Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Atentát na prezidenta republiky - stanovisko starosty města
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Stanislav F.



Založen: 26.4.2012
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: ne září 30, 2012 9:49 am    Předmět: Re: ;-) Citovat

Luděk Vostrý napsal:
Milý pane Stanislave F., jediné, co může člověk změnit je sám sebe.


Vážený pane Vostrý, děkuji za radu... hned jak mi řeknete vy, nebo někdo jiný, jestli je něco špatně na tom, že pracuju, chci za to být náležitě odměněn, z platu poplatit vše nutné a ještě aby mi něco zbylo a nemusel si půjčovat, a až budu starý tak v důchodu spokojeně dožít... nemusím mít miliony, ale nestojím o to, počítat každou korunu a ještě se nechat státem okrádat!!! (viz. důchodová reforma-ale samozrejmě to je pro lidi obrovsky výhodný... jasně, nejsem ani blbej, ani naivní a nemusím být ekonom aby mi došlo, že to jednou bude další tunel...)

mám snad přehnaný požadavky? to, co chci já, chce i většina národa, nebo ne??? když budou mít lidi jistotu potravy, bydlení a práce, jistě budou daleko spokojenější a budou se chovat slušně... jenže tohle ještě žádní politici od revoluce nebyli schopni zajistit (nebo spíš nebyla snaha, starali se o to, jak rychle zbohatnout, lidi jim byli ukradený...)


nevidím žádný důvod se měnit, vedení této země ať se zamyslí, co dělají, a buď ať se změní oni, nebo ať už konečně vypadnou!!! už 20 let tam jsou pořád ty samí zloději, akorát jednou má příslušnost ODS, pak ČSSD atd... připomínají mi chameleony, taky se mění podle potřeby!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lomax



Založen: 8.4.2008
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: ne září 30, 2012 10:41 am    Předmět: Citovat

Šlo by to přeposlat burgermaisterovi Eichstättu?

Idnes z něj totiž udělal ochranku prezidenta ;o))))
http://video.idnes.cz/?idvideo=V120929_153426_domaci_eli
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavel Štekl



Založen: 26.11.2011
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: ne září 30, 2012 11:22 am    Předmět: Citovat

Dobrý den, přes určitou podobu se nejedná o starostu Eichstättu, ale pracovníka kanceláše prezidenta. Rozpoznávacím znakem jsou delší vlasy... PŠ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lomax



Založen: 8.4.2008
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: ne září 30, 2012 11:39 am    Předmět: Citovat

jééé, díky za opravu...

nějak jsem si ho spojil s oním starostou...my bad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hana Vachová



Založen: 10.4.2012
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: ne září 30, 2012 12:53 pm    Předmět: Citovat

Máš pravdu Stando F. Ve všem s tebou souhlasím. Budete si to muset vybojovat. Jste mladá, nastupující generace.Chce to se ale angažovat v politických stranách, aby za vás nerozhodovali " staří prďolové".Jenom tak je možné dosáhnout změn, protože současní kapři sobě rybník nevypustí a vždy budou hledat cestičky, jak z národu a státní kasy vytáhnout ty potřebné miliony do jejich soukromých, či stranických kapes.... houby jim jde o lidi, jsme pro ně chamraď, která je akorát tak dobrá na to, aby je ve volbách opět vynesla do potřebných křesel.....to každý politik v tu dobu národu lichotí....Dnes v otázkách V.Moravce ukazovali příspěvek ,tehdy poslance V. Klause, ze sněmovny starý 10let. A kromě Grosse, který vstoupil do politiky jako mašinfíra a odcházel jako multimilionář, tam jsou pořád ty " stejný ksichty", jakoby si snad předplatili doživotní funkci....a asi to tak ve skutečnosti i bude.....já věřím ve vás, mladé, nezatížené špatnou pol. minulostí, že s vámi přijde ta spravedlivá politika, kde nepůjde v první řadě o mamon, ale o službu národu....snažte se, angažujte se, nedovolte prospěchářům zabrat místa nutná k rozhodování....ať už na jakékoliv úrovni....protože někde se začít musí... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
halvi



Založen: 29.7.2008
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: ne září 30, 2012 3:36 pm    Předmět: Citovat

Ve všem má Stanislav F. pravdu? Ve schvalování útoku na prezidenta republiky a zastávání se atentátníka? O ničem jiném totiž podstata jeho vyjádření není.....no moc hezké vyjádření od sestry lídra ODS v chrastavském zastupitestvu paní Hano Váchová.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Luděk Vostrý



Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: ne září 30, 2012 5:39 pm    Předmět: Re: ;-) Citovat

ad pan Stanislav F.: ......ale nestojím o to, počítat každou korunu .....

