Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pizzeria "Sedmé nebe"
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Andýsek1



Založen: 10.6.2009
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: pá leden 15, 2010 10:41 pm    Předmět: Citovat

pokud si tohle čte někdo z pizzerie , nechcete si udělat zdarma webovky např na www.webnode.cz a dát tam vaši nabídku ? to by bylo super a spousta lidí by to využila, takhle se fakt nedozvíme co máte či ne Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CSA



Založen: 2.12.2008
Příspěvky: 62
Bydliště: Chrastava / Liberec

PříspěvekZaslal: po leden 18, 2010 5:35 pm    Předmět: Citovat

Andýsek1 napsal:
pokud si tohle čte někdo z pizzerie , nechcete si udělat zdarma webovky např na www.webnode.cz a dát tam vaši nabídku ? to by bylo super a spousta lidí by to využila, takhle se fakt nedozvíme co máte či ne Confused

Souhlas, taky se připojuji k žádosti o nějaký, alespoň jednoduchý webík se základními informacemi a nabídkou pizzerie ... však to není nic složitého Surprised)
_________________
Fotky nejen z Chrastavy najdete na http://www.FotoBanka.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
petra164



Založen: 22.8.2007
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: čt leden 28, 2010 1:27 pm    Předmět: Citovat

Tak jídlo z jídelny nerozváží... Což je myslím škoda... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MR.GHOST



Založen: 21.2.2010
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne únor 21, 2010 9:27 am    Předmět: Citovat

Předmět: SLIM BAR
Musím pochválit všechny pracovníky SLIM BARU za to , jak se starají o své hosty v době Olympijských her(doufám že dnes na hokeji se tam všichni uvidíme ). Obsluha je slušná, rychlá. Přátelky Vás obsluhuje a bar je celkově dobrým zázemím.
,,Pane Moravec uvědomte si , že SLIM BAR se soustředí na své štamgasty, tak jako každá jiná hospoda , či restaurace. Pokud máte nějaký osobní problém, nebo se Vám tam nelíbí, prostě tam nechoďte. To , že nalévají nezletilým, je hloupost, protože Slim Bar navštěvuji poměrně často a všichni nezletilí pijí nápoje nealkoholické (pokud už tam zavítají). Obsluha je k tomu velmi přísná. Je jasné že styl Slim Baru Vám asi nesedí a jeho klima neodpovídá vašim představám a věku. Pokud budu hovořit za všechny štamgasty, hosty a příznivce SLIM BARU, každý mi potvrdí , že my tam jsme spokojení. NAZDARS MORAVEC
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: út březen 09, 2010 3:24 pm    Předmět: Pizzerie Citovat

Dobrý den,
včerejší rada města mj. vybírala nájemce přízemních prostor v M-klubu (ze strany od Plaváčka). Většinovým rozhodnutím vybrala provozovatele současné pizzerie, který tak nově pronajaté prostory využije pro rozšíření nekuřácké části. Nájemní smlouva bude uzavřena od 1. 4. 2010.
Věřím, že toto rozhodnutí přispěje k dalšímu zkvalitnění (již tak výborných) služeb provozovatele pizzerie na Střeleckém vrchu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CSA



Založen: 2.12.2008
Příspěvky: 62
Bydliště: Chrastava / Liberec

PříspěvekZaslal: út březen 09, 2010 3:32 pm    Předmět: Re: Pizzerie Citovat

Michael Canov napsal:
Dobrý den,
včerejší rada města mj. vybírala nájemce přízemních prostor v M-klubu (ze strany od Plaváčka). Většinovým rozhodnutím vybrala provozovatele současné pizzerie, který tak nově pronajaté prostory využije pro rozšíření nekuřácké části. Nájemní smlouva bude uzavřena od 1. 4. 2010.
Věřím, že toto rozhodnutí přispěje k dalšímu zkvalitnění (již tak výborných) služeb provozovatele pizzerie na Střeleckém vrchu.

Bezva. Jen by mě zajímalo, kdo ten prostor využije Smile Kdykoli do té pizzerie přijdu, tak je tam víceméně jen obsluha Surprised))) Ale je fakt, že večer tam moc nechodím ... to je tam asi víc lidí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Mape



Založen: 25.7.2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: út březen 09, 2010 8:47 pm    Předmět: Re: Pizzerie Citovat

CSA napsal:
Bezva. Jen by mě zajímalo, kdo ten prostor využije Smile Kdykoli do té pizzerie přijdu, tak je tam víceméně jen obsluha Surprised))) Ale je fakt, že večer tam moc nechodím ... to je tam asi víc lidí.


