Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Co si myslíte o straně VĚCI VEŘEJNÉ
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Politika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Volby 2010
ČSSD
5%
 5%  [ 1 ]
ODS
5%
 5%  [ 1 ]
TOP09
15%
 15%  [ 3 ]
KSČM
15%
 15%  [ 3 ]
KDU-ČSL
5%
 5%  [ 1 ]
VV
21%
 21%  [ 4 ]
SZ
0%
 0%  [ 0 ]
jiné
31%
 31%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 19

Autor Zpráva
Blanka Vávrová



Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 531

PříspěvekZaslal: po květen 10, 2010 11:14 am    Předmět: Citovat

Pan John "nezklamal", chová se stejně hulvátsky jako předchozí politická garnitura a mou důvěru nezískal, i když nevylučuji, že některé útoky proti němu nemají opodstatnění. Z takového tlaku může znervóznět i on. Vytáhl VV na veřejnost, to ano, nicméně nyní jí možná spíš škodí. Ale pozor, za kraj kandiduje pan Skokan a to je i podle našeho starosty člověk slušný, schopný. S ODS se rozešel právě proto. TOP - p.Kalousek pro mne není moc důvěryhodný, i když program má docela dobrý, p.Karel Schwanzerberg je sice slušný, ale přecejen už dost starý pán. Ale! Za Liberec kandidují hlavně starostové - fandím př.p.Horáčkovi a Půtovi, pí.Maierové. Obě strany mají potenciál získat dost hlasů, aby mohly něco ovlivnit. Takže při vší bídě, něco si vybrat přecejen mohu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
katka



Založen: 8.2.2010
Příspěvky: 18
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: pá květen 14, 2010 6:21 am    Předmět: Citovat

. Ale pozor, za kraj kandiduje pan Skokan a to je i podle našeho starosty člověk slušný, schopný. S ODS se rozešel právě proto.

..... a Vy berete našeho pana starostu za etalon slušnosti ??? No to snad přeháníte. ODS ho dostala nahoru a teď se ji "odměňuje" opravdu asi teda slušně.
Já za sebe, jestli mohu říci, volím knížete. Už třeba jenom proto, že se vůbec nemusí živit politikou, ale chce ji dělat, protože ho to baví... -). Zdraví Katka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lomax



Založen: 8.4.2008
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: pá květen 14, 2010 9:45 am    Předmět: Citovat

Přesně tak Katko, kníže má už nahrabáno, tak hrabat nepotřebuje, má i v dobré jméno v zahraničí -> což je slibné pro přilákání zahraničních investorů
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blanka Vávrová



Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 531

PříspěvekZaslal: pá květen 14, 2010 7:50 pm    Předmět: Citovat

Znám důvod rozchodu starosty s ODS. Jestliže vedení ODS vylučovalo spolupráci s komunisty na místní úrovni v zastupitelstvu a přitom s komunisty spolupracovalo na vrcholné úrovni, tak mi to připadá na hlavu. Bylo to zbavování se nepohodlných členů a zároveň snaha vypadat hezky v očích veřejnosti. Michaela si vážím jako čestného, zásadového a inteligentního chlapa, který se nebál jít proti proudu, když jiní kývali, který si všiml nesrovnalostí a ozval se, když jiní schvalovali a nemysleli. Byla jsem v OF, od začátku v MS ODS v Chrastavě (odešla jsem v lednu 1999, kdy aféry a způsob práce centrálního vedení překročily pro mne snesitelnou mez). Z OF a ODS znám Michaela natolik, abych jeho úsudku věřila. Možná ho dost lidí nemusí, ale ještě jsem neslyšela ani nečetla jediný důvod, pro který bych mu měla přestat věřit. To je u člověka tak dlouho se pohybujícího v komunální politice dost vzácné. Katko, víte vy o něm něco, co já ne?
Proti knížeti nic nemám, ale bojím se že je jen výkladní skříní TOP. Není to (doufám Wink ) jeho případ, ale obvykle kdo má nahrabáno, chce mít ještě víc, jak dokazují naši politici dnes a denně. Váhám mezi VV a TOP, na Pirátskou stranu už jsem přecejen stará Wink . U VV mi vadí pan John, u TOP pan Kalousek, který slibuje pěkný program, ale už má taky svou politickou historii. Naopak kandidáti v našem regionu obou jmenovaných stran mi docela vyhovují. Je otázka, jak je moc zkorumpuje, protože ta, až na vzácné vyjímky, zkazí všechny.
Jsem zvědavá, s čím před volbami vyrukuje ČSSD, podle VV prý chystá nějakou masivní negativní kampaň, proti které nebude možno se z časových důvodů bránit. Nechám se překvapit. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Luděk Vostrý



Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: so květen 15, 2010 1:17 pm    Předmět: Volím KDU Citovat

protože má největší billboard v kraji, na Šalďáku;-)
Je to jediná strana u které se dá předpokládat tradiční úcta k soukromému majetku a prožitý odpor ke komunismu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Politika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com