Rolling Eyes To je právě to, co se musí každý z nás naučit. Peníze jsou od toho, abychom je počítali a rozmnožovali. Za komunistů nebyly peníze, ale poukázky. Stranická legitimace byla mincí nejvyšší hodnoty. Už se proberme a zasaďme si na záhonek alespoň brambory.

P.s. V blízkých volbách můžete třeba volit Změnu pro Libercký kraj (pan Korytář) a nebo Starosty pro Liberecký kraj (pan Půta). Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jake



Založen: 22.4.2007
Příspěvky: 11
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: ne září 30, 2012 6:59 pm    Předmět: no nevím Citovat

můj názor je takoví že pan starosta si tohle rozhodně nezasloužil. o panu prezidentovi si to až tak nemyslím..... někteří tu píší že prezident není současná vláda, no v podstatě mají pravdu, ale já myslím že on a třeba ještě Míla Zeman na tom co se teď děje mají svůj podíl. Vybral si sice docela brutální formu vyjádření svého názoru, ale v podstatě jedinou možnou, která je účinná i když dnes po shlédnutí zpráv, kde se řešilo spíš ta slavná prezidentova ochranka než proč to ten člověk udělal......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
petrtlach



Založen: 29.4.2007
Příspěvky: 130
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: ne září 30, 2012 8:03 pm    Předmět: Re: ;-) Citovat

Stanislav F. napsal:
Luděk Vostrý napsal:
Milý pane Stanislave F., jediné, co může člověk změnit je sám sebe.


Vážený pane Vostrý, děkuji za radu... hned jak mi řeknete vy, nebo někdo jiný, jestli je něco špatně na tom, že pracuju, chci za to být náležitě odměněn, z platu poplatit vše nutné a ještě aby mi něco zbylo a nemusel si půjčovat, a až budu starý tak v důchodu spokojeně dožít... nemusím mít miliony, ale nestojím o to, počítat každou korunu a ještě se nechat státem okrádat!!! (viz. důchodová reforma-ale samozrejmě to je pro lidi obrovsky výhodný... jasně, nejsem ani blbej, ani naivní a nemusím být ekonom aby mi došlo, že to jednou bude další tunel...)

mám snad přehnaný požadavky? to, co chci já, chce i většina národa, nebo ne??? když budou mít lidi jistotu potravy, bydlení a práce, jistě budou daleko spokojenější a budou se chovat slušně... jenže tohle ještě žádní politici od revoluce nebyli schopni zajistit (nebo spíš nebyla snaha, starali se o to, jak rychle zbohatnout, lidi jim byli ukradený...)


nevidím žádný důvod se měnit, vedení této země ať se zamyslí, co dělají, a buď ať se změní oni, nebo ať už konečně vypadnou!!! už 20 let tam jsou pořád ty samí zloději, akorát jednou má příslušnost ODS, pak ČSSD atd... připomínají mi chameleony, taky se mění podle potřeby!!!


Stando, divím se, že ti to vadí až teď. Jen jedna věc mě zaráží...lidi, které popisuješ ty nejezdí do práce oktávkou. Pokud něco chceš měnit, tak se politicky angažuj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hana Vachová



Založen: 10.4.2012
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2012 6:31 am    Předmět: Citovat

halvi napsal:
Ve všem má Stanislav F. pravdu? Ve schvalování útoku na prezidenta republiky a zastávání se atentátníka? O ničem jiném totiž podstata jeho vyjádření není.....no moc hezké vyjádření od sestry lídra ODS v chrastavském zastupitestvu paní Hano Váchová.....


Promiňte, ale jsem Vachová, a kdo jste vy? Ale to je vlastně úplně jedno, kdybyste chtěl, aby to lidi věděli - podepsal byste se...o schvalování útoku na prezidenta jsem se ve vyjádření od pana F. nikde nedočetla, ale o argumentech proč se mu nelíbí současná politika a její představitelé ANO....a záměrně píšu o argumentech, protože to není jen takové plkání, ale konkrétní důvody. A od tak mladého člověka je to s podivem, že se tak aktivně zajímá o politiku a" nevaří z vody".....většina lidí v jeho věku má naprosto jiné zájmy a politika je zajímá okrajově....proto si myslím, že je třeba to politické vnímání v mladých lidech podporovat a ne je okřikovat a napadat......nesmyslně.....ano, souhlasím s tím, že by se měl politicky angažovat a to co nejdřív, aby během let vyzrál.....naučil se " v tom chodit" , aby svoje názory mohl i prosazovat....a vaše vyjádření něco o sestře atd. je naprosto mimo mísu......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Stanislav F.



