Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Práce, brigády

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Obsah fóra
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Blanka Vávrová



Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 531

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2007 8:14 pm    Předmět: Práce, brigády Citovat

Nápad, což takhle přidat ještě oddíl Práce, brigády. Vím, že zatím se tu toho moc neděje, ale až se sem kromě grafomanů naučí chodit i další lidé, mohla by to být užitečná část fóra. Smile A ještě jeden návrh, zveřejnit někde na začátku krok za krokem postup při registraci pro ty, kteří s tím mají stejné potíže jako jsem měla na začátku já. Pro mne byl problém totiž i "potvrdit heslo", protože jako začátečník na netu jsem nevěděla, jak nebo čím potvrdit. Embarassed Možná, že by návod mohl být i v CHRASTAVSKÝCH LISTECH spolu s propagací internetových stránek Chrastavy. Mějte se krásně. Blanka Vávrová Wink Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Chrastavák



Založen: 21.6.2007
Příspěvky: 225

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2007 8:36 pm    Předmět: Re: Práce, brigády Citovat

Blanka Vávrová napsal:
Nápad, což takhle přidat ještě oddíl Práce, brigády. Vím, že zatím se tu toho moc neděje, ale až se sem kromě grafomanů naučí chodit i další lidé, mohla by to být užitečná část fóra. Smile A ještě jeden návrh, zveřejnit někde na začátku krok za krokem postup při registraci pro ty, kteří s tím mají stejné potíže jako jsem měla na začátku já. Pro mne byl problém totiž i "potvrdit heslo", protože jako začátečník na netu jsem nevěděla, jak nebo čím potvrdit. Embarassed Možná, že by návod mohl být i v CHRASTAVSKÝCH LISTECH spolu s propagací internetových stránek Chrastavy. Mějte se krásně. Blanka Vávrová Wink Smile

To me zrovna u Vas,prekvapuje. Laughing
Jinak registrace je jednoducha a musi ji zvladnout snad kazdy,kdo chce neco na netu vubec delat...
Ale v chrastavskych listech navod klidne muze byt,stejne se tam pise vetsinou o blbostech..Vynechte BULETIN a dejte navod na registracido fora Chrastavy. Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blanka Vávrová



Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 531

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2007 9:46 pm    Předmět: Citovat

Asi jsem mimořádně nechápavá. Přesto, jak vidíte, jsem nakonec tady. Laughing Ale kdyby to bylo tak jednoduché, snad by nás tu bylo víc. Srovnám-li to s Hrádkem, neoficiálním fórem, je tu dost mrtvo. Crying or Very sad
Věřím, že se to zlepší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
admin
Site Admin


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: út červen 26, 2007 8:09 am    Předmět: Návod k použití fóra Citovat

Návod jak se přihlásit i k dalším činnostem na fóru je v záhlaví každé stránky pod všeobecně používanou zkratkou FAQ (Frequently Asked Questions, tedy seznam nejčastěji kladených otázek a odpovědí). Tato zkratka se používá snad na všech českých stránkách. Šlo by to přejmenovat na poněkud cimrmanovské ČKD (často kladené dotazy) Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
admin
Site Admin


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: út červen 26, 2007 8:16 am    Předmět: Práce, brigády Citovat

Práce, brigády

- je už tu kategorie inzerce, kam se to hodí. Pokud by nadměrně narostl počet příspěvků na téma Práce, brigády, je možné je osamostatnit. Na to to ale zatím nevypadá Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Blanka Vávrