Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Dojíždění
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Dojíždění v regionu
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Blanka Vávrová



Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 531

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 9:37 pm    Předmět: Stačilo Citovat

Nikdo mě nevyprovodil a pokud znáte pravidla fóra, víte, že to ani nebylo možné. Sice vyjímečně, ale dosud tam píšu. Důvod proč jen občas už jsem tu také uvedla. A vy asi opět nepochopil. Laughing Na rozdíl od vás nemívám ve zvyku lidi urážet a obvykle reaguji k věci nebo na připomínky k mé osobě. Své problémy jsem uváděla jako příklad a důvod, nic víc. Už se zklidněte. Kvůli takovým jako jste vy, jsou fóra zpoloviny bezcená pro zbytečné plkání. Myslíte-li, že máte pravdu, zkuste dát připomínku (nebo se seznámit se starostou a panem Smolou Wink ) a nechte fórum zrušit. Je smutné, když se někdo nedovede smířit s tím, že je mimo. Nebo Vám všechny ty adresy nestačí jako důkaz, že nejde o nic neobvyklého? Zpočátku jsem o vás měla lepší mínění. Další diskusi na toto téma pokládám za bezpředmětnou.
Pochybuji,za zrovna Vasi spolecnosti by byl nekdo nadseny... Divný, pár takových znám. Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Blanka Vávrová



Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 531

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 9:40 pm    Předmět: A ještě Citovat

Nechcete se představit, bezejmený hrdino?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
petra164



Založen: 22.8.2007
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 11:51 pm    Předmět: Re: Petře Citovat

Blanka Vávrová napsal:
Na mateřské nejste nucena dennodenně dojíždět do zaměstnání a s tím autem, sytý hladovému nevěří. Já neodsuzuji Vás, že nám ubíráte kyslík tím, že jezdíte sama v autě. Vy zase pochopte, že jsou i lidé v jiné situaci než Vy. Další důvody jsem již uvedla a pokud čtete a rozumíte, znáte je.
Další komentář z mé strany je zbytečný. PS.: Nikdo Vás nenutí nejen stopovat či brát stopaře, ale ani tuto rubriku číst. Trochu tolerance by neuškodilo Vám ani Chrastavákovi.


Jsem na mateřské necelý rok!!! A ŘP jsem si udělala až po narození syna, vzhledem k tomu, že dojíždění po doktorech se synem(které mám skoro obden-tudíž dojíždím do Liberce skoro už jak do zaměstnání) s kočárkem-který se do busu nevejde, jakmile jich je víc!!! bylo jaksi dost nepohodlné. Ale jak už tu Chrastavák uvedl, dneska snad není takový problém si auto pořídit. Je mi víceméně putna co jste tady zase založila za diskuzi, jen jsem si už musela oddychnout, protože vaše příspěvky jsem četla skutečně všechny a jen občas žasnu co jste schopna vyproduktovat!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petra164



Založen: 22.8.2007
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 11:53 pm    Předmět: Re: A ještě Citovat

Blanka Vávrová napsal:
Nechcete se představit, bezejmený hrdino?


To raději nedělej-páč paní Vávrová si Tě na radnici nechá zjistit a bude Tě nutit aby jsi jí vozil do Frýdlantu!!!

Ale no tak paní Vávrová-to je přece jen vtip... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blanka Vávrová



Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 531

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 11:05 am    Předmět: Petře Citovat

Naposled. Je úplně jedno, jak dlouho jste na mateřské. Děti mám tři a vím, co to je. Dojížděla jsem s nimi BUSem, naštěstí ne obden. Auto máme, ale já nemám řidičák a ani si ho pořizovat nechci. Když všichni sednou do auta, bude kolo rychlejší, protože silnice ucpete úplně. S chrastavákem bych do auta nesedla, nejezdím s každým. Laughing Příspěvky ode mne vás nikdo číst nenutí, navíc už jsem psala, v poslední době jich není mnoho. Celá tahle diskuse je irelevantní. Jen jsem doufala, že vám oběma, vám i chrastavákovi, dojde, proč jsem o tuto rubriku požádala. Zdá se, že je to zbytečná námaha. Wink A kdyby jste se oba neskrývali za nicky, možná byste lépe vážili svá slova. Já, na rozdíl od vás, se nebojím jít s kůží na trh.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Blanka Vávrová



Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 531

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 11:11 am    Předmět: PS.: Citovat

Ale Petro, jsem ráda, že jste se sem z Hrádku a jeho kverulantského fóra přestěhovala. Alespoň nám budete finančně přispívat vy i vaše rodina na odpady. A jak jistě víte z vašeho bývalého fóra, naše odpady jsou levnější. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
petra164



Založen: 22.8.2007
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 3:14 pm    Předmět: Re: PS.: Citovat

Blanka Vávrová napsal:
Ale Petro, jsem ráda, že jste se sem z Hrádku a jeho kverulantského fóra přestěhovala. Alespoň nám budete finančně přispívat vy i vaše rodina na odpady. A jak jistě víte z vašeho bývalého fóra, naše odpady jsou levnější. Laughing


Milá paní Vávrová,


velmi Vás zklamu! V Hrádku jsem nikdy nebydlela, jsem od narození zde v Chrastavě. Jen jsme bydleli teď 4roky mimo Ch. Je mi líto, že Vás tímto zklamu, ale pravděpodobně jsem pouze další z řad jmen Petra, kterým Vaše příspěvky přijdou absurdní...

