Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Kanalizace a následné uvedení cest do původního stavu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pivíťa



Založen: 22.7.2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: po červenec 28, 2008 3:14 pm    Předmět: Citovat

konečně to vypadá že v luční ulici připravujou povrch pro asfalt...tak jsem zvědav jak to dopadne... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kobyla ma maly bok



Založen: 18.7.2008
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: so srpen 02, 2008 1:31 pm    Předmět: Bude jen další záplata? Citovat

V pátek jsme viděli v Turpišově ulici pracovníka se sbíječkou. Pokud někdo víte, co se tam stalo, prosím napište. Už takhle se ulice na mnoha místech propadla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Bezvoda



Založen: 30.4.2008
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 7:01 am    Předmět: Havárie plynovodu Citovat

Dobrý den.
Jedná se havárii resp. únik zemního plynu z NTL plynovodu s částečnou uzavírkou (překážka silničního provozu) v ul. Turpišova za č. p. 367 a na křižovatce ul. Bezručova - Revoluční.
Rozsah havárie nám bude dnes upřesněn zástupcem firmy Gasservis, který výše uvedenou opravu realizuje.

S pozdravem Petr Bezvoda (správa majetku)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
živnostník



Založen: 1.8.2008
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 6:44 pm    Předmět: Moderní kovovýroba musí být ekologická Citovat

Dobrý den, co mě zajímá, jakým způsobem se dá zjistit, jestli mastnota na pevném povrchu mezi tržnicí a Turpišovou ulicí je biologicky odbouratelná. V místní firmě došlo v červnu k úniku většího množství kapaliny, nikdo to zatím neuklízí, a já se obávám, že se to samo ani časem nevyřeší! Mám tudíž obavy i z ohrožení životního prostředí. A naše děti tudy chodí do školy.
Prosím, děkovat mi za postřeh nemusíte, hlavní je tuto situaci vyřešit! Vždyť my ani nevíme, kdo je majitelem pozemku. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Naděžda Skopková



Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st srpen 20, 2008 7:28 am    Předmět: Skvrna na chodníku k tržnici Citovat

Dobrý den, k Vašemu dotazu sděluji následující:

Skvrna před provozovnou č.p. 656 ul. Turpišova směrem k tržnici byla řešena cca před 3 měsíci Magistrátem města Liberec, odbor životní prostředí na žádost vlastníka provozovny a vše, co by mohlo být nebezpečné bylo zlikvidováno.To, co je dnes na chodníku je nečistota, kterou se nepodařilo dokonale odstranit, ale není nebezpečná.
V případě dotazu je možné se obrátit na referenty OVÚS MěÚ Chrastava.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
murphyz



Založen: 15.7.2008
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: st srpen 20, 2008 6:15 pm    Předmět: Já to vidím takhle.... Citovat

Vlastně se to vsáklo a teď se doufá, že se to i vypaří. Jak prosté.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com