Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Sídliště Střelecký Vrch - problémy s nočním klidem
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mape



Založen: 25.7.2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 10:21 pm    Předmět: Citovat

VELITEL MP napsal:
Městská policie učinila bezpečnostní opatření ohledně lokality Střelecký vrch v Chrastavě. Možná jste si již někteří všimli ,že je prováděn bezpečnostní dohled na Střeleckém vrchu před BAREM 777 a LUCKY BAREM. V měsíci srpnu je zahrnuto více nočních služeb z pátku na sobotu a ze soboty na neděli. Pro některé občany to bude potěšující zpráva pro některé méně,ale věřte ,že máme také zájem na eliminaci rušení nočního klidu v této lokalitě.


Dobrý den,

děkuji za potěšující zprávu. Jsem skutečně rád, že se k tomu MP takto postavila.
Rád bych jen požádal: bylo by možné, například po měsíci, zveřejnit jednoduchou zprávu o počtu a termínech služeb spolu se zásahy, které strážníci v této lokalitě vykonali ?

Ještě jednou díky

Petr Mácha
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mape



Založen: 25.7.2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2007 8:48 pm    Předmět: Citovat

Pro jasnější představu toho co se po nocích děje na sídlišti jsem to dnes v noci natočil. Bylo 02:35 a toto mě probudilo. Natočil jsem až konec, protože se mi z postele moc nechtělo a původně jsem se snažil zase rychle usnout.
Pokud by nebylo zcela jasné co se na videu děje ... tak tam probíhá rozebírání zvonků a cpaní sirek do nich .. za vydatného povzbuzování dalších dvou.
A víte co je nejdivněší ? Že to nikomu z toho dotčeného vchodu nevadilo.

Berte prosím tento příspěvek jako ukázku toho co se tady děje. Není to žádná výčitka směrem k MP (skutečně jsem je ten večer na sídlišti potkal) a nesměřuje to ani k Lucky baru (ten už byl dávno zavřený).

Video najdete tady: http://youtube.com/watch?v=4rb8361tmYk

Pokud byste měli nápad jak tomuto předejít (kromě násilí) dejte prosím návod.

Díky

Petr Mácha
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Blanka Vávrová



Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 531

PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2007 9:45 pm    Předmět: Citovat

Ještě že to byl plast a ne sklo, soudím. Proč už ti "volové" nebyli dávno ustájení? Laughing No je to problém. Nikdo toho "vola" nepozná? Co takhle přestupkové řízení, pokud ano, pro rušení nočního klidu? Nešlo by? Kamery rozhodně nemiluji, ale soukromá videa by mohla vypomoci. Dobrý nápad. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
petrtlach



Založen: 29.4.2007
Příspěvky: 127
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2007 8:49 am    Předmět: Citovat

Very Happy No, tohle probudilo i mě no. Tady je to pěkná bordel, ale neházejte vinu jen na 777, co Plaváček? To je to samé, prostě je tu velká koncentrace "putik" vedle sebe.
Pokud jde o zrušení nájemní smlouvy, pan Jandura by asi nebyl rád, protože byste museli odepsat tím i cukrárnu v přízemí, která patří rovněž jemu. Wink Lucky bar je jinak přesunutý, dříve byl ve měste.

Městská policie má dost své práce a je jich málo, státní policie zase toho tolik nedělá, co se nestane v Chrastavě přímo,tak od toho dávají ruce pryč a odkazují lidi na jiné. Kupříkladu, ukradnou vám něco v Hrádku, zjitíte to doma, v Chrastavě, odkáží vás na Hrádek, jsou to policie Chrastava nebo ČR?? ČR!!! Takže protokol musí sepsat oni a neposílat lidi jinam a vařit si kafíčko a povídat si o tom jaká byla noc.

