Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pomoc

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
AngelDevil



Založen: 14.8.2010
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: so srpen 14, 2010 10:08 pm    Předmět: Pomoc Citovat

Dobrý večer,

Dnes 14.8.2010 jsme byly ve Vašem městě. Přivezli jsme na MÚ 2000 ks rohlíků a 500 ks 500g chleba. Rohlíky od nás přebrali, ale chléb odmítli. Včera 13.8.2010 jsem telefonovala na telefonní číslo 776 732 462, které jsem našla na Vašich stránkách www.chrastava.cz. Paní, které jsem se dovolala mě předala jiné paní , které jsem nabídla uvedené pečivo. Nejdříve říkala, že si vezme jen rohlíky, že chleba mají dost, ale během pár vteřin si to rozmyslela, že tedy berou i chléb, protože přijedou vojáci. Řekla jsem tedy, že dnes 14.8.2010 dorazíme v cca 15:00. Když jsme přijeli na MÚ tak jedna paní mě tam okřikla, co chceme, tak jsem jí řekla, že vezeme těch 2000 rohlíků a 500 chlebů. Zakroutila očima a řekla mi, že rohlíky ano, ale že chléb ne, že ho mají dost. Chápu, že když ho je dost, tak není potřeba další, aby se nemusel vyhodit, ale když jsem se jí zeptala kam ho máme teda odvézt, kde by si ho vzali, tak mi řekla že všude... Dosti široký pojem... Pak se otočila a odešla, ani mi neřekla kam to máme složit, prostě nic. Pomohli nám vojáci a ještě nějací páni se složením rohlíků a na rozdíl od té paní nám poradili, kam bychom mohli ještě ten chleba dovézt, kde ho neodmítnou. Poté jsme se rozloučili.
Víte, proč toto vlastně píšu...

Zítra 15.8.2010 ( 22 ) mám narozeniny a řekla jsem si, že místo toho, aby někdo dával dary mě, tak já daruji někomu. Jak vidím akorát jsem tím někoho obtěžovala. Veškeré zboží,co jsme chtěli složit v Chrastavě vyšlo přes 23 000,- Kč a věřte mi, že těch peněz nemáme hodně,takže pro nás to je dost. Ty rohlíky vyšli ale ,,jen,, na 4 000,- Kč, protože chleba nechtěli a zbytek? No ten jsme složily tam, kde pozdravili, řekli co kam máme dát a poděkovali. ( bonboniéry, lízátka, kelímky na teplé nápoje, cukr, chleba, sáčky, tašky, kávu ) o pár kilometrů dál... Chtěli jsme pečivo do Chrastavy vozit tak 3 x týdně, dokud by bylo potřeba, ale po tomto jednání nás s přítelem přešla chuť...Bohužel.

Děkuji Vám za Váš čas při čtení tohoto e-mailu...

S přátelským pozdravem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kobyla ma maly bok



Založen: 18.7.2008
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: ne srpen 15, 2010 6:43 am    Předmět: Hezké narozeniny Citovat

Dobrý den, Angel Devil,
my, co jsme plavali teď hlavně doufáme, že už plavat nebudeme, ale kdo ví?
Hlavně jsme všichni ve stesu!!! Máme strach, co ještě přijde!!!
Nikdo na úřadě není profesionální záchranářský pracovník.
Ikdyž pravdou je, že labilita některých pracovnic je i známá, ale to Vás nesmí, prosím, otrávit!!!
Jste hodní, možná za hračky a čokolády pro dětmi budou rodiče šťastní.
Vše nej.... k narozeninám Vám přeji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jarda lojzar



Založen: 26.7.2010
Příspěvky: 5
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: ne srpen 15, 2010 2:02 pm    Předmět: Citovat

Protože jsme asi před hodinou znovu byli vyplaveni po prudkém lijáku, vím, jaké stressy asi prožívají ostatní.
Proto se připojuji ke Kobyle s tím, že poprosím dárce o shovívavost, vyšší míru tolerance, pochopení...
Moc děkuji, moc...!
I když se možná bude "AngelDevill" zdráhat, chtěl bych jej požádat o jeho identifikaci a svolení, že mu můžeme později, až se voda i nervy uklidní, upřímně poděkovat.
Těším se, až stisknu tu nezištnou ruku..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: ne srpen 15, 2010 3:57 pm    Předmět: To: AngelDevil Citovat

Dobrý den,
pokud se stalo jak uvádíte, omlouvám se.

