Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Poděkování vedení města.

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Politika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
coralle



Založen: 25.7.2010
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne červenec 25, 2010 12:23 pm    Předmět: Poděkování vedení města. Citovat

Dobrý den,
vzhledem k tomu, že se blíží komunální volby, a tyto stránky a ulice města již začínají plnit petice, a výpady proti současnému vedení, ráda bych touto cestou poděkovala současnému vedení města a zastupitelstvu, za práci, kterou odvedlo.
Především za to, že se povedlo vystěhovat problémové obyvatele města z Kováku, což pro mne osobně je největší pozitivum. Organizace na ochranu lidských práv by se mnou asi nesouhlasily, ale já jsem ráda, že mohu beze strachu chodit i v podvečer na nákup a večer po Chrastavě. Myslím, že od té doby se nám všem v Chrastavě žije klidněji.
Povedlo se Vám opravit spoustu budov - např. školu, autobusové nádraží, vlakové nádraží (a možná i další, jen jsem to nezaregistrovala....) takže za to děkuji. Je vidět, že Vám všem na našem městě záleží, opravdu se snažíte o ně dobře pečovat.
Na druhou stranu jsem zjistila, jak někteří zastupitelé města, v mém případě ze SNK - hlasují při prodeji majetku města proti nejvýhodnější nabídce, aby při dalším hlasování byl ten samý majetek prodán za daleko méně peněz. Nepřijde Vám to zmanipulované?
Všem, kteří odváděli dobrou práci, opravdu ze srdce děkuji, za to, že se starají, aby se nám tu dobře žilo a všem, kteří jsou v zastupitelstvu jen kvůli čachrům bych doporučila - pokud chcete něco změnit, měli by jste začít od sebe Smile
_________________
coralle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
j.kaňka



Založen: 5.10.2009
Příspěvky: 34
Bydliště: chrastava

PříspěvekZaslal: ne červenec 25, 2010 2:20 pm    Předmět: Re: Poděkování vedení města. Citovat

Plnej souhlas !!!!

Jen se obávám, že hroší kůže a "čistě" vydělaný peníz udělají své. To ohluchne a strácí paměť spousta lidí -- ale hlavně to myslí křišťálově čistě......... Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Politika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com