Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Slavnosti 2010
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Kultura a sport
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
chrastavak



Založen: 28.9.2009
Příspěvky: 4
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: čt duben 29, 2010 6:59 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den pane starosto. Nemůžu s vámi nesouhlasit ohledně chamtivosti lidí co se týče příspěvku 40 Kč, ale dávat jako jeden z příkladů chudou důchodkyni, která chtěla ušetřit polovinu vstupného za koncert? To vás nenapadlo že jí můžou být celé slavnosti u šípku a tu dvacku měla ráno na snídani? Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: čt duben 29, 2010 7:28 pm    Předmět: To: chrastavák a Blanka Citovat

Dobrý den,
omlouvám se pokud jsem nezvolil zrovna vhodný příklad. Chěl jsem tím jen demonstrovat, že podobná trapná situace (pro důchodkyni, pro pořadatele i pro mě, který jsem zrovna přicházel) je vstupem zdarma odstraněna.

Ahoj Blanko,
kdysi se konal páteční koncert pro mladé (vystoupení jedné skupiny) na koupališti, ale bylo to zakázáno z důvodu bezpečnosti (nebezpečí spadnutí do prázdné bázenové nádrže). V současnosti vystupuje několik skupin pro mladé v pátek přímo na náměstí (je to efktivnější i z důvodů vynaložených nákladů na pódium).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
chrastavak



Založen: 28.9.2009
Příspěvky: 4
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: so květen 01, 2010 9:27 am    Předmět: Citovat

Odstraněna sice je , ale kvalitu účinkujících to nezvedne. Doufám že nás nebudete dlouho napínat a brzo vyjevíte letošní program.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Zeman



Založen: 23.2.2008
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: so květen 01, 2010 12:13 pm    Předmět: Citovat

Jenom ke slavnostem.......
Za sebe řeknu, že jsem s programem poměrně spokojen, na každých kdy jsem byl v Chrastavě byly každý den 2-3 kapely, které mě zajímaly a co mě nezajímalo tomu jsem se vyhnul. Loni jsem akorát omylem zmerčil "Michaela Jacksona", ale moje chyba, neměl jsem chodit tak brzo. Ale na druhou stranu, své publikum tam měl, tudíž to mělo své opodstatnění. Já taky neočekávám, že páteční bigbít rozjaří důchodce(i když..........ono vlastně nejstarší pamětníci zlaté éry Hard Rocku již tento věk atakují Smile )
Takže si stačí uvědomit, že to není jenom pro mě a přečíst si program, v prázdném čase se věnovat pívu a nezapomenout zatleskat dětičkám.
A vstupné....... Komu připadá 40 kč za víkend moc je držgrešle a pitomec, to jsou 2 piva na náměstí, která tam vypije snad každý. Ale důvody k jeho zrušení vcelku chápu. I tací jsou mezi námi. Sad
Tolik za mě......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Luděk Vostrý



Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: so květen 01, 2010 7:51 pm    Předmět: Citovat

lomax napsal:
o je další akce, kdy se celé město ponoří pod roušku alkoholu.


No dovolte ! Co je to za Slavnosti, když opilecká menšina po tři dni obtěžuje hlukem a záborem náměstí ostatní občany.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blanka Vávrová



Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 531

PříspěvekZaslal: út červen 08, 2010 4:39 pm    Předmět: Blahopřání Citovat

Blahopřeji městu, sv.Petr držel ochrannou ruku, takže mě tentokrát moc mrzelo, že jsem měla opět PÁ+SO+NE směnu od rána až do večera a nemohla se podívat ani na džezíček, na který jsem se původně docela těšila. A protože jsem tu nenašla vcelku žádné kritické připomínky, soudím, že byli lidé většinou spokojeni. Takže blahopřeji a doufám, že i příští rok bude počasí programu slavností přát. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: út červen 15, 2010 9:00 pm    Předmět: Tv Chrastava - reportáž Chrastavské slavnosti 2010 Citovat

Podrobná 26 minutová reportáž Tv Chrastava z Chrastavských slavností 2010 je na adrese http://chrastava.coprosys-lvi.cz/slavnosti2010.wmv
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Kultura a sport Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com