S pozdravem
Petra164 - nick!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petra164



Založen: 22.8.2007
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 3:14 pm    Předmět: Re: PS.: Citovat

petra164 napsal:
Blanka Vávrová napsal:
Ale Petro, jsem ráda, že jste se sem z Hrádku a jeho kverulantského fóra přestěhovala. Alespoň nám budete finančně přispívat vy i vaše rodina na odpady. A jak jistě víte z vašeho bývalého fóra, naše odpady jsou levnější. Laughing


Milá paní Vávrová,


velmi Vás zklamu! V Hrádku jsem nikdy nebydlela, jsem od narození zde v Chrastavě. Jen jsme bydleli teď 4roky mimo Ch. Je mi líto, že Vás tímto zklamu, ale pravděpodobně jsem pouze další z řad jmen Petra, kterým Vaše příspěvky přijdou absurdní...

S pozdravem
Petra164 - nick!!


PS:Ani na hrádeckém fóru jsem nikdy nebyla!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blanka Vávrová



Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 531

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 3:56 pm    Předmět: Můj omyl Citovat

Že jste z Hrádku jsem soudila z vaší informovanosti o tamním fóru. Svůj omyl ráda přiznávám. To je víc než kdy dokážete vy. Jen připomínka, citovat celý text - zbytečně zatěžujete fórum, jehož délka pak dělá problém vám i chrastavákovi. Jediné, kvůli čemu mám výčitky je, že mi to ještě za odpověd stojí. Ale prosím, dopřeji vám poslední slovo. Na toto "téma" už dál čas ztrácet nehodlám. Někde jinde s radostí, nashle. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
petra164



Založen: 22.8.2007
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 10:34 pm    Předmět: Re: Můj omyl Citovat

Blanka Vávrová napsal:
Že jste z Hrádku jsem soudila z vaší informovanosti o tamním fóru. Svůj omyl ráda přiznávám. To je víc než kdy dokážete vy. Jen připomínka, citovat celý text - zbytečně zatěžujete fórum, jehož délka pak dělá problém vám i chrastavákovi. Jediné, kvůli čemu mám výčitky je, že mi to ještě za odpověd stojí. Ale prosím, dopřeji vám poslední slovo. Na toto "téma" už dál čas ztrácet nehodlám. Někde jinde s radostí, nashle. Laughing


Tedy milá paní Vávrová!!!
Špatně, špatně... Já absolutně o hrádeckém fóru nenapsala ani písmenko! Čtěte pozorněji!!! To psal Chrastavák...
Přeji Vám při provázení na zámku hodně štěstí, tedy pokud to vyjde, ale snad to nezkolabuje pouze na tom, že si myslíte, že by Chrastava byla zahlcena automobily, když ho někdo potřebuje k dojíždění do práce a na tom, že si nechcete ať už z jakéhokoliv důvodu udělat ŘP. Přesto Vám přeji úspěch a hlavně si prosím nastudujte řádně historii, ať se Vám nestávají již žádné omyly...

Jsem ráda, že můžu mít poslední slovo... Jsem už holt taková. Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petr



Založen: 26.8.2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 3:40 pm    Předmět: nesmysl Citovat

bingo - je to přesně rok, co na tohle nesmyslné vlákno někdo připsal nějakou poznámku - ještě větší legrace je ta, že to nemělo nic společného s tématem.Možná by správce fóra mohl tuhle nesmyslnost odstranit aby to nezabíralo místo a nesnižovalo přehlednost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Zeman



Založen: 23.2.2008
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 5:22 pm    Předmět: K tomu dojíždění....... všechno špatně Citovat

Již vloni jsem tuto diskusi se zájmem a pobavením sledoval a horko těžko jsem se udržel abych se se do ní nezapojil. Byla to názorná ukázka jak několik samolibců dokáže zazdít i poměrně rozumný nápad. Neznám nikoho z nich a ani nechci, ale díky nim po otevření rubriky o dojíždění vidím ukrutné intelektuální dusno. Nic jiného.
Ono dojíždění do práce je dnes docela realita a každý rád něco ušetří a pokud to pomůže dát lidem dohromady plné auto tak to svůj smysl má. Stačí se podívat kolik aut jezdí na směny do Chrastavy a kolik je v nich lidí. A uvědomit si, že by aut mohlo být cca 3x více. To by se na Frýdlantské bydlelo.....
Takže :
Myslíte-li si že je to pitomost nečtěte.
Myslíte-li si, že má být odstraněno, jo to věc admina, ne vaše. On to zřídil, ať ho i zruší, pokud je to na místě.

Tímto zdravím všechny ty, kteří si nevidí ani na špičku nosu a přeji jim aby ani v dnešní době tuto službu nepotřebovali. Ale zasloužili by si to.
PZ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Blanka Vávrová



Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 531

PříspěvekZaslal: út únor 17, 2009 12:04 am    Předmět: Dojíždění do zaměstnání Citovat

Pane Zemane, děkuji, že jste se této rubriky zastal. Frýdlant nevyšel, hromadnou dopravou složité, přílišná ztráta času. Na spolujízdu se bohužel nikdo nepřihlásil. Nyní dojíždím do průmyslové zóny Jih, naštěstí busy DENSO. Ovšem pouze do čtvrtka, protože páteční směny v DENSU zrušili. Přivítala bych spolujízdu na páteční směny, které jiné firmy dosud zachovaly. Po "diskusích" zde už se mi ani nechce inzerovat, přestože vím, že na místo jezdí dost lidí autem a příspěvek na benzin by se jim možná hodil. A pro mne by to byla úspora času. Ti, co spolujízdu odsuzují, jistě rádi postojí na semaforech a "kruháčích" ucpaného Liberce. Každý jede ve svém pohodlíčku, krokem, s velkou spotřebou. Jen tak dál a budou muset parkovat na kraji Liberce nejen během MS v lyžování. BV
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Dojíždění v regionu Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com