JEDINÉ ŘEŠENÍ: USTANOVIT PEVNOU ZAVÍRACÍ DOBU POMOCÍ VYHLAÁŠKY NA 22:00 Wink Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VELITEL MP



Založen: 1.8.2007
Příspěvky: 123

PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2007 10:02 pm    Předmět: Citovat

Díky zveřejněnému videozáznamu, Městská policie Chrastava, místní znalostí identifikovala pachatele přestupku proti veřejnému pořádku - dle § 47/1b zák.č. 200/1990 sb. o přestupcích ( rušení nočního klidu ). Pachateli přestupku proti veřejnému pořádku byla uložena bloková pokuta.



Velitel MP A.Grebeníček Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VELITEL MP



Založen: 1.8.2007
Příspěvky: 123

PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2007 10:12 pm    Předmět: Citovat

Bohužel interní věci týkající se chodu městské policie Chrastava nebudu zveřejňovat. Děkuji za pochopení.

Velitel MP A.Grebeníček
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Blanka Vávrová



Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 531

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2007 9:10 am    Předmět: Re Petrtlach Citovat

JEDINÉ ŘEŠENÍ: USTANOVIT PEVNOU ZAVÍRACÍ DOBU POMOCÍ VYHLÁŠKY NA 22:00
To bývalo za komunistů, to by se asi moc lidem nelíbilo, protože když je dobrá společnost, domů se nechce. Wink
Kolem LAURY bývá taky rachot? Nevím, jsem buď na noční nebo spím. Spíš lidem chybí ohleduplnost, to je na každém jednom z nás. Tu zákony ani policie nevymohou. Museli by hlídkovat pomalu na každém rohu a to asi není při jejich počtu možné. Ale jak je vidět, video pomohlo a když ti nejhorší a nejbezohlednější uvidí, že budou mít ještě jednu "účtenku", třeba si časem dají říci. Tímto děkuji MP. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
petrtlach



Založen: 29.4.2007
Příspěvky: 127
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 4:18 pm    Předmět: Citovat

Very Happy Jakých komunistů, podobné vyhlášky tu byly ještě před nimi a na západě je to zcela normální, že se po 10 večerní nepodávají alkoholické nápoje a pdoobné věci. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Blanka Vávrová



Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 531

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 8:17 pm    Předmět: Zavírací doba Citovat

No, jak kde. V Británii prodloužili otvírací dobu, mám dojem že do 24 hodin, nevím jistě. Tam mají mladí tendenci se zpíjet o víkendech do bezvědomí. Severské země bojují s alkoholismem jak se dá včetně velmi omezeného prodeje alkoholu, takže tam mají specifickou turistiku. Na trajektech jsou restrikce menší a lidé se zpíjejí tam. Mám dojem, že jih začíná doopravdy žít až v noci. Ale my jsme my, řekněte o zkrácení doby štamgastům, ti se Vám poděkují. Smile Co se mne týče, já se z opilců také nijak neraduji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mape



Založen: 25.7.2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 2:15 pm    Předmět: Citovat

VELITEL MP napsal:
Bohužel interní věci týkající se chodu městské policie Chrastava nebudu zveřejňovat. Děkuji za pochopení.

Velitel MP A.Grebeníček


Rád bych se zeptal jak dopadla "zvýšená ostraha" na sídlišti. Interní věci MP mě nezajímají. Zcela by mi stačilo krátké shrnutí, jako kolik bylo slouženo víkendových nočních služeb a kolik přestupků bylo v rámci toho řešeno na sídlišti.