Založen: 26.4.2012
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2012 7:01 pm    Předmět: ??? Citovat

halvi napsal:
Ve všem má Stanislav F. pravdu? Ve schvalování útoku na prezidenta republiky a zastávání se atentátníka? O ničem jiném totiž podstata jeho vyjádření není.....no moc hezké vyjádření od sestry lídra ODS v chrastavském zastupitestvu paní Hano Váchová.....


děkuji za komentář k mému komentáři Smile
můžete mi napsat, kde jste našel jedno jediné slovo o tom, že ten útok schvaluji??? já schvaluji NÁZOR pana Vondrouše, a to ten, že s tímto systémem je už konečně na čase něco udělat, a je potřeba začít tím, že se zbavíme těch, kteří tuto republiku-majetek nás všech-systematicky 20 let rozkrádají, okrádají a ožebračují obyčejné lidi... jasně uvádím, že ten útok touto formou NESCHVALUJI!!! takže pokud jste to v mém příspěvku nenašel, zkuste to ještě jednou s brýlemi...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stanislav F.



Založen: 26.4.2012
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2012 7:06 pm    Předmět: Re: ;-) Citovat

petrtlach napsal:
Stanislav F. napsal:
Luděk Vostrý napsal:
Milý pane Stanislave F., jediné, co může člověk změnit je sám sebe.


Vážený pane Vostrý, děkuji za radu... hned jak mi řeknete vy, nebo někdo jiný, jestli je něco špatně na tom, že pracuju, chci za to být náležitě odměněn, z platu poplatit vše nutné a ještě aby mi něco zbylo a nemusel si půjčovat, a až budu starý tak v důchodu spokojeně dožít... nemusím mít miliony, ale nestojím o to, počítat každou korunu a ještě se nechat státem okrádat!!! (viz. důchodová reforma-ale samozrejmě to je pro lidi obrovsky výhodný... jasně, nejsem ani blbej, ani naivní a nemusím být ekonom aby mi došlo, že to jednou bude další tunel...)

mám snad přehnaný požadavky? to, co chci já, chce i většina národa, nebo ne??? když budou mít lidi jistotu potravy, bydlení a práce, jistě budou daleko spokojenější a budou se chovat slušně... jenže tohle ještě žádní politici od revoluce nebyli schopni zajistit (nebo spíš nebyla snaha, starali se o to, jak rychle zbohatnout, lidi jim byli ukradený...)


nevidím žádný důvod se měnit, vedení této země ať se zamyslí, co dělají, a buď ať se změní oni, nebo ať už konečně vypadnou!!! už 20 let tam jsou pořád ty samí zloději, akorát jednou má příslušnost ODS, pak ČSSD atd... připomínají mi chameleony, taky se mění podle potřeby!!!


Stando, divím se, že ti to vadí až teď. Jen jedna věc mě zaráží...lidi, které popisuješ ty nejezdí do práce oktávkou. Pokud něco chceš měnit, tak se politicky angažuj.


vidíš, možná nejezdí do práce oktávkou, možná do ni chodí dokonce pěšky, třeba mají i menší plat než já, takže by mi mohli být ukradení, ale nejsou, protože je snad normální, zastávat se slabších... ty to neděláš??? to jsi lidi, kteří jsou na tom hůř jak ty už odepsal? v tom případě to radši nikde ani nepiš, ani neříkej, a už vůbec se neangažuj v politice, aby tě za tvé názory taky někdo neohrožoval plastovou bambitkou Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petrtlach



Založen: 29.4.2007
Příspěvky: 130
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2012 8:48 pm    Předmět: Re: ;-) Citovat

Stanislav F. napsal:
petrtlach napsal:
Stanislav F. napsal:
Luděk Vostrý napsal:
Milý pane Stanislave F., jediné, co může člověk změnit je sám sebe.


