Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

MP Liberec-MP Chrastava
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Úřady a instituce
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Chrastavák



Založen: 21.6.2007
Příspěvky: 225

PříspěvekZaslal: st květen 18, 2011 12:44 pm    Předmět: Citovat

O práci policie silně pochybuji,už jak byl ten hluk v Chrastavě a okolí někde před měsícem..Bylo voláno na operačního důstojníka do Liberce a ten sdělil,že to je povolená akce a že je vše v pořádku... Rolling Eyes Rolling Eyes
Jak tohle vůbec mohl říct,nechápu...jednou je tu zákon o rušení nočního klidu a tím je vše jasné..
Jo,stoupnout si,jako včera nahoru ke kotelně,vytáhnout radar,sedět tam jak trubci to umí...
Po této skutečnosti přestávám věřit v jejich heslo pomáhat a chránit!!
Když je potřebujete,buď nejsou,nebo na to kašlou...!!
A nebo Vám řeknou takovou kravinu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petra164



Založen: 22.8.2007
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: st květen 18, 2011 12:46 pm    Předmět: Re: To: Petra164 Citovat

Michael Canov napsal:
citace:
Petra164: Ne zbytečné dohadování jestli to byl atak, či nebyl..


Ne není to zbytečné dohadování....Vy jste naprosto neoprávněně napadla práci druhých lidí /(myšleno členy MP v Chrastavě), kteří Vám nic neudělali, kteří se neprovinili ani v nejmenším, kteří vůbec nic netušili.

Přiznám se Petro164, že bych od Vás poté, co se dokázalo, že jste napadla a pokusila se zesměšnit naprosto neoprávněně práci MP v Chrastavě, že bych od Vás očekával Vaší omluvu vůči nim.

Howgh


Ráda bych věděla, čím jsem je jako napadla, tím že jsem napsala, že vážně uvažuji jestli tu nejsou jen na kontrolování koleček??? Tomu říkáte napadání? Neřeknu, kdybych napsala, že jsou to lemry líné a nikde je není vidět, jen na rohu na náměstí a kdesi cosi, ale rozhodně jsem nic takového nenapsala a ani si to nemyslím. To o těch kolečkách myslím vážně. Nikoho jsem tu nenapadla. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petra164



Založen: 22.8.2007
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: st květen 18, 2011 12:49 pm    Předmět: Citovat

Chrastavák napsal:
O práci policie silně pochybuji,už jak byl ten hluk v Chrastavě a okolí někde před měsícem..Bylo voláno na operačního důstojníka do Liberce a ten sdělil,že to je povolená akce a že je vše v pořádku... Rolling Eyes Rolling Eyes
Jak tohle vůbec mohl říct,nechápu...jednou je tu zákon o rušení nočního klidu a tím je vše jasné..
Jo,stoupnout si,jako včera nahoru ke kotelně,vytáhnout radar,sedět tam jak trubci to umí...
Po této skutečnosti přestávám věřit v jejich heslo pomáhat a chránit!!
Když je potřebujete,buď nejsou,nebo na to kašlou...!!
A nebo Vám řeknou takovou kravinu...


zajímalo by mne zda-li pan starosta bude toto považovat taky za atak... Mimochodem můj známý volal kvůli tomu víkendovému bordelu na 158, dovolal se do Liberce a po otázkách kde to je a proč to je, a co s tím policie bude dělat, mu strážník odpověděl na co to chce vědět, on mu řekl, že ho to v noci jaksi ruší a strážník mu řekl, že to je povolená akce a zavěsil! Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chrastavák



Založen: 21.6.2007
Příspěvky: 225

PříspěvekZaslal: st květen 18, 2011 12:55 pm    Předmět: Citovat

Tak vidíte Petro,že to je pravda...Tak kde má potom člověk dovolání????
Potom se všichni diví,včetně pana starosty,že lidi nadávají... Rolling Eyes Rolling Eyes
Prostě policie v tomto státě nefunguje,tak jak by měla...jak státní,tak městská...Je to smutné,ale je to tak.... Rolling Eyes Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petra164



Založen: 22.8.2007
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: st květen 18, 2011 1:01 pm    Předmět: Citovat

Chrastavák napsal:
Tak vidíte Petro,že to je pravda...Tak kde má potom člověk dovolání????
Potom se všichni diví,včetně pana starosty,že lidi nadávají... Rolling Eyes Rolling Eyes
Prostě policie v tomto státě nefunguje,tak jak by měla...jak státní,tak městská...Je to smutné,ale je to tak.... Rolling Eyes Rolling Eyes


no nemá-jen jsem asi pořád ještě naivní a myslela jsem si, že hold mi pomůžou... V podstatě jsem zjistila, že v Chrastavě mi je, pokud nemám uložené číslo v mobilu, MP na nic a vlastně i státní pro změnu jen čekají až se něco stane... A vyjdu z toho tak, že se mám omlouvat... Teď se směju, ale až jednou ten čokl někoho pokouše nedejbože dítě, tak si to budu vyčítat, že jsem třeba mohla víc vyjádřit svůj názor než jen zde na foru, jenže jak čtu řádky pana starosty, není úkolem něco změnit, ale jen hledat důvody proč nic neměnit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petra164



Založen: 22.8.2007
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: st květen 18, 2011 3:49 pm    Předmět: Citovat

Tak u nás doma byl strážník MP Chrastava (bohužel jsem nebyla doma), cením si toho, že dohledal odkud ten pes byl, ukazoval ho manželovi na mobilu. Paní upozornil, že si ho musí vázat. Uvedenému strážníkovi děkuji za iniciativu dohledání psa i nás a že chápe nepříjemnou situaci, která se včera stala. Smile

Hezký den.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zástupce velitele MP



Založen: 15.9.2008
Příspěvky: 68
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: st květen 18, 2011 4:08 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den,

na základě Vašeho příspěvku na tomto fóru bylo provedeno místní šetření ve věci volného pobíhání psa (Malamut) ze dne 17.5.2011 ve večerních hodinách v lokalitě Richtrův vrch. Majitelka psa byla upozorněna na řádné zabezpečení a zajištění psa proti útěku a pro případ, že by se tato skutečnost opakovala byla srozuměna s možným postihem.
S pozdravem str. Marcel Másílko
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Úřady a instituce Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com