Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Kanalizace a následné uvedení cest do původního stavu
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pivíťa



Založen: 22.7.2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 5:30 pm    Předmět: Kanalizace a následné uvedení cest do původního stavu Citovat

Zdravím, podal jsem sem tento dotaz protože by mě docela zajimalo jak dlouho budeme jezdit domu po staveništi (Luční ulice), protože cca měsíc jsem tu neviděl nikoho z Ještědské stavební hrábnout, pouze tu vyspravili chodníky
a tím to pro ně asi skončilo... nedokážu pochopit, že dodělali sice kanalizaci, ale cestu do původního stavu už nedali.to se týká i opravy mostku v luční ulici, který je dodělaný jen z části...děkuji za odpovědi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chrastavák



Založen: 21.6.2007
Příspěvky: 225

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 6:19 pm    Předmět: Citovat

Luční ulice je kapitola sama o sobě...Už se na těchto stránkách psalo dost dotazů,týkající se této ulice,ale bohužel od úřadu vždy přišla odpověď,že je vše v pořádku a že vše kontrolují na kontrolních dnech!!!
Mám známé v Cihlářské,tudíž jedu Luční ulicí a věřte,že to je hrůza!!
Dvaceticentimetrové trčející uzávěry,či kanály z cesty,které nejsou označené,chodníky vysypané recyklátem,obrubníky staré,popraskané,spravované betonem...no řeknu Vám,stydím se,za tohle město a jeho vedení!!!
Rolling Eyes Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chrastavák



Založen: 21.6.2007
Příspěvky: 225

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 6:32 pm    Předmět: Citovat

Ještě k těm kontrolním dnům stavby...S kým jsem se bavil jak z
Luční,tak Cihlářské,nikdo tady z města nikoho neviděl,a každý jen nadává..takže asi kontrolní dny se jen píší do stavebního deníku.. Rolling Eyes
Ještě jedna připomínka,proč,když se na těchto dvou ulicích nic nedělá,jezdí brzo ráno z ní těžká technika a stroje...A odpoledne zpět????
Takhle to tam ti lidé mají komplikované a ještě ráno buzení a prášení strojema,které jedou jinam???Dost lidí přijde domů z odpolední,nebo noční směny...a myslíte,že je to baví???
Zamyslete se konečně pánové,kteří sedíte na těch funkcích,že by jste konečně měli dělat něco pro lidi,a ne jen myslet na svoje peněženky!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 7:04 pm    Předmět: To Pivíťa a Chrastavák Citovat

V akci kanalizace Luční, Cihlářská a Nádražní není investorem město, ale SVS a.s., stavbu provádí firma Ještědská.
Též nejsem spokojen s průběhem realizace a budu opětovně postup prací urgovat. Vím však, že smlouva mezi investorem a realizátorem má termín realizace listopad. Úloha města spočívala především v tom, že se městu jako akcionáři SVS a.s. vůbec podařilo u SVS a.s. dosáhnout po několika jednáních a časové lince dvou let zahrnutí této akce do realizačního plánu SVS a.s. v roce 2008. Místní obyvatelé si snad ještě vzpomenou na komplikované počátky jednání. Takže v první řadě jsem rád, že jsme dosáhli toho, že se akce vůbec realizuje, což ovšem nic nemění na tom, že v řadě druhé nejsem (jak jsme již napsal výše) spokojen s průběhem realizace.
Občanům uvedených ulic se za způsobené komplikace tímto omlouvám. Věřím však, že po dokončení akce u nich převládne spokojenost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pivíťa



Založen: 22.7.2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2008 8:59 am    Předmět: Citovat

To Chrastavák: Já v Cihlářský bydlim a věřte, že ty stroje sem jezděj do jakéhosi depa a v době polední pauzy...k těm chodníkům, které spravovali se nebudu radši vyjadřovat, a v naší ulici jsem asi 2x za celých cca 5 měsíců viděl úředníky libereckého magistrátu...

To Michael Canov: Pane starosto a nešlo by na tu firmu nějak naléhat, jakožto vedení města, že by se nejdřív úplně dodělala jedna ulice a pak se třeba přešlo na tu další??a to teď nemam na mysli pouze Luční a Cihlářskou, třeba je to i případ Nádražní,..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kobyla ma maly bok



Založen: 18.7.2008
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2008 9:25 am    Předmět: lékárna, pozor na zlomení nohy Citovat

Dobrý den,
pane starosto, prosím Vás o informaci jestli k Nádražní ulici se bude opravovat i ulice k lékárně, spořitelně až k náměstí. A jestli ještě v letošním roce. Děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2008 9:34 am    Předmět: To Pivíťa Citovat