Vážený pane Vostrý, děkuji za radu... hned jak mi řeknete vy, nebo někdo jiný, jestli je něco špatně na tom, že pracuju, chci za to být náležitě odměněn, z platu poplatit vše nutné a ještě aby mi něco zbylo a nemusel si půjčovat, a až budu starý tak v důchodu spokojeně dožít... nemusím mít miliony, ale nestojím o to, počítat každou korunu a ještě se nechat státem okrádat!!! (viz. důchodová reforma-ale samozrejmě to je pro lidi obrovsky výhodný... jasně, nejsem ani blbej, ani naivní a nemusím být ekonom aby mi došlo, že to jednou bude další tunel...)

mám snad přehnaný požadavky? to, co chci já, chce i většina národa, nebo ne??? když budou mít lidi jistotu potravy, bydlení a práce, jistě budou daleko spokojenější a budou se chovat slušně... jenže tohle ještě žádní politici od revoluce nebyli schopni zajistit (nebo spíš nebyla snaha, starali se o to, jak rychle zbohatnout, lidi jim byli ukradený...)


nevidím žádný důvod se měnit, vedení této země ať se zamyslí, co dělají, a buď ať se změní oni, nebo ať už konečně vypadnou!!! už 20 let tam jsou pořád ty samí zloději, akorát jednou má příslušnost ODS, pak ČSSD atd... připomínají mi chameleony, taky se mění podle potřeby!!!


Stando, divím se, že ti to vadí až teď. Jen jedna věc mě zaráží...lidi, které popisuješ ty nejezdí do práce oktávkou. Pokud něco chceš měnit, tak se politicky angažuj.


vidíš, možná nejezdí do práce oktávkou, možná do ni chodí dokonce pěšky, třeba mají i menší plat než já, takže by mi mohli být ukradení, ale nejsou, protože je snad normální, zastávat se slabších... ty to neděláš??? to jsi lidi, kteří jsou na tom hůř jak ty už odepsal? v tom případě to radši nikde ani nepiš, ani neříkej, a už vůbec se neangažuj v politice, aby tě za tvé názory taky někdo neohrožoval plastovou bambitkou Smile


Je hromada lidí co je na tom víc než dost blbě, když pominu skupiny co si za to mohou sami, ale jak jsem psal, prezident s tím nemá co společného, dluhy si lidi neudělají kvůli prezidentovi, většina lidí co má velké dluhy, tak jak to začalo? Někdo koukal, že někdo v okolí vlastní lepší televizi, a tak se rozhodne si jí koupit, ale ke na to vzít? Půjčka, a pak je to další, pak nemůže splácet a je to další, další a už to roste. Pokud máš vůči mě připomínky, že nevím o čem mluvím, tak se pleteš, až budeš mít doma týden mrtvolu, policie je ve stavu, kdy to nechce řešit a musíš ho nahlásit jako nezvěstného, aby se uráčili něco dělat , i přesto, že stály ve dveřích a byl cítit smrad tvrdí, zda nechceme počkat ještě týden, protože byli tak zabednění, tak pak mluv něco o systému, že ho neznám. Pokud mě chceš napadat, že nevím co jsou to dluhy a nemít nic pořádně k jídlu, dostat výzvu od OSB, že nemáš zaplaceno, hrozí ti vystěhování, tak si o tom taky můžeme popovídat, mohu ti povyprávět o svém životě až do maturity. Laughing Ty mě znáš jen od té doby co pracuji, ne předtím. To co jsem si zažil mě naučilo jedno, neber si na úvěr, bez jen za hotové, to, že soused má něco lepšího než ty neznamená, že to musíš mít hned taky a utopit se kvůli tomu v dluzích, protože dluhy co mají lidi jsou z větší části fakt z toho co jsem popsal a nemohou za to politici, ale lidi, nepřemýšlí, zda budou nebo nebudou mít na splácení, kdyby je vyhodili z práce. Stejný systém problémů jako v rodinách je i ve vládách, plácají dluhy dluhy, kupují věci i když na ně nemají. Normální domácnost, které to myslí ekonomicky to nikdy neudělá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Luděk Vostrý



Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2012 5:53 am    Předmět: Každá koruna Citovat

Panu Standovi to nevysvětlujte, ten nechce počítat každou korunu. Důležité je se pořád se na něco těšit a z něčeho se radovat. Já např. dneska nesu do práce kolegovi vzorek česneku, který se mi letos urodil. P.s. Do práce jezdím max. na kole a tu prolhanou bednu doma nemám. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stanislav F.



Založen: 26.4.2012
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2012 8:04 am    Předmět: Re: ;-) Citovat

petrtlach napsal:
Stanislav F. napsal:
petrtlach napsal:
Stanislav F. napsal:
Luděk Vostrý napsal:
Milý pane Stanislave F., jediné, co může člověk změnit je sám sebe.


