Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Nabídka na odtah zničených vozidel zdarma

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Chrastava -> Nabídka povodňové pomoci
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: ne září 12, 2010 10:47 am    Předmět: Nabídka na odtah zničených vozidel zdarma Citovat

Dobrý den,
uvádím zde text nabídky pro odtah zcela zničených vozidel, který jsme obdrželi. Případné zájemce prosím, aby se přímo kontaktovali s panem Neumannem

Vážení zástupci města Chrastava,
Vzhledem k tomu, že mnou naprosto otřásly povodně, které zasáhly Vaše město, rozhodl jsem se Vám nabídnout alespoň malou pomoc.
Pracuji ve firmě zabývající se ekologockou likvidací vozidel, kterou provádíme zcela zdarma.
Odtah těchto vozidel provádíme zdarma do 50 kilometrů od Starých Nechanic, vzhledem k Vaší situaci se mi u vedoucího povedlo vyjednat vyjímku - takže můžu nabídnout i odtah až od Vás také zcela zdarma. Toto se týká vozidel zcela zničených.
U vozidel typu Škoda Fabia, Octavia atd. je možný i odkup těchto vozidel jako zdroj náhradních dílů.
Pokud budete mít zájem o spolupráci, ozvěte se mi. V opačném případě se omlouvám a děkuji za Váš čas.

S přáním pevných nervů s odstraňováním pohromy Vít Neumann
Tel: 774 437 797
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Chrastava -> Nabídka povodňové pomoci Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com