O to se právě snažím. Právě jsem telefonicky mluvil v dané věci s panem ředitelem Ještědské s.r.o. a zítra tj. ve čtvrtek v 11 hodin přijede ohledně řešení daného problému do Chrastavy.
P.S. Mimo jiné jsem ho vyzval i k prostudováníá našeho fóra co se kanalizace v daných ulicích týče.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pivíťa



Založen: 22.7.2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2008 9:47 am    Předmět: Citovat

Děkuji pane starosto
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jakub Dvořák



Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2008 4:08 pm    Předmět: to kobyla ma maly bok Citovat

Dobrý den,
myslíte pravděpodobně ulici Turpišovu. Situace je taková, že odbor rozvoje, dotací a správy majetku zpracoval seznam komunikací, které vyžadují rekonstrukci. Tento seznam se průběžně aktualizuje a podle objemu prostředků vyčleněných z rozpočtu na opravu komunikací a podle naléhavosti se z tohoto seznamu vybírají komunikace určené k samotné realizaci. Komunikace Turpišova na tomto seznamu zatím není, ale na Váš podnět tam bude zařazena. V současné době Vám však nemohu závazně sdělit termín realizace, protože vše závisí na objemu finančních prostředků, které budou v dalších letech na opravu komunikací k dispozici. Ještě bych chtěl upozornit,že rekonstrukci této komunikace značně komplikuje(prodražuje) zatrubněný potok pod touto komunikací, jehož koryto je při pohledu od školní jídelny pod vozovkou jasně patrné.
S pozdravem
Mgr. Jakub Dvořák, vedoucí ORM
Petr Bezvoda, referent správy majetku ORM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kobyla ma maly bok



Založen: 18.7.2008
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2008 5:21 pm    Předmět: Pozor, jedu v protisměru ! Citovat

Dobrý den,
ráda bych dodala, že také desítky let odbočuji z Nádražní ulice a vjíždím do protisměru kolem pošty až k lékárně. Můj dotaz mě napadl v souvislosti s rekonstrukcí budovy bývalé družiny. Myslela jsem, že při opravě za 17 miliónů korun se určitě dočkáme i opravy silnice a parkovacích míst. Ikdyž chápu, že Jílový potok v ulici není žádné terno, doufáme, že se brzy peníze najdou. Děkuji Vám za informace.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chrastavák



Založen: 21.6.2007
Příspěvky: 225

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2008 5:39 pm    Předmět: Citovat

To Pivíťa:Ano,to je ten správný výraz-DEPO....
Opravdu si zaměstnanci Ještědské stavební dělají z Luční ulice depo...
Ale to jim musel někdo snad dovolit z vedení našeho města,ne???
Ale každý dělá mrtvého brouka....
To pan starosta:Je moc dobře,že jste vedení Ještědské dal info o tomto fóru.Jen jsem zvědavý,jestli se od nich k tomu někdo vyjádří... Very Happy
Ještě by nebylo špatné,kdyby sem zavítalo i vedení SVS a.s. Vratislavice,jakožto investor Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2008 6:41 pm    Předmět: To:Kobyla ma maly bok Citovat

Rekonstrukce "družiny" bude realizována zásluhou získané dotace z EU. Akce se týká samotné budovy, ne okolní komunikace.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2008 6:48 pm    Předmět: To Chrastavák Citovat

1. Vedení našeho města ani nikdo jiný z úřadu nedávalo žádný souhlas k parkování vozů Ještědské s.r.o., tam kde parkují (pokud se nemýlím, parkují na soukromém pozemku) .
2. Již dnes po telefonátu s panem ředitelem Ještědské s.r.o. zde byl na jeho pokyn jeho spolupracovník pan Fiala. Mimo jiné slíbil, že se do zítřka do 12 hodin na tomto foru vyjádří a vysvětlí další postup. Tak uvidíme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pivíťa



Založen: 22.7.2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 10:00 am    Předmět: Citovat

mno mě to depo samotný moc nevadí..spíš mi vadí, když se tam sjedou všichni členové Ještědské tak se tam člověk ani pořádně neotočí s autem a kolikrát má i problémy vyjet.

I já jsem zvědav jak sem pan zástupce firmy vyjádří...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chrastavák



Založen: 21.6.2007
Příspěvky: 225

PříspěvekZaslal: so červenec 26, 2008 9:48 pm    Předmět: Citovat

Pivíťa napsal:
mno mě to depo samotný moc nevadí..spíš mi vadí, když se tam sjedou všichni členové Ještědské tak se tam člověk ani pořádně neotočí s autem a kolikrát má i problémy vyjet.

I já jsem zvědav jak sem pan zástupce firmy vyjádří...

Proč se tady nevyjádří nikdo z té dodavatelské firmy???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com