Vážený pane Vostrý, děkuji za radu... hned jak mi řeknete vy, nebo někdo jiný, jestli je něco špatně na tom, že pracuju, chci za to být náležitě odměněn, z platu poplatit vše nutné a ještě aby mi něco zbylo a nemusel si půjčovat, a až budu starý tak v důchodu spokojeně dožít... nemusím mít miliony, ale nestojím o to, počítat každou korunu a ještě se nechat státem okrádat!!! (viz. důchodová reforma-ale samozrejmě to je pro lidi obrovsky výhodný... jasně, nejsem ani blbej, ani naivní a nemusím být ekonom aby mi došlo, že to jednou bude další tunel...)

mám snad přehnaný požadavky? to, co chci já, chce i většina národa, nebo ne??? když budou mít lidi jistotu potravy, bydlení a práce, jistě budou daleko spokojenější a budou se chovat slušně... jenže tohle ještě žádní politici od revoluce nebyli schopni zajistit (nebo spíš nebyla snaha, starali se o to, jak rychle zbohatnout, lidi jim byli ukradený...)


nevidím žádný důvod se měnit, vedení této země ať se zamyslí, co dělají, a buď ať se změní oni, nebo ať už konečně vypadnou!!! už 20 let tam jsou pořád ty samí zloději, akorát jednou má příslušnost ODS, pak ČSSD atd... připomínají mi chameleony, taky se mění podle potřeby!!!


Stando, divím se, že ti to vadí až teď. Jen jedna věc mě zaráží...lidi, které popisuješ ty nejezdí do práce oktávkou. Pokud něco chceš měnit, tak se politicky angažuj.


vidíš, možná nejezdí do práce oktávkou, možná do ni chodí dokonce pěšky, třeba mají i menší plat než já, takže by mi mohli být ukradení, ale nejsou, protože je snad normální, zastávat se slabších... ty to neděláš??? to jsi lidi, kteří jsou na tom hůř jak ty už odepsal? v tom případě to radši nikde ani nepiš, ani neříkej, a už vůbec se neangažuj v politice, aby tě za tvé názory taky někdo neohrožoval plastovou bambitkou Smile


Je hromada lidí co je na tom víc než dost blbě, když pominu skupiny co si za to mohou sami, ale jak jsem psal, prezident s tím nemá co společného, dluhy si lidi neudělají kvůli prezidentovi, většina lidí co má velké dluhy, tak jak to začalo? Někdo koukal, že někdo v okolí vlastní lepší televizi, a tak se rozhodne si jí koupit, ale ke na to vzít? Půjčka, a pak je to další, pak nemůže splácet a je to další, další a už to roste. Pokud máš vůči mě připomínky, že nevím o čem mluvím, tak se pleteš, až budeš mít doma týden mrtvolu, policie je ve stavu, kdy to nechce řešit a musíš ho nahlásit jako nezvěstného, aby se uráčili něco dělat , i přesto, že stály ve dveřích a byl cítit smrad tvrdí, zda nechceme počkat ještě týden, protože byli tak zabednění, tak pak mluv něco o systému, že ho neznám. Pokud mě chceš napadat, že nevím co jsou to dluhy a nemít nic pořádně k jídlu, dostat výzvu od OSB, že nemáš zaplaceno, hrozí ti vystěhování, tak si o tom taky můžeme popovídat, mohu ti povyprávět o svém životě až do maturity. Laughing Ty mě znáš jen od té doby co pracuji, ne předtím. To co jsem si zažil mě naučilo jedno, neber si na úvěr, bez jen za hotové, to, že soused má něco lepšího než ty neznamená, že to musíš mít hned taky a utopit se kvůli tomu v dluzích, protože dluhy co mají lidi jsou z větší části fakt z toho co jsem popsal a nemohou za to politici, ale lidi, nepřemýšlí, zda budou nebo nebudou mít na splácení, kdyby je vyhodili z práce. Stejný systém problémů jako v rodinách je i ve vládách, plácají dluhy dluhy, kupují věci i když na ně nemají. Normální domácnost, které to myslí ekonomicky to nikdy neudělá.


taky jsi se zapomněl zmínit o těch lidech, kteří pracují, ale od zaměstnavatele dostanou peníze až po několika měsících... zkrátka jim řekne-nemám, nedám, počkej, až budu mít... a těchto lidí je taky pořád víc... jeden můj nejmenovaný známý pracující v Chrastavě dostal únorovou výplatu v květnu-a to ještě byla jen záloha... bydlí sám, platí nájem, elektriku, vodu a kde na to má brát???!!! on to zatím "zvládá", ale co jiní? třeba nemají rodinu, kamarády, kdo jim půjčí, tak co mají dělat? aby nepřišel exekutor, radši si vezmou první půjčku, kterou jim někdo nabídne a pokud je to od nějakých podvodníků, už se v tom kolotoči půjček vezou... a to chtěli jen normálně žít...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com