Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Uzavření ulice Pobřežní 23. 11. 2010
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
GKCHRASTAVA



Založen: 6.11.2007
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: čt listopad 25, 2010 9:09 am    Předmět: Citovat

Netušil jsem co se rozpoutá jedním dorbným zaváháním. Ale pochopitelné je, že je už po volbách, čtyři roky jisté, tak o co jde. Optikou tohoto pohledu je tato diskuze vpodstatě bezpředmětná pro již zvolené zástupce města. Nicméně prosím diskutující, aby se nezastávali starosty, že činí dobro návrhem jednosměrného provozu. Zaprvé činí tak pod nátlakem veřejnosti . neb kdyby se nikdo neozval a zústali jsme mlčící většinou tak by se nic nedělo. Takže , ano čiňte, ale ne zbrkle tak jak to předvádíte. O havarijní stavu pobřežní se ví dostatečně dlouho a uzavřená měla být tak jako tak 1.12.2010, to že se všechno odehrálo byl je alibismus a silová odpěvěď na nesouhlas Václavic a Hrádku a to Vám pane starostu už nikdo neodpáře. A m§žete vysvětlovat jak chcete a držet se zásady zatlouka a zatloukat a když to neponůže zatloukat dál. Celé toto je pouze výsledke nahodilé a nesystematické práce. Vážím si lidí, kteří umí říct , ano něco jsem neudělal správně, omlouvám se, napravím to tak a tak. Ale nikdy jsem si nevážil lidí, kteří jen kličkovali a schovávali se za něco nebo někoho. S výhledem na 12-ti měsíční uzávěru Pobřežní ulice by bylo vhodné a žádoucí, nechat zpracovat posudek na silnici ve Václavicích, jestli vůbec kamionový doprava může tudy projíždět. Vzhledem k tomu, že silnice prošla rekonstrukcí, tak by bylo i s ohledem na vynaložené náklady toto velmi žádoucí. Pak stanovit náhradní řešení a přikláním se k návrhu Benteleru. Ono už něco podobného funguje i ve Stráži nad Nisou. A prosím, když už se oháníte ochrannou životů tak několik příkladů - Nádržaní ulice u Niky, kdy bude ta díra zasypaná, Auta se tam vyhýbají až na chodník a mé ditě a nejen mé po tom chodníku chodí do školy a ze školy, kdo myslí na lidi bydlící v družstevní. Vždyť dnes jsem byl svědkem jak paní nemohla ani vyjít z domu, když ji 10 cm před vchodovými dveři jezdí jedno auto za druhým????? A souhlasím s Václavickými. Kdysi jsme se tam chtěli stěhovat, a ta silnice opravdu není stavěná na tak velkou zátěž a hlavně obousměrnou. A ještě ke všemu je tam spousta domů poškozných povodní . Ale holt to není Chrastava a nejsou to voliči???? PAne starostu, prosím zkuste činit tak jak ste činil před volbami. Tam Vám to více slušelo. Děkuji Kejzar
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: čt listopad 25, 2010 9:32 am    Předmět: To: nick paczes - předseda OV Václavice Citovat

Vážený pane předsedo OV,
Vaše pozvání s díky přijímám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GKCHRASTAVA



Založen: 6.11.2007
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: čt listopad 25, 2010 9:33 am    Předmět: DOPLNÉNÍ Citovat

Pro informaci a srovnání časové osy si prosím přečtěte i informace na webu Hrádku http://www.hradek.eu/page.aspx?zaz=440-6980

Pane starosto, pane starostu, Teď už vážne pochobyju o Vaši čistých a humáních úmyslech. Celá akce s posudke je vykonstruovaná a účelná. Po tomto podlém kroku si Vás přestávám vážit. Psáno v klidu a s rozvahou a bez emocí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: čt listopad 25, 2010 9:42 am    Předmět: To: GK Chrastava Citovat

Vážený pane GK Chrastava - než začnete srovnávat časové osy a psát z toho odvozené nenávistné plky , tak si laskavě vyžádejte data doručení do datových schránek v Chrastavě a v Hrádku nad Nisou a neoperujte datem, při kterém paní úřednice rozhodnutí začal zpracovávat či ho případně celé zpracovala, ale každopádně nevydala adresátům. My jsme ho každopádně obdrželi datovou schránkou v pondělí dne 22. 11. 2010.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GKCHRASTAVA



Založen: 6.11.2007
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: čt listopad 25, 2010 9:48 am    Předmět: PRVNÍ NEHODA VE VÁCLAVICÍCH S TĚŽKÝM ZRANÉNÍM Citovat

Pro všechny doporučuji velmi zajímavé fórum http://www.lhl.cz/forum/tema.php?id=1216. Bohužel došlko k první nehodě. Nehodě ve Václavicích. Nebu komentovat, neviděl jsem. Pouze přitiskuji odkaz. Pokud to tak bylo je to smutné a pokud je to důsledek neúměrného provzu na komunikaci tomu nevhodné pak i terstuhodné. Vždyť je jen o životy lidí v Chrastavské pobřežní ................
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tomáš Balatka



