Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Kvalitní internet v Chrastavě?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Edvard



Založen: 4.6.2013
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út červen 04, 2013 7:28 pm    Předmět: Kvalitní internet v Chrastavě? Citovat

Dobrý den,

chtěl jsem se zeptat občanů našeho města na doporučení kvalitního providera internetu. Sám vlastním nejrychlejšího možnou formu VDSL od O2 (40/2Mb) a dá se říci, že kromě rychlosti uploadu nemůžu namítat nic. Download je OK a ani se stabilitou nebo odezvou nikdy nebyl problém. Ovšem ta rychlost odesílání dat na to v jakém jsme roce je zlo. Rád bych našel providera co nabízí lepší upload i za cenu snížení downloadu.

Hodně nadějí jsem vkládal do optického internetu společnosti ADV. ale ti mají prý už několik let pokryté jen sídliště a já bydlím kousek od náměstí. Pokrytí od kabelových společností u nás taky zřejmě nehrozí(pokud mám správné info). Děkuji za jakýkoliv tip.

S pozdravem Edvard
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihuna



Založen: 30.9.2010
Příspěvky: 125

PříspěvekZaslal: út červen 04, 2013 9:48 pm    Předmět: Citovat

ADV na námku v poho funguje Smile to samé Anet, co se týče občasných výpadků - je to všude stejné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Edvard



Založen: 4.6.2013
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt červen 06, 2013 9:08 am    Předmět: Citovat

To máte asi Wi-fi od ADV že? V poho funguje je samozřejmě sdělení, ale bez udání nějakých čísel neříká nic. Internet od společnosti Anet vlastnilo pár známých a s podle toho co jsem o nich slyšel a i podle toho co ukazují výsledky měření na rychlost.cz bych si nepomohl ba naopak.

Každopádně díky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luděk Vostrý



Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: čt červen 06, 2013 2:01 pm    Předmět: Zkuste kontaktovat Citovat

www.savenet.cz
_________________
Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chrastavák



Založen: 21.6.2007
Příspěvky: 225

PříspěvekZaslal: čt červen 06, 2013 8:00 pm    Předmět: Citovat

Buďte rát za 02...Vyzkoušel jsem skoro všechny poskytovatele wifi v Chrastavě a je to o ničem..nic stabilnějšího,než O2 Vám nikdo nedá.. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lomax



Založen: 8.4.2008
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: pá červen 07, 2013 10:12 am    Předmět: Citovat

jj, savenet se zdá být celkem slušná náhrada za ostatní poskytovatele. Jsou momentálně nejlevnější a net lítá skvěle...
Každopádně doporučuju zakoupit kvalitnější router(1 000 a víc) neboť ty levné "kšunty" neustále ztrácejí připojení...

Můžete si jít vyzkoušet ke Komínu. Tam je free wifi právě od savenetu. Mám tucha, že to tam lítá 7,5 up/down
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com