Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Chrastawak s.s.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Kultura a sport
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jste pro rozvoj a podporu akcí konaných v našem městě
Ano
84%
 84%  [ 16 ]
ne
10%
 10%  [ 2 ]
nevím / je mi to jedno
5%
 5%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 19

Autor Zpráva
Chrastawák23



Založen: 29.8.2009
Příspěvky: 2
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: so srpen 29, 2009 4:33 pm    Předmět: Citovat

Koblih.Chr napsal:
shlednete cesky film Kour,i fabriky to mají Laughing Laughing Laughing
Přijel boží jezdec do kroku nám svítí.Je to fajn? Laughing
_________________
Nevím co bch k tomu dodal
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shootinka



Založen: 30.9.2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 2:07 pm    Předmět: Citovat

Panove muzikanti a co teda ta tovarna v andelske hore? Par akci uz tam probehlo a je to celkem dobre umisteno..
Jinak bych rada podotkla, ze technari, tekknari, drumikari, punkeri, rockeri a dalsi ucastnici hudebnich akcich, na kterych se vzdy v slusne mire pije alkohol, nadelaji prakticky stejny bordel. Takze tvrdit, ze zrovna "technari" delaj nejvetsi binec na svoji akci, je hloupost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vaclavikova



Založen: 13.5.2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st říjen 07, 2009 11:12 am    Předmět: Citovat

Dobrý den - s kapelou Sin the Eighth jsme v kontaktu už od jejího úplného začátku a pravidelně vystupují na Chrastavských slavnostech a pro pro úplnou informaci: jeden z jejích členů působí jako lektor v hudební škole ve Společenském klubu - kde také tato kapela vznikla a měla svoji první zkušebnu.
S akcemi pro "mladé" počítáme po dokončení rekonstrukce domu v Turpišově ulici. Budu jen ráda, když nás kontaktujete a přijdete s novými nápady na různá vystoupení a pod.: tel.: 485143348, 776732463, e-mail: sklub@chrastava.cz. Budu se těšit na spolupráci. Václavíková Zita
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vaclavikova



Založen: 13.5.2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st říjen 07, 2009 11:16 am    Předmět: Citovat

Společenský klub oznamuje

Všem zájemcům o ruský jazyk, že od listopadu 2009 otevíráme
kurz ruského jazyka pro začátečníky i pokročilé.

Vyučující:
paní Elena Brychová ? rodilá mluvčí

Kurzovné:
listopad 2009 ? červen 2010
( celkem 66 vyučovacích hodin ? 2 hodiny týdně) = 2.376,- Kč

Přihlášky přijímáme:
Společenský klub, Bezručova 503, 463 31 Chrastava

Informace:
485143348, 776732462; sklub@chrastava.cz,
www.chrastava.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dawe-23



Založen: 5.3.2010
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá březen 05, 2010 5:07 pm    Předmět: Re:Po městě nechtěj zázraky Citovat

ciginator napsal:
Ano, Chrastava jako obec, nezastáva funkci moderniho mesta, které podporuje kulturu a rozvoj..V Chrastavě chybí prostor (myslím tím oficiální) kde by se uskutečňovali zabavné akce pro mladé..Každá malá vesnička má mít místo, kde se dají !!!!LEGÁLNĚ!!!! provozovat koncerty, taneční párty atd..Příkladem může být Nová Ves, Chotyně atd..Podle mě město odvádí mizernou práci v podpoře timto směrem..Koho baví furt sedět v hospodě???Mě to teda baví, ale radši bych něco víc.. Very Happy

Když už se sem tam vyloupne nějaká akce, po 22.00 prakticky není šance..

