Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Petice: Nesouhlasíme s Klausovou amnestií

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jake



Založen: 22.4.2007
Příspěvky: 11
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: so leden 05, 2013 3:35 pm    Předmět: Petice: Nesouhlasíme s Klausovou amnestií Citovat

Nevím co nám tou amnestií chtěl Klaus říct. Dnes jsem koukal na jeho Novoroční projev kde mluví o zlých, ošklivých lidech, kterým jde o zvyšování neklidu a zpochybňování našeho demokratického a politického systému a pak udělá takovouhle hovadinu, která uráží 80% populace. Vašku ještě že už končíš, jsi fakt idiot.

J. Kačena

odkaz na petici:

http://jednej.cz/petition.php?id=123
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Luděk Vostrý



Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: so leden 05, 2013 10:51 pm    Předmět: Souhlasím s amnestií Citovat

S amnestií vyhlášenou panem presidentem Václavem Klausem souhlasím a považuju ji za správný krok. Doufám, že mi rozumí alespoň ten, kdo někdy v životě klopít a měl třeba i podmínku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihuna



Založen: 30.9.2010
Příspěvky: 125

PříspěvekZaslal: so leden 05, 2013 11:50 pm    Předmět: Citovat

Souhlas s panem Kačenou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jake



Založen: 22.4.2007
Příspěvky: 11
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2013 8:35 am    Předmět: Citovat

jestli se vám někomu nepovedlo dostat se na petici zde je důvod.

Citace z FB:

Vážení příznivci i odpůrci této petice, vážená média,
omlouváme se za technické problémy se zobrazováním stránky www.jednej.cz. Poslední desítky hodin jsme terčem útoku neznámé hackerské skupiny, která se snaží zabránit tomu, aby lidé mohli podepsat petici "Nesouhlasíme s Klausovou amnestií". Vytrvale usilujeme o udržení stránky v chodu a i přes její částečné výpadky danou petici již podepsalo více než 74 tisíc lidí. Budeme rádi za morální podporu v podobě "To se mi líbí" na naší FB stránce Jednej.cz a nadále se budeme snažit v tomto nerovném boji obstát. Jsme nestrannou platformou, na které může každý vyjádřit svůj názor a tuto svobodu projevu budeme i nadále bránit. Děkujeme za pochopení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jake



Založen: 22.4.2007
Příspěvky: 11
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2013 12:40 pm    Předmět: Re: Souhlasím s amnestií Citovat

Luděk Vostrý napsal:
S amnestií vyhlášenou panem presidentem Václavem Klausem souhlasím a považuju ji za správný krok. Doufám, že mi rozumí alespoň ten, kdo někdy v životě klopít a měl třeba i podmínku.


Pane Vostrý, porušit zákon není zásluha a odměňovat "zločince" je ne fér, minimálně vůči jejich obětem.
_________________
Jaroslav Kačena
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Luděk Vostrý



Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2013 1:08 pm    Předmět: Nový president Citovat

Milý pane Kačeno,
příští víkend si budete moci zvolit nového presidenta. Doufám, že si zvolíte podle svého Gusta.
_________________
Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Zeman



Založen: 23.2.2008
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2013 7:38 pm    Předmět: Re: Souhlasím s amnestií Citovat

Luděk Vostrý napsal:
S amnestií vyhlášenou panem presidentem Václavem Klausem souhlasím a považuju ji za správný krok. Doufám, že mi rozumí alespoň ten, kdo někdy v životě klopít a měl třeba i podmínku.


Pane Vostrý, ať klopítam, jak klopítam, tak nedokáži nic jiného než hezky česky klopýtnout.
Možná proto si při klopýtání maximálně rozbiju hubu a nezbohatnu jako ta pakáž, kterou Tuneldědek propustil.
A nikdo mi nevymluví, že se nejedná o nic jiného, než o krytí kauz z období opoziční smlouvy, které budou promlčeny ke konci příštího prezidentského období. A nikdo mi také nenamluví, že podpora polokomouše z Vysočiny naším pravicovým guru je o čemkoliv jiném, než o snaze mít pod kontrolou institut prezidentské milosti a možnost udělovat amnestie i do budoucna.
A kdyby to náhodou to neklaplo, tak ještě rychlá amnestie......

Za sebe veřejně prohlašuji, že mým prezidentem pan Klaus nikdy nebyl a jsem přesvědčen, že historie ho bude hodnotit negativně. Třeba proto, že lezl komunistum do zadku aby získal jejich hlasy, "pravičák" jeden vychytralej.......Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Luděk Vostrý



Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2013 10:47 pm    Předmět: Lekce češtiny Citovat

Milý pane Zemane Petře,
děkuji za upozornění na hrubou pravopisnou chybu. Samozřejmě že tam mělo být klopÝtL. Prostě toto vyjmenované slovo až tak často nepoužívám a T na konci jsem v zápalu boje zapoměl. Ale zase tou hrubkou jsem prostě neúmyslně vyjádřil to, co jsem napsat chtěl.
A co byste jako s tou pakáží chtěl dělat ? Škoda, že jste nebyl při stvoření světa poradcem Božím, to by svět vypadal určitě lépe Wink
Mám takový osobní dojem, že je dneska módou do pana presidenta beztrestně kopat. Ale sám jste si vybral. Měl jste možnost jít cestou milosti, ale vybral jste si, stylem "at mu to prase chcípne", soud. A možná se ho také dočkáte. Ale nepřeji vám ho. Jen nechápu, kde se v nás Češích bere tolik zlosti....
_________________
Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavel PEŠAT