Založen: 17.8.2010
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: čt listopad 25, 2010 9:57 am    Předmět: Citovat

GK CHRASTAVA :Opravdu Vám dali pokutu jen za to, že jste vezl dítě do školy objíždkou ? Nebo proto, že jste jel zákazem pričemž byla pobřežní stále otevřena ? Pokud možnost A je to špatně. Pokud ale možnost B, čemu se divíte ? Pro Vás značky neplatí ? Pokud jedu do zákázu vjezdu, mohu přeci počítat s tím, že dostanu pokutu nebo ne ? A je přece úplně jedno zda vezu dítě nebo jedu sám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GKCHRASTAVA



Založen: 6.11.2007
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: čt listopad 25, 2010 10:05 am    Předmět: Citovat

Myslím si, že nenávist vypadá jinak. Nemohu a nemá ani jak zjistit otisk razítka z datové schránky a tudíž vycházím z dokumentu oficiálního. Nicméně dnes už to není můj názor, že celá akce s narychlo uzavřenou Pobřežní, je pouze reakcí na reakci Hrádku a vyhovění Krajského úřadu jejich odvolání. Nechci rozebírat další aspekty, neumožnění objíždky přes Václavice. Odvolání je platné, nicméně havarijní uzávěra neguje odvolání. Účel posvětil prostředek. A na závěr, vy moc nemáte rád vyhrocenou diskuzy , kde jsou argumenty i z druhé strany???? Jsem ochoten si s Vámi sednout a vyříkat si to na přímo, sám moc dobře víte, že s tím problém nemám. Ale v rámci zklidnění situace, a ta je teď hodně vyhrocené, a ne kvuli mě, najít takové řešení, které bude rychlé a přijatelné i pro Hrádek ane jen pro Chrastavu , potažmo Vás. A prosím vyřešte problém zákazu, jinak nevím kudy budem vozit děti do školy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GKCHRASTAVA



Založen: 6.11.2007
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: čt listopad 25, 2010 10:08 am    Předmět: odpověď Balatka Citovat

Ne to je věc stará 4 roky, Bylo tu školy u soudu, Jel jsem průjezdem zakázán, ve fimě jsem nechal zboží a pokračoval jsem dál ke škole, tam jsem byl zastaven. Přestože jsem předložil dokaldy od zboží tak jsem dostal pokutu 1500. Spojil jsem dvě zastávky na jedné cestě a bylo. Ale sami MP policisté, kteří stály vozem za hranopu křižovatky, bránili ve výhledu dětem přecházejícím po přechodu, se vymlouvali, že jim vozidlo nestratuje atd, ale v zápětí odjeli bez sebemenších problému. Jak se říká dvojí metr.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GKCHRASTAVA



Založen: 6.11.2007
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: čt listopad 25, 2010 10:10 am    Předmět: Citovat

Zákaz vjezdu s dodatkovou tabulkou DOPRAVNI OBSLUZE VJZED POVOLEN, pokud si dobře pamatuji, tak rezident, zásobování obsluha vjet může.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GKCHRASTAVA



Založen: 6.11.2007
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: čt listopad 25, 2010 10:51 am    Předmět: Citovat

http://www.hradek.eu/page.aspx?zaz=752-13639

velmi zajímavý názor
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jakub Dvořák



Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: pá listopad 26, 2010 8:31 am    Předmět: Citovat

Dobrý den,
co se týká díry u Niky,dnes ráno nám na Krajské správě silnic LK, která má Nádražní ulici na starosti potvrdili, že díra má být opravena do konce měsíce, tj. do 30.11.2010.

S pozdravem
Mgr. Jakub Dvořák, vedoucí ORM


Zaslal: čt listopad 25, 2010 10:09 am Předmět:

