Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Uzeniny u Winera

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lukáš27



Založen: 28.7.2010
Příspěvky: 39
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2012 8:33 pm    Předmět: Uzeniny u Winera Citovat

Dobrý den
taky jste si v posledním měsíci všimli podstatného zhoršení v chuti uzenin zakoupených ve Wineru? Konkrétně u suchých salámů. Velmi dlouho jsem byl pravidelným zákazníkem prodejny Winer a to hlavně kvůli uzeninám, protože kdykoli jsem zakoupil uzeniny například v Albertu, Tescu nebo Penny, nedalo se to jíst a u Winera byly salámy vždy vynikající. Ale to co předvádí Winer poslední měsíc se mi teda vůbec nelíbí a proto přestávám v tomto obchodu uzeniny kupovat a tudíž mě do tohoto obchodu již vůbec nic neláká.
Pokud je to jen můj názor, tak se všem omlouvám, asi se mi zbláznily chuťové buňky.[/b]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mop09



Založen: 4.12.2009
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: ne duben 29, 2012 11:08 am    Předmět: Re: Uzeniny u Winera Citovat

Lukáš27 napsal:
Dobrý den
taky jste si v posledním měsíci všimli podstatného zhoršení v chuti uzenin zakoupených ve Wineru? Konkrétně u suchých salámů. Velmi dlouho jsem byl pravidelným zákazníkem prodejny Winer a to hlavně kvůli uzeninám, protože kdykoli jsem zakoupil uzeniny například v Albertu, Tescu nebo Penny, nedalo se to jíst a u Winera byly salámy vždy vynikající. Ale to co předvádí Winer poslední měsíc se mi teda vůbec nelíbí a proto přestávám v tomto obchodu uzeniny kupovat a tudíž mě do tohoto obchodu již vůbec nic neláká.
Pokud je to jen můj názor, tak se všem omlouvám, asi se mi zbláznily chuťové buňky.[/b]


Dobrý den, u toho salámu můžete mít pravdu, ale bude lepší, když to řeknete majiteli prodejny.
Jinak obecně salámy moc nejezte, jsou škodlivé na zdraví.
Pěkný den.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
newman



Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Dolní Chrastava

PříspěvekZaslal: po duben 30, 2012 4:50 am    Předmět: Re: Uzeniny u Winera Citovat

Nebou brzy budeš moct nakupovat u šichmejch očí v bejvalý jídelně Majba. Mňam
..............................................................................................................
Lukáš27 napsal:
Dobrý den
taky jste si v posledním měsíci všimli podstatného zhoršení v chuti uzenin zakoupených ve Wineru? Konkrétně u suchých salámů. Velmi dlouho jsem byl pravidelným zákazníkem prodejny Winer a to hlavně kvůli uzeninám, protože kdykoli jsem zakoupil uzeniny například v Albertu, Tescu nebo Penny, nedalo se to jíst a u Winera byly salámy vždy vynikající. Ale to co předvádí Winer poslední měsíc se mi teda vůbec nelíbí a proto přestávám v tomto obchodu uzeniny kupovat a tudíž mě do tohoto obchodu již vůbec nic neláká.
Pokud je to jen můj názor, tak se všem omlouvám, asi se mi zbláznily chuťové buňky.[/b]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lukáš27



Založen: 28.7.2010
Příspěvky: 39
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2012 4:47 pm    Předmět: Omluva Citovat

Tak mi to nedalo a zašel jsem opět do Winwra pro nějaký ten salámek a ejhle, salám byl opět výborný jako kdysi. Asi jsem tenkrát narazil jen na nějakou špatnou várku, nebo někdo experimentoval co všechno si zákazník nechá líbit.
Proto vyhlašuji do éteru, že Winer má opět skvělou uzeninu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com