Založen: 19.10.2009
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: po leden 07, 2013 12:04 am    Předmět: Re: Souhlasím s amnestií Citovat

Luděk Vostrý napsal:
S amnestií vyhlášenou panem presidentem Václavem Klausem souhlasím a považuju ji za správný krok. Doufám, že mi rozumí alespoň ten, kdo někdy v životě klopít a měl třeba i podmínku.


Klopít jako platit, dávat peníze? Nebo spíše klopýtl? Ale vážně! O podmínku ani tak nejde, to je srozumitelné. Jde spíš o to, jestli onen dotyčný chtěl či nechtěl ostatním škodit. Ty, co nechtěli, postavil Klaus do jedné řady s těmi, co chtěli. A v tom je problém! Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stanislav F.



Založen: 26.4.2012
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 12:53 pm    Předmět: skandály jen přecházíme-neřešíme!!! proč??? Citovat

BOHUŽEL už jsme tak kulturní a kultivovaný národ, že politici mohou být v klidu, že se jím za jejich chyby nikdo mstít nebude... v jiných, méně vyspělých zemích lidé vezmou klacky, nebo rovnou pistole a pokud s vládou nesouhlasí, jdou je "vymlátit"... Rozhodně bych byl pro, aby se na náměstí vrátily pranýře!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavel PEŠAT



Založen: 19.10.2009
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 1:11 pm    Předmět: Re: skandály jen přecházíme-neřešíme!!! proč??? Citovat

Stanislav F. napsal:
BOHUŽEL už jsme tak kulturní a kultivovaný národ, že politici mohou být v klidu, že se jím za jejich chyby nikdo mstít nebude... v jiných, méně vyspělých zemích lidé vezmou klacky, nebo rovnou pistole a pokud s vládou nesouhlasí, jdou je "vymlátit"... Rozhodně bych byl pro, aby se na náměstí vrátily pranýře!!!


Neříkám, že je to správná cesta, ale: Za sprostý vzkaz kritikům amnestie hrozí olomouckému primátorovi smrtí... http://zpravy.idnes.cz/primator-olomouce-dostal-kvuli-podpore-amnestie-vyhruzky-po1-/domaci.aspx?c=A130107_172026_olomouc-zpravy_stk

Na hrubý pytel, hrubou záplatu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
akcive



Založen: 7.1.2012
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: čt leden 10, 2013 12:05 pm    Předmět: Re: Souhlasím s amnestií Citovat

Nesouhlasím s Vámi,propustil všechny mafiány,kteří této zemi dluží miliardy,které vytáhnou s našich kapes.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
akcive



Založen: 7.1.2012
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: čt leden 10, 2013 12:10 pm    Předmět: Re: Lekce češtiny Citovat

Luděk Vostrý napsal:
Milý pane Zemane Petře,
děkuji za upozornění na hrubou pravopisnou chybu. Samozřejmě že tam mělo být klopÝtL. Prostě toto vyjmenované slovo až tak často nepoužívám a T na konci jsem v zápalu boje zapoměl. Ale zase tou hrubkou jsem prostě neúmyslně vyjádřil to, co jsem napsat chtěl.
A co byste jako s tou pakáží chtěl dělat ? Škoda, že jste nebyl při stvoření světa poradcem Božím, to by svět vypadal určitě lépe Wink
Mám takový osobní dojem, že je dneska módou do pana presidenta beztrestně kopat. Ale sám jste si vybral. Měl jste možnost jít cestou milosti, ale vybral jste si, stylem "at mu to prase chcípne", soud. A možná se ho také dočkáte. Ale nepřeji vám ho. Jen nechápu, kde se v nás Češích bere tolik zlosti....


....http://youtu.be/CzRmu5HyYLk.. pusťte si to,třeba se Vám v halvě rozsvítí proč jsou normální lidi proti amnestii
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
akcive



Založen: 7.1.2012
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: čt leden 10, 2013 12:17 pm    Předmět: Re: Souhlasím s amnestií Citovat

Luděk Vostrý napsal:
S amnestií vyhlášenou panem presidentem Václavem Klausem souhlasím a považuju ji za správný krok. Doufám, že mi rozumí alespoň ten, kdo někdy v životě klopít a měl třeba i podmínku.



Milý pane s tímto také souhlasíte????Vrchní soud v Praze ve čtvrtek kvůli amnestii zastavil stíhání tří někdejších představitelů vytunelované společnosti H-System Jaroslava Vítka, Jaroslava Eliáše a Ladislava Tůmy. Řekl mluvčí soudu Jan Fořt.Víte koli lidí v H-systému nechalo svoje životní úspory?A jen proto,že věřili našim hlavám státu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com