Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

KSČM získá 1

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Politika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
živnostník



Založen: 1.8.2008
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: út září 02, 2008 11:00 am    Předmět: KSČM získá 1 Citovat

Strana zelených jeden je za 18 a druhá za 20 bez dvou.
Pořád je to stejné, zájmy a potřeby lidí jsou u nich až na dalším místě. Není koho volit !
Léta zůstávají stejní straníci. Jen každý z nich i několikrát změnil politickou příslušnost !
Budu volit komunisty, protože mám jistotu, že prospěcháři jsou jinde. Tedy zatím !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blanka Vávrová



Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 531

PříspěvekZaslal: st září 03, 2008 10:41 pm    Předmět: KSČM získá 1 Citovat

Kdo chce kam... Very Happy Ti naprosto neprospěchářsky zlikvidovali celý soukromý sektor. U nás víc než kdekoliv jinde. Teď už by to možná v takové míře neudělali, protože sami podnikají o sto šest a jako první, protože měli dost dlouhé prsty. Ale možná se pletu. Netvrdím, že je výběr kdo ví jaký, i já mám problém, ale ne krátkou paměť. A svoboda, ať už jakkoliv problematická, je pro mne stále ještě důležitá. Ale jak říkám, kdo chce kam. Možná by jste se k nim měl přihlásit, třeba by vás to vyléčilo. Jejich rétorika je stále stejná. Na jejich činy zvědavá nejsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
murphyz



Založen: 15.7.2008
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: pá září 05, 2008 5:12 pm    Předmět: Není ani co zvolit ! Citovat

Máte pravdu.
A to včera jsme viděli v kině Bathory, to teda byla soda. Filmové bitky řvaly, za to normálním slovům pomalu nebylo rozumět . Děj byl v mnoha případech náhle měněn a celkový obraz neuvěřitelně nekvalitní. To, že filmové natáčení v angličtině stálo 300 miliónů korun, na kopii filmu v češtině rozhodně vidět nebylo. Nezbývá mi, než si myslet, že tohle se fakt také nepovedlo!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Politika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com