Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

hluk v ulici Barandov

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nováková



Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po únor 28, 2011 3:52 pm    Předmět: hluk v ulici Barandov Citovat

Bydlím na Barandově v posledním baráku v blízkosti Grupu-Antoliny. Maj tam briketovačku na odpad,dělá nadměrný hluk,hlavně v noci se to odráží od lesa a nedá se spát.Pan Vondráček nám slíbil ,že budou zavírat vrata,aby to nebylo slyšet a neděje se to. Třeba ty vrata to ani neovlivní. Byla jsem za ním a nápravu neudělal. Teď co sešel snih je to ještě horší. A nejhorší to bude v létě až se bude větrat.Já si myslím ,že se to přenáší zemí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihuna



Založen: 30.9.2010
Příspěvky: 125

PříspěvekZaslal: po únor 28, 2011 6:12 pm    Předmět: Citovat

Vy nevíte, že v létě se Grupo stěhuje do Liberce ??? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chrastavák



Založen: 21.6.2007
Příspěvky: 225

PříspěvekZaslal: po únor 28, 2011 6:18 pm    Předmět: Citovat

Vy nevíte asi,že se nestěhuje celá výroba??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihuna



Založen: 30.9.2010
Příspěvky: 125

PříspěvekZaslal: po únor 28, 2011 9:23 pm    Předmět: Citovat

Laughing To tedy nevím, nikde se nepíše, že se stěhuje půlka Laughing A díky bohu v tý pakárně nedělám Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petrtlach



Založen: 29.4.2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2011 12:00 pm    Předmět: Re: hluk v ulici Barandov Citovat

Nováková napsal:
Bydlím na Barandově v posledním baráku v blízkosti Grupu-Antoliny. Maj tam briketovačku na odpad,dělá nadměrný hluk,hlavně v noci se to odráží od lesa a nedá se spát.Pan Vondráček nám slíbil ,že budou zavírat vrata,aby to nebylo slyšet a neděje se to. Třeba ty vrata to ani neovlivní. Byla jsem za ním a nápravu neudělal. Teď co sešel snih je to ještě horší. A nejhorší to bude v létě až se bude větrat.Já si myslím ,že se to přenáší zemí.


Laughing Tak tohle už je dávno podané na hygieně, zrovna předevčírem, když jsem se stavoval na hygieně jsme to tam řešili, tak jsem byl neoficálně požádán, zda bych "Antolinu" v noci nestopnul kolikráte a jak často za noc se ten hluk ozývá. Osobně řeknu, že vzhledem k tomu, že mám balkon směrem k nádraží a když usnu s otevřeným oknem, tak to někdy je, jako by mi někdo upustil hromadu kovu vedle hlavy. Stejně vzhledem k tomu, že se bude výroba stěhovat, aby se neopakoval loňský výpadek výroby toto šetření považuji skoro již za bezpředmětné, dále chci upozornit, že v letošním roce by měl vyjít i nový předpis, týkající se hluku, který limity navyšuje, bohužel. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nováková



Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2011 1:03 pm    Předmět: Citovat

To můžete kontrolovat. Jede jim to 24 hodin vcelkujen chvilku přestanou když se mění a nebo svačí. Nevím jak u vás v paneláku ,ale u nás na Barandově hrůza
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petrtlach



Založen: 29.4.2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: pá duben 29, 2011 12:29 pm    Předmět: Citovat

Nováková napsal:
To můžete kontrolovat. Jede jim to 24 hodin vcelkujen chvilku přestanou když se mění a nebo svačí. Nevím jak u vás v paneláku ,ale u nás na Barandově hrůza


Smile U nás v paneláku je to stejné, hluk bouchajícího plechu a skřípajících vrat, v noci s otevřeným oknem je to děs. Do toho naplno do paneláku praží světlovem od pony expresu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com