Dle sdělení našich pracovnic se žádný takový případ ovšem nestal.
Vzhledem k tomu, že vystupujete pod anonymním nickem, nelíbí se mě Váš přístup. Naši pracovníci pracují na 110% a více procent a takovýto anonymní a nepodležený e-mail sráží práci nás všech.
Můj telefon 602878937
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
AngelDevil



Založen: 14.8.2010
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne srpen 15, 2010 5:40 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den,
já velice chápu, jak jste všichni ve stresu. Povodně jsem už také zažila ( 2002 )a vím jaké to je být proti vodě. Já jen upozorňuji na neochotu dam na MÚ.
Ano,máte pravdu, zapoměla jsem se představit,i když si myslím,že není důležité kdo jsem, tak svou chybu ihned napravím... Jmenuji se Ilona Hancková a pocházím z Prahy. Nestojím o nějaké díky, to je přeci samozřejmostí, že člověk v těžkých chvílích pomůže.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Zeman



Založen: 23.2.2008
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: ne srpen 15, 2010 7:03 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den
Něco jsem již na školu dovezl i sehnal jinak a dovezli jiní a s vámi uvedeným přístupem jsem se rozhodně osobně nesetkal a ani Ti kteří na základě mých telefonů dovezli.
Každopádně děkujem, ale do cca 7-mi tisícového města napojeného na dálnici vézt 2000 rohlíků a 500 chlebů by mne nenapadlo. O tomto množství by jistě někdo věděl, takže se zeptám :
NEHOUPETE NÁS TROCHU ?
Až pojedete příště okolo, mrkněte na WEB co je potřeba.
PZ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
AngelDevil



Založen: 14.8.2010
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po srpen 16, 2010 6:22 am    Předmět: Citovat

Zdá se Vám to málo???????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Zeman



Založen: 23.2.2008
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: po srpen 16, 2010 8:49 am    Předmět: Citovat

Rozhodně to není málo, pokud je to pravda děkuji za všechny, pouze tomu poněkud nevěřím a díky Vaší reakci skoro vůbec.
Proč ta poznámka ? Nevím jestli zrovna tento sortiment v Chrastavě, 10 km od Liberce po dálnici chyběl, hladovějící jsem zde neviděl. Pouze si proto dovolím podotknout, že vzhledem k četnosti povodní v ČR již každé malé dítě ví, že vždy je největší problém VODA, SAVO a VŠECHNO ČÍM SE DÁ UKLÍZET. Takže pokud jsem hned v sobotu již při povodni jel něco koupit bylo to toto.
Teď týden po povodni je vše na webu, stačilo se podívat. Teď aktuálně toto :

Copy z webu :

Město Chrastava je v současné době materiálně téměř zásobeno a děkuje za dosavadní pomoc.

Potřebovali bychom však ještě lopatky se smetáčkem, svítilny na baterie, prodlužovací kabely, smetáky (ne košťata), kolečka, zednická kladívka, pláštěnky, velké pytle, repelenty, rukavice (hrubé látkové pracovní)

Prosíme neposílat balené vody a oblečení.

Pokud Vám tedy křivdím(e), omlouvám se za všechny, ale z mé zkušenosti byl přístup všech v pořádku a zcela jistě by se k Vám nikdo nechoval výše uvedeným způsobem, na to bych vsadil a věřím a doufám, že se nepletu
Jinak toho asi nechme, všichni teď mají jiné starosti, než hledat pečivo.
S pozdravem
PZ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
larunnka



Založen: 15.8.2010
Příspěvky: 3
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: po srpen 16, 2010 12:52 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den,
nakoupila jsem toal. papír, smetáček a lopotku, inst. polévky, granko, kávu, konzervy, repelent,... ale už je psáno, že je město částečně materiálně zabezpečeno, tak nevím, zda nemám poslat spíš peníze, manžel již poslal a já chtěla balík, teď přemýšlím co se bude hodit víc.
Děkuji za odpověď.

Petra Krejčí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: po srpen 16, 2010 3:56 pm    Předmět: To: larunka Citovat

Dobrý den,
forma pomoci záleží pln na Vás. V případě, že však mohu dát nějaké doporučení, doporučuji pomoc přímo finanční. Ať tak či onak upříměn za Vaši nabídku jménem chrastaváků děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
larunnka



Založen: 15.8.2010
Příspěvky: 3
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 5:55 am    Předmět: Citovat

Dobře, děkuji za ujasnění. Chceme s manželem pomoci a rádi si necháme poradit s tím, aby pomoc byla efektivnější.

Přejeme už jen samé sluníčko a ať brzy alespoň trochu odpadnou nějaké starosti.

Srdečně zdraví Krejčovi z Třebíče
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com