Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Dětské hřiště sídliště

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jakr



Založen: 27.2.2010
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: ne srpen 22, 2010 4:52 pm    Předmět: Dětské hřiště sídliště Citovat

Dobrý den,
je mi jasné, že město má teď asi spoustu starostí kvůli záplavám, ale i přesto mi to nedá a musím napsat o dětském hřišti na sídlišti. Místo toho, aby si to hřiště užívaly malé děti, slézají se tam spoluobčané tmavé pleti v pubertálním věku a ničí to tady. Zůstávají tam po nich odpadky i přesto, že je hned vedle koš, obtěžují blbými řečmi kolemjdoucí, lezou po prolejzačkách apod., které na jejich hmotnost nejsou stavěné a slušné děti ze sídliště nemají šanci si tam pořádně hrát, už jen z toho důvodu, že maminky tam s nimi nechtějí chodit, když je všude slyšet jejich vulgární slovník. Zkrátka bych chtěla poprosit, jestli by bylo možné, aby městská policie jednou za čas přijela a zkontrolovala tento problém. Děkuji Zejdová Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: ne srpen 22, 2010 5:16 pm    Předmět: To: Jakr Citovat

Dobrý den,
omlouvám se, že nyní je ze strany MP Střelecký vrch včetně dětského hřiště zanedbáván. Po normalizaci situace (cca za 14 dní) se bude Vámi vyřčnému problému věnovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
newman



Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Dolní Chrastava

PříspěvekZaslal: ne srpen 22, 2010 6:48 pm    Předmět: Re: Dětské hřiště sídliště Citovat

Idea Jsem přesvědčen o tom že nejenom já, ale všichni co bydlí kolem vody vám závidí vaše starosti ... Exclamation
...................................................................................
Jakr napsal:
Dobrý den,
je mi jasné, že město má teď asi spoustu starostí kvůli záplavám, ale i přesto mi to nedá a musím napsat o dětském hřišti na sídlišti. Místo toho, aby si to hřiště užívaly malé děti, slézají se tam spoluobčané tmavé pleti v pubertálním věku a ničí to tady. Zůstávají tam po nich odpadky i přesto, že je hned vedle koš, obtěžují blbými řečmi kolemjdoucí, lezou po prolejzačkách apod., které na jejich hmotnost nejsou stavěné a slušné děti ze sídliště nemají šanci si tam pořádně hrát, už jen z toho důvodu, že maminky tam s nimi nechtějí chodit, když je všude slyšet jejich vulgární slovník. Zkrátka bych chtěla poprosit, jestli by bylo možné, aby městská policie jednou za čas přijela a zkontrolovala tento problém. Děkuji Zejdová Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com