Předem děkuji za zajímavá čísla, protože z mého pohledu se zase tak moc nezměnilo. Party mladých se ytady objevují stále a jen s přicházejícím podzimem postupně zkracují své výlety před hospodu ... mezi jednodlivými pivy (jointy ?).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hanka



Založen: 8.3.2008
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: so březen 08, 2008 3:31 pm    Předmět: noční řádění Citovat

Dobrý den,
bydlím v těsné blízkosti M-klubu a hospody 777(herna, bar), musím upozornit na to, že z M-klubu nejde nic slyšet, i když tam mají různé akce!To samé se bohužel nedá říci o hospodě vedle.Před tímto podnikem se lidé bojí nechat zaparkovaná svá auta. Já se jim ani nedivím. Byla jsem svědkem toho, jak jeden náctiletý sotva plnoletý "návštěvník" herny 777 do aut kopal ničil zrdcátka apod. Za tu dobu, co je tu v provozu herna 777, jsem se nesetkala s takovýmto nočním (i ranním) řáděním nezletilých. Záhadou mi však je, proč si stěžujete na návštěvníky M-klubu, když oni aktéry porušování nočního klidu nejsou!!! Vandalové jsou odvedle. Většinou i patnáctileté děti!! Nechápu jak jím mohou v 777 nalít. Nehledětě na to, že v tomto podniku se neholduje jen alkoholu, ale také marihuaně a jiným drogám!!! Není víkend, kdy se tu nestane rvačka a podobně. Šokující na tom je, že se s tím pořád nic nedělá!!!. Spíše to vypadá, že místní představovatelé zákona se těchto chuligánů bojí!!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mape



Založen: 25.7.2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: st březen 12, 2008 2:12 pm    Předmět: Re: noční řádění Citovat

hanka napsal:
Dobrý den,
bydlím v těsné blízkosti M-klubu a hospody 777(herna, bar), musím upozornit na to, že z M-klubu nejde nic slyšet, i když tam mají různé akce!To samé se bohužel nedá říci o hospodě vedle.Před tímto podnikem se lidé bojí nechat zaparkovaná svá auta. Já se jim ani nedivím. Byla jsem svědkem toho, jak jeden náctiletý sotva plnoletý "návštěvník" herny 777 do aut kopal ničil zrdcátka apod. Za tu dobu, co je tu v provozu herna 777, jsem se nesetkala s takovýmto nočním (i ranním) řáděním nezletilých. Záhadou mi však je, proč si stěžujete na návštěvníky M-klubu, když oni aktéry porušování nočního klidu nejsou!!! Vandalové jsou odvedle. Většinou i patnáctileté děti!! Nechápu jak jím mohou v 777 nalít. Nehledětě na to, že v tomto podniku se neholduje jen alkoholu, ale také marihuaně a jiným drogám!!! Není víkend, kdy se tu nestane rvačka a podobně. Šokující na tom je, že se s tím pořád nic nedělá!!!. Spíše to vypadá, že místní představovatelé zákona se těchto chuligánů bojí!!!!!


Dobrý den,

myslím si, že zase takový rosdíl to není. Pravděpodobně bydlíte tak, že vidíte na vchod do herny 777. Já bydlím na druhé straně a koukám na vchod do Mka. Dokonce nemám ani tak problém s hlukem z restaurace jako takové. Největší problém je s lidmi kteří sem chodí. Často to jsou děti, kterým se v obou podnicích nalévá bez ohledu na to kolik je jim let. A právě tyto děti se pak za teplých nocí vyvalí ven a dělají bordel klidně do rána.
Asi Vás zklamu, ale policie s tím nedělá nic. Když jsem si loni v létě opakovaně stěžoval tak se nestalo nic až do doby kdy jsem vzal kameru a natočil to. Jenže není mým cílem dělat strážníka. Mým cílem je chodit do práce a v noci se v klidu vyspat. Od hlídání pořádku máme policii. Bohužel ji máme jen přes den, kdy se nic moc neděje. V noci, nebo dokonce v noci o víkendu neslouží Sad A potkat je pěšky na sídlišti ? To je na ně moc velké dobrodružství.
Já jsem již rezignoval ... řešením je odstěhovat se a pracuji na tom. Bohužel si myslím, že nebudu sám ... a časem se ze sídliště stane gheto kam se bude bát jít každý, ne jen policie.

Mape
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com