Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Bar v Nádražní ulici
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
petr



Založen: 26.8.2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: pá červenec 20, 2012 5:06 pm    Předmět: Citovat

tak teď jsem na vážkách pane starosto, zda to myslíte vážně.

Rozhodně je hluk z restaurace nepříjemný a jako takový se má řešit (o způsobu řešení je možné vést diskusi) ať již stavebně, technicky, lidsky nebo úředně !

Nicméně vést k odpovědnosti provozovatele podniku za "kolemjdoucí" hlučící obyvatele mi přijde dost zvláštní. Nezpochybňuji a ani v nejmenším netvrdím, že se nejedná o návštěvníky tohoto baru, ale uvedu jeden případ , který může bez problémů nastat a jsem zvadavý na vaší odpověď.

Provozovna uzavře provoz ve stanovenou dobu, ale na chodníku zůstanou dva opilci, kteří budou hluční za hodinu už to sousedé nevydrží a zavolají MP. Ta opilce "uklidí" či "uklidní". Vše se nachlup stejně opakuje několikrát do měsíce a lidem už poprávu dochází trpělivost - zavřete potom onu provozovnu ??? Protože je odpovědná za hluk na chodníku??

Díky za odpověď
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OndřejKa



Založen: 21.11.2009
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: pá červenec 20, 2012 6:50 pm    Předmět: Citovat

Petr Zeman napsal:
,,,

Předem děkuji za všechny kteří tam občas zašli.

Petr Zeman


To je smutné, nám občas zašli králíci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: pá červenec 20, 2012 6:50 pm    Předmět: To: Petr Citovat

Dobrý den,
má předcházející vyjádření byla dostatečně vyčerpávající.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OndřejKa



Založen: 21.11.2009
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: pá červenec 20, 2012 6:58 pm    Předmět: Citovat

petr napsal:
tak teď jsem na vážkách pane starosto, zda to myslíte vážně.

Rozhodně je hluk z restaurace nepříjemný ,,,
Provozovna uzavře provoz ve stanovenou dobu, ale na chodníku zůstanou dva opilci, kteří budou hluční za hodinu už to sousedé nevydrží a zavolají MP. Ta opilce "uklidí" či "uklidní". Vše se nachlup stejně opakuje několikrát do měsíce a lidem už poprávu dochází trpělivost - zavřete potom onu provozovnu ??? Protože je odpovědná za hluk na chodníku??

Díky za odpověď



Božínku, božínku, teď váhám, jestli ještě větší pitomost vymyslet nešlo?!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OndřejKa



Založen: 21.11.2009
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: pá červenec 20, 2012 7:06 pm    Předmět: Re: Bar v Nádražní ulici Citovat

wawara napsal:
Tak máme za sebou zase jeden prohýřený víkend...Ovšem nikoliv z vlastní iniciativy,o zábavu se nám starají návštěvníci baru vedle školky v Nádražní ulici. Nejsem puritán...i já se jdu ráda bavit...ale nevím proč bych měla každou noc poslouchat hulákáni pod oknem. Ještě o víkendu by to člověk pochopil ale když jedou dál i v neděli,tak nevim jestli mám nadávat že řvou nebo jim závidět že sakra nemusej do práce.
Co s tím???.....i já se chce v noci vyspat...nemužu spát přes den jako oni když musim ráno do práce.


Naprosto souhlasím.
Ten kravál byl slyšet i mnohem dál než se ví. Rozhodně se nejednalo o pár unavených zapomenutých na chodníku. Dobře, že to skončilo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihuna



Založen: 30.9.2010
Příspěvky: 125

PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2012 9:13 am    Předmět: Citovat

http://liberecky.denik.cz/zpravy_region/spor-o-hernu-muz-bojuje-proti-radnici-20120801.html

Je to tu volajaké celé pofidérní Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Zeman



Založen: 23.2.2008
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2012 2:17 pm    Předmět: Ještě jednou k Y baru. Citovat

Jsem tak nějak bez netu, takže tuto ani jinou diskusi nestíhám.
Zeptám se tedy, kde byla městská i státní policie během různých, zde zmíněných, přestupků a výtržností ?
Výše zmíněným alibismem mi zavání spíše jejich přístup.
Když je čurbes nejsou a pokud jde o represi vůči provozovateli, tak je jich hned všude plno. A jistě není náhoda nedávná kontrola z ČOI a živnostenského, která v Y-baru proběhla.

Ale myslím, že hlavní motivací jsou blížící se Krajské volby a to, že z 12. místa kandidátky dle preferencí moc dobře nevypadá. Nepomohou-li ovšem preferenční hlasy, takže proč se nezviditelnit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petr Zeman



Založen: 23.2.2008
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: út září 04, 2012 7:09 pm    Předmět: Zeptám se ještě jednou... Citovat

Holky to sbalily, takže v nádražní zavládl klid a v Chrastavě opět bude chcípat pes.
Po čase dodám pouze to, že situace šla řešit rozhodně jinak a ku prospěchu obou stran. Škoda, adolescenti budou jezdit pařit (a utrácet) do Liberce a jinem. A nejsem si jist zda je to dobře.
Hlavně že máme Nonstop hernu v Koruně, na křižovatce kudy chodí všechny děti ze Střeláku do školy či školky. Nechápu proč jste se tak horlivě soudil s MF. Ale tenkrát byly volby daleko.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com