi, hrotovy system, to bude vypadat pekne na tej nasi nove opravene skole



vice zde[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lomax



Založen: 8.4.2008
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: pá říjen 09, 2009 5:44 pm    Předmět: Citovat

Oprava linku
http://www.kraupner.cz/galery_CZ.php?id_gal=1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: pá duben 09, 2010 2:35 pm    Předmět: Odchyt holubů proběhl Citovat

Dobrý den.
Odchyt holubů proběhl. Odchyceno a usmrceno jich bylo 345. Snad je tedy problém alespoň pro tuto chvíli vyřeše. Situaci budeme dále pečlivě sledovat.

Více na http://www.chrastava.com/starosta/holubi.pdf
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Chrastavák



Založen: 21.6.2007
Příspěvky: 225

PříspěvekZaslal: pá duben 09, 2010 9:06 pm    Předmět: Re: Odchyt holubů proběhl Citovat

Michael Canov napsal:
Dobrý den.
Odchyt holubů proběhl. Odchyceno a usmrceno jich bylo 345. Snad je tedy problém alespoň pro tuto chvíli vyřeše. Situaci budeme dále pečlivě sledovat.

Více na http://www.chrastava.com/starosta/holubi.pdf


Za ty peníze bych je taky chytal....-)To je drazsi nez kure.. Laughing
Tak snad bude na nejaky cas od nich pokoj..parada..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Andýsek1



Založen: 10.6.2009
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: po duben 12, 2010 8:06 pm    Předmět: Citovat

Firmě děkujeme za dobře vykonanou práci a holubům se omlouváme (?Nešlo to fakt jinak, bylo Vás doopravdy moc?).
TOHLE JE HNUS NAD HNUSY ! Zabíjet zvířata proto , že serou je hnus ! Nejsem bůhví jaký ochránce tohle mi ale vadí. Radši vybít z města jiná individua , klidně přispěju. A nikdo mi tohle nevymluví takže si nechte reakce a chytré komentáře pro sebe . Díky Exclamation Exclamation Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Andýsek1



Založen: 10.6.2009
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: po duben 12, 2010 8:06 pm    Předmět: Citovat

Firmě děkujeme za dobře vykonanou práci a holubům se omlouváme (?Nešlo to fakt jinak, bylo Vás doopravdy moc?).
TOHLE JE HNUS NAD HNUSY ! Zabíjet zvířata proto , že serou je hnus ! Nejsem bůhví jaký ochránce tohle mi ale vadí. Radši vybít z města jiná individua , klidně přispěju. A nikdo mi tohle nevymluví takže si nechte reakce a chytré komentáře pro sebe . Díky Exclamation Exclamation Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Andýsek1



Založen: 10.6.2009
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: po duben 12, 2010 8:07 pm    Předmět: Citovat

Firmě děkujeme za dobře vykonanou práci a holubům se omlouváme (?Nešlo to fakt jinak, bylo Vás doopravdy moc?).
TOHLE JE HNUS NAD HNUSY ! Zabíjet zvířata proto , že s.... je hnus ! Nejsem bůhví jaký ochránce tohle mi ale vadí.Nikoliv že se stim něco dělá, vadí mi zabíjení. Radši vybít z města jiná individua , klidně přispěju. A nikdo mi tohle nevymluví takže si nechte reakce a chytré komentáře pro sebe . Díky Exclamation Exclamation Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
j.kaňka



Založen: 5.10.2009
Příspěvky: 34
Bydliště: chrastava

PříspěvekZaslal: út duben 13, 2010 3:44 pm    Předmět: Citovat

Andýsek1 napsal:
Firmě děkujeme za dobře vykonanou práci a holubům se omlouváme (?Nešlo to fakt jinak, bylo Vás doopravdy moc?).
TOHLE JE HNUS NAD HNUSY ! Zabíjet zvířata proto , že s.... je hnus ! Nejsem bůhví jaký ochránce tohle mi ale vadí.Nikoliv že se stim něco dělá, vadí mi zabíjení. Radši vybít z města jiná individua , klidně přispěju. A nikdo mi tohle nevymluví takže si nechte reakce a chytré komentáře pro sebe . Díky Exclamation Exclamation Exclamation


andýsku andýsku ty jsi šašek co ????? Very Happy - to snad bylo jasný dávno, že tu nemůže tolik holubů přežít, tak ses měl ozvat dříve a mohl sis je třeba vzít do kurníku a tam pěstovat--určitě by ti je město darovalo a přišlo by to levněji Very Happy

Jinak si myslím, že to byla dost dobrá a potřebná práce-- dík vedení města za to...........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com