Ahoj,
když dělám doma tak si sem občas zajdu pro jídlo (hotovky) a v době oběda je tady vždy plno. Večer to vidím jen když parkuju auto a jdu kolem a většinou tam někdo je.
Ale třeba jsem se jen trefil do dobrých dnů (pro pizzerii) Smile

Mape
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Elizabeth



Založen: 8.4.2010
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt duben 08, 2010 9:24 pm    Předmět: pizza online Citovat

Ahoj,
nedávno jsem objevila http://www.pizzaporuba.cz ,kde si mohu sama vyrobit pizzu a douvezou mi ji až domů.
Když se mi nechce vařit, je pizzaporuba správná volba Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lomax



Založen: 8.4.2008
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: čt duben 08, 2010 10:00 pm    Předmět: Re: pizza online Citovat

Elizabeth napsal:
Ahoj,
nedávno jsem objevila http://www.pizzaporuba.cz ,kde si mohu sama vyrobit pizzu a douvezou mi ji až domů.
Když se mi nechce vařit, je pizzaporuba správná volba Razz

To si snad děláš srandu, ne???? To jako si objednáváš pizzu v Ostravě?
Se probuď tohle je Chrastava "kousek" od Olomóce

Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CSA



Založen: 2.12.2008
Příspěvky: 62
Bydliště: Chrastava / Liberec

PříspěvekZaslal: pá duben 09, 2010 7:39 am    Předmět: Re: pizza online Citovat

lomax napsal:

To si snad děláš srandu, ne???? To jako si objednáváš pizzu v Ostravě?
Se probuď tohle je Chrastava "kousek" od Olomóce
Rolling Eyes


Normální ubohá reklama ne? Smile Pizzu si objednat nemusíme, hlavně že jim klikneme a zvýšíme návštěvnost jejich webu ... Rolling Eyes
_________________
Fotky nejen z Chrastavy najdete na http://www.FotoBanka.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
CSA



Založen: 2.12.2008
Příspěvky: 62
Bydliště: Chrastava / Liberec

PříspěvekZaslal: čt duben 22, 2010 3:33 pm    Předmět: Dotaz na provozovatele pizzerie Sedmé nebe Citovat

Zdravim, nevim jestli tuto diskusi čte i majitel zmíněné pizzerie, ale měl bych jeden dotaz (a možná nebudu sám, koho by to zajímalo).
Střídá se u Vás více kuchařů, nebo jak si lze vysvětlit to, že jednou (většinou) je pizza naprosto dokonalá a nelze jí opravdu nic vytknout a podruhé je stejná pizza naprosto jiná (jak surovinami, tak zpracováním, stejné je snad jen těsto)? Ne že by byla vyloženě špatná, ale už jsem si u Vás zvykl na podstatně vyšší standart Smile
Už se nám to stalo podruhé (naposled včera, ve středu večer). Poprvé jsem to měl za nějaký úlet, ale asi to není tak úplně ojedinělé.
Tak by mě docela zajímalo, jak to tam funguje Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
petra164



Založen: 22.8.2007
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: po květen 10, 2010 9:00 pm    Předmět: Re: Dotaz na provozovatele pizzerie Sedmé nebe Citovat

CSA napsal:
Zdravim, nevim jestli tuto diskusi čte i majitel zmíněné pizzerie, ale měl bych jeden dotaz (a možná nebudu sám, koho by to zajímalo).
Střídá se u Vás více kuchařů, nebo jak si lze vysvětlit to, že jednou (většinou) je pizza naprosto dokonalá a nelze jí opravdu nic vytknout a podruhé je stejná pizza naprosto jiná (jak surovinami, tak zpracováním, stejné je snad jen těsto)? Ne že by byla vyloženě špatná, ale už jsem si u Vás zvykl na podstatně vyšší standart Smile
Už se nám to stalo podruhé (naposled včera, ve středu večer). Poprvé jsem to měl za nějaký úlet, ale asi to není tak úplně ojedinělé.
Tak by mě docela zajímalo, jak to tam funguje Smile


Máme taky podobnou zkušenost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elizabeth



Založen: 8.4.2010
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt červen 03, 2010 8:58 pm    Předmět: Pizzerie Marná Sláva Citovat

Našla jsem skvělou pizzerii se skvělou pizzou.Smile
www.marnaslava.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lomax



Založen: 8.4.2008
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: ne červen 06, 2010 9:13 pm    Předmět: Re: Pizzerie Marná Sláva Citovat

Elizabeth napsal:
Našla jsem skvělou pizzerii se skvělou pizzou.Smile
www.marnaslava.cz

Neklikat, je to další reklama
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kobyla ma maly bok



Založen: 18.7.2008
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: st červen 09, 2010 12:25 pm    Předmět: Re: Pizzerie Marná Sláva Citovat

Z Ostravy rozveze až do Chrastavy, tomu říkám, jsou zapálení pro věc.

Elizabeth napsal:
Našla jsem skvělou pizzerii se skvělou pizzou.Smile
www.marnaslava.cz

D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com