Pojďte do petice... Very Happy


Vydis to jako hurvajs valku. O.K. proc ne aspon se o tom mluvi ale kdyz neco chces tak ten klub otevri..A nwm jestli slimak splnuje pozadavky klubiku..Je to maly..A nwm proc by melo mesto delat nejakej kulturni dum??Ten mame za kovakem a jak dopadl..Jedina moznost je sehnat investora kterej dokaze nejakej klub v chrastave postavit..A to zdá se byt nerealny aspon pro me..Je treba mit ohromnou spoustu penez lucky bar nikdy nido neodhlucni..Delat nejakej klub v dolni chrastave podle me blbost spatna lokalita.Kdyby to bylo lukrativni tak tady neco takovyho stoji ne?Chotyne o.k. tam jezdej lidi z okoli a uzivi se to i pres tejden..Dubnice to sami ale chrastava sory kamo ale do libu je to kousek takze si myslim ze bud budes mit jednou kotel penez a neco tady postavis nebo se vsichni spokojej s malim slimakem..Od chrastavy bych vubec nic necekal..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ciginator



Založen: 22.10.2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: pá březen 12, 2010 1:03 pm    Předmět: Re:Po městě nechtěj zázraky Citovat

Dawe-23 napsal:
ciginator napsal:
Ano, Chrastava jako obec, nezastáva funkci moderniho mesta, které podporuje kulturu a rozvoj..V Chrastavě chybí prostor (myslím tím oficiální) kde by se uskutečňovali zabavné akce pro mladé..Každá malá vesnička má mít místo, kde se dají !!!!LEGÁLNĚ!!!! provozovat koncerty, taneční párty atd..Příkladem může být Nová Ves, Chotyně atd..Podle mě město odvádí mizernou práci v podpoře timto směrem..Koho baví furt sedět v hospodě???Mě to teda baví, ale radši bych něco víc.. Very Happy

Když už se sem tam vyloupne nějaká akce, po 22.00 prakticky není šance..

Pojďte do petice... Very Happy


Vydis to jako hurvajs valku. O.K. proc ne aspon se o tom mluvi ale kdyz neco chces tak ten klub otevri..A nwm jestli slimak splnuje pozadavky klubiku..Je to maly..A nwm proc by melo mesto delat nejakej kulturni dum??Ten mame za kovakem a jak dopadl..Jedina moznost je sehnat investora kterej dokaze nejakej klub v chrastave postavit..A to zdá se byt nerealny aspon pro me..Je treba mit ohromnou spoustu penez lucky bar nikdy nido neodhlucni..Delat nejakej klub v dolni chrastave podle me blbost spatna lokalita.Kdyby to bylo lukrativni tak tady neco takovyho stoji ne?Chotyne o.k. tam jezdej lidi z okoli a uzivi se to i pres tejden..Dubnice to sami ale chrastava sory kamo ale do libu je to kousek takze si myslim ze bud budes mit jednou kotel penez a neco tady postavis nebo se vsichni spokojej s malim slimakem..Od chrastavy bych vubec nic necekal..


Hurvajs valku?? Tvůj argument, že se kluby v Dubnici a Chotyni uživěj protože tam lidi "jezděj", je pro mě poněkud zvláštní.. Proč nejezděj sem? Protože je to blízko Libu?? Vůbec..protože tady nic není, proto sem nejezděj..Chápu, že Chrastava nemůže udělat městskej klub, nebo něco podobnýho, nejsem blázen...můj přízpěvěk byl z doby, kdy jěště jel Lucky bar, a kde když jsme jednou dělali akci, naklusali tam policajti, a byl to hroznej problém...proto jsem řešil to, že Chrastava nepodporuje zábavy, který chce někdo udělat, aniž by se bál, že na něj vlítnou chlupatý..

Naopak musím říct, že Chrastava od té doby udělala kus práce, a snad za pár týdnů bude možnost dělat akce všeho druhu v Centru volného času v bývalý jídelně.

Tvůj argument s kulturákem za Kovákem jsem taky nepochopil..Very Happy Město s kulturákem za Kovákem vážně nemá nic společnýho..objekt byl v soukromým vlastnictví od počátku těsně po revoluci.. Dneska je na městu to maximálně odkoupit a poslat do kytek..

SMRT TEKKNU Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FoxE



Založen: 9.5.2010
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne květen 09, 2010 8:38 pm    Předmět: CVA Citovat

Tak se bude rozjíždět CVA a jsou pozvané 2 kapely, jsem zvědavá, kolik lidí tam dorazí. Pro mě je program celkem zajímavý, jelikož jsem jednu z nich slyšela a na tu druhou jsem slyšela taky dobré recenze Smile Myslím, že je určitě jen na nás, jestli to dobře pojede nebo ne..Tak doufám, že se tam sejdeme a pokusíme tu kulturu nějak podpořit Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Kultura a sport Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com