Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pobřežní a nerespektování zákazu vjezdu

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
GKCHRASTAVA



Založen: 6.11.2007
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: st září 22, 2010 7:24 pm    Předmět: Pobřežní a nerespektování zákazu vjezdu Citovat

Je opravdu nutné aby pobřežní byla jednosměrná? Stejně tam jezdí vetšina nákladních aut v protisměru a nerepektují zákaz vjezdu s dodatkovou tabulkou MIMO BUS ČSAD. Na dotaz řidiče od firmy Marius Pedersen, mi sdlěli, že si bude jezdit kudy chce a že to má od policie povolené. Opravdu není nic příjemného, když v jednosměrce se proti Vám hrne náklaďák a ješte ke včemu na Vaší půlce?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: st září 22, 2010 8:15 pm    Předmět: To. GKCHRASTAVA Citovat

Dobrý den,
ulice Pobřežní by měla být v říjnu uzavřena minimálně pro nákladní dopravu úplně (náhradní trasa přes Václavice). Silnice je již předána od 13. září zhotoviteli, záleží na něm, kdy začne s rekonstrukcí silnice fakticky, dle jeho slov, jak uvedeno výše, v říjnu.

O Vámi popisovaném problému nákladních aut (převoz povodňového odpadu z tzv. Václavické deponie na skládku), jsem ihned telefonicky jednal se zástupcem firmy Maria Pedersen (argumentoval, že se auta nevytočí kolem Elektronovy atd., na rozdíl od kamionů nejezdí ze shora). Nicéně bude mi volat ještě zítra, zda by to přeci jenom nešlo.

Vím, že je Vámi popisovaná situace velmi nepříjemná, prosím Vás však o pochopení. Jejich činnost bez ohledu na uzávěrku Pobřežní bude trvat již jenom týden až dva. My musíme převoz z deponie zajistit co nejrychleji, neboť jenom tak máme šanci, že budou náklady na tuto činnost (v řádu 10 mil Kč) uhrazeny přes Liberecký kraj z prostředků Ministerstva financí. V případě nevyvezení bychom museli nejen hradit veškeré náklady, ale i pokutu, až by povodňový odpad přežívající v deponii objevila inspekce životního prostředí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GKCHRASTAVA



Založen: 6.11.2007
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: st září 22, 2010 8:27 pm    Předmět: Citovat

Tak tam dejte dodatkovou tabulku, protože až se tam potká auto ve správném směru s autem ve směru zákazu, tak to bude zajímave z hlediska míry zavinění.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tomáš Balatka



Založen: 17.8.2010
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: čt září 30, 2010 11:35 am    Předmět: Citovat

Tak se mi rovněž stala nepříjemná situace, kdy jsem musel cca 50 m couvat abych se vyhnul kamionu Marius Pedersen. Když se to stalo podruhé za den, myslel jsem že mě vomejou Laughing . Nicméně fakt je ten, že jim asi nic jiného nezbývá, na provizorní most u Seppu se nevytočí. I když zbývá, vyjet k Benteleru a tam se na parkovišti otočit, ale řekněte, kdo z nás by si zajížděl 800 metrů, no ne ? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: čt září 30, 2010 11:51 am    Předmět: To. Tomáš Balatka a další Citovat

Dobrý den,
oficiálně je Pobřežní již několik týdnů staveništěm. Zhotovitel - Syner neustále odkládá úplné uzavření Pobřežní ul. pro nákladní vozidla, přestože je již připravena objízdná trasa přes Václavice.

Dle poslední - včerejší - informace, má v příštím týdnu začít oprava I. etapy poničené po povodních a fyzická realizace II. (tj. Pobřežní) má začít za 3 týdny.

Odvoz odpadu z deponie tzv. Václavické skládky na skládku na tento odpad určenémá být ukončen snad do týdne.

Všem se znovu omlouvám za komplikace.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tomáš Balatka



Založen: 17.8.2010
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: čt září 30, 2010 12:12 pm    Předmět: Citovat

Hej v pohodě starosto, vy za to nemůžete Wink To bylo jen konstatování, jsem celkem kliďas Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petra164



Založen: 22.8.2007
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: pá říjen 01, 2010 12:41 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den pane starosto,

chci se jen zeptat-píšete, že Pobřežní se bude uzavírat min. pro nákladní dopravu, takže se uvažuje i pro osobní auta? Jestliže ano, nešlo by něco udělat s družstevní ulicí od mostu u hospody silnice hrůza Sad

Díky za odpověď. Hezký den Petra

PS:jen taková maličkost, nevím kdo u elektronovy mezi baráky v jednosměrce zaplácnul ty obří díry v silnici, ale jelikož tam jezdíme několikrát denně, tak má mé velké díky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: pá říjen 01, 2010 2:55 pm    Předmět: To: Petra 164 Citovat

Dobrý den,
v případě uzavírky Pobřežní ul. je zhotovitel popř. se zadavatelem (tj. v tomto případě Syner popř. s KSS LK) povinen zajistit sjízdné náhradní objízdné trasy.

V tomto případě je již objízdná trasa pro nákladní dopravu zajištěna (přes Václavice čertvě vyasfaltovaná), v případě nutnosti i pro auta osobní by musel Syner popř. KSS LK obdobně zajistit náhradní trasu přes Družstevní ul.

Pozn. v obou případech by se jednalo o jednosměrky směrem tam (směrem sem je a bude cesta přes provizorní most)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: pá říjen 01, 2010 3:00 pm    Předmět: To: Petra 164 podruhé Citovat

A ještě k tomu poděkování. Zaasfaltování děr je ze Sponzorského daru Obalovny (100 tun balené). Realizaci zajisťovala firma Strabag. Za město pak určoval místa na které těch 100 tun vyzbyde pan Petr Bezvoda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
petra164



Založen: 22.8.2007
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: po říjen 04, 2010 10:07 am    Předmět: Citovat

Díky za odpověď... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petra164



Založen: 22.8.2007
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: st říjen 20, 2010 8:20 am    Předmět: Citovat

Možná by stálo za to, aby policie občas stála u mostu (býv místo Führichova mostu), který jak se zdá už není jednosměrný Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: st říjen 20, 2010 8:57 am    Předmět: To: Petra164 Citovat

Dobrý den,
máte pravdu. Dal jsem pokyn veliteli MP, aby se na toto zaměřili.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
petra164



Založen: 22.8.2007
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: čt říjen 21, 2010 10:00 am    Předmět: Citovat

Díky, i když je mi jasné, že zrovna když tam MP bude, tak se všichni před mostem raději otočí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com