--------------------------------------------------------------------------------

Netušil jsem co se rozpoutá jedním dorbným zaváháním. Ale pochopitelné je, že je už po volbách, čtyři roky jisté, tak o co jde. Optikou tohoto pohledu je tato diskuze vpodstatě bezpředmětná pro již zvolené zástupce města. Nicméně prosím diskutující, aby se nezastávali starosty, že činí dobro návrhem jednosměrného provozu. Zaprvé činí tak pod nátlakem veřejnosti . neb kdyby se nikdo neozval a zústali jsme mlčící většinou tak by se nic nedělo. Takže , ano čiňte, ale ne zbrkle tak jak to předvádíte. O havarijní stavu pobřežní se ví dostatečně dlouho a uzavřená měla být tak jako tak 1.12.2010, to že se všechno odehrálo byl je alibismus a silová odpěvěď na nesouhlas Václavic a Hrádku a to Vám pane starostu už nikdo neodpáře. A m§žete vysvětlovat jak chcete a držet se zásady zatlouka a zatloukat a když to neponůže zatloukat dál. Celé toto je pouze výsledke nahodilé a nesystematické práce. Vážím si lidí, kteří umí říct , ano něco jsem neudělal správně, omlouvám se, napravím to tak a tak. Ale nikdy jsem si nevážil lidí, kteří jen kličkovali a schovávali se za něco nebo někoho. S výhledem na 12-ti měsíční uzávěru Pobřežní ulice by bylo vhodné a žádoucí, nechat zpracovat posudek na silnici ve Václavicích, jestli vůbec kamionový doprava může tudy projíždět. Vzhledem k tomu, že silnice prošla rekonstrukcí, tak by bylo i s ohledem na vynaložené náklady toto velmi žádoucí. Pak stanovit náhradní řešení a přikláním se k návrhu Benteleru. Ono už něco podobného funguje i ve Stráži nad Nisou. A prosím, když už se oháníte ochrannou životů tak několik příkladů -Nádržaní ulice u Niky, kdy bude ta díra zasypaná, Auta se tam vyhýbají až na chodník a mé ditě a nejen mé po tom chodníku chodí do školy a ze školy, kdo myslí na lidi bydlící v družstevní. Vždyť dnes jsem byl svědkem jak paní nemohla ani vyjít z domu, když ji 10 cm před vchodovými dveři jezdí jedno auto za druhým????? A souhlasím s Václavickými. Kdysi jsme se tam chtěli stěhovat, a ta silnice opravdu není stavěná na tak velkou zátěž a hlavně obousměrnou. A ještě ke všemu je tam spousta domů poškozných povodní . Ale holt to není Chrastava a nejsou to voliči???? PAne starostu, prosím zkuste činit tak jak ste činil před volbami. Tam Vám to více slušelo. Děkuji Kejzar
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GKCHRASTAVA



Založen: 6.11.2007
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: pá listopad 26, 2010 12:32 pm    Předmět: Díra u Niky Citovat

Děkuji za info
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: pá listopad 26, 2010 1:06 pm    Předmět: Pekařka Citovat

Dobrý den,
byl jsem dnes na Pekařce. Dodělávají se tam poslední práce na mostě (nad novou komunikací vedoucí ke státní hranici). Dle získaných informací by měla být komunikace Pekařka (spojující Bílý Kostel a Václavice) zprovozněna od středy 1. prosince 2010. Dle informace z KSS LK z důvodu kopcovitého terénu přes zimu nikoli pro kamiony. Nicméně znamená to, že v případě přijetí a realizace mého návrhu na kompletní zjednosměrnění krajské komunikace vedoucí Václavicemi by se objížďka pro auta potřebující se dostat v protisměru z původních 15 km cca zpolovičněla, neboť by mohli Pekařku využít.

Od jara by se dle vyjádření KSS LK mohla (po dobu uzavření ulice Pobřežní) komunikace přes Pekařku zjednosměrnit a umožnit průjezd i kamionům (ve směru Bílý Kostel - Václavice).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tomasek123



Založen: 13.5.2007
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: pá listopad 26, 2010 1:34 pm    Předmět: Citovat

no koukám že tu je hodně věcí.
nicméně je to pravda v Chrastavě to je jak v kocourkově tak zákaz tam zákaz a aby se prase vyznalo proto už ani těch dopravních značek ani nevnímám a jezdím jak potřebuji. navíc abych kvůli 100metrům jezdil 15Km objížďkou která je doslove nesmyslná a kraviny typu jednosměrný provoz Very Happy Very Happy Very Happy nenech te se vysmát nikdy nebudu jezdit kvůli pár metrům 15Km.
navíc P. Canov " nebudu říkat Starosta protože není" co by pro svatý benteler neudělal,dokonce se zníčí jediný park. je to jedna verbeš a ruka ruku myje. a to že ulice pobřežní nevyhovuje? už tak 10-15 let ale to bylo ticho po pěšině teď se to hodí do krámu a tak proč toho nevyužít.
Tady už je to snad ještě horší než ta naše vláda. už jsem se těšil až konečně se to tu vyčistí po volbách ale korita se špatně vzdává.

Apropo: ono je asi těžké udělat semafor přes vojenský moct a z města pouštět na horu do benteleru kamiony. ono je takových možností ale to by se muselo občas myslet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihuna



Založen: 30.9.2010
Příspěvky: 125

PříspěvekZaslal: pá listopad 26, 2010 2:24 pm    Předmět: Citovat

Vám Tome doporučuji znovu navštívit základní školu od 1. do 9. třídy. Především český jazyk. Nejsem zastáncem pana Canova, mám svůj vlastní názor, ale pokud někdo neumí ani svůj rodný jazyk, těžko může mít kvalitní politické názory a vjem......A na co jiného to svést než - "no jo je po volbách" Laughing A jen do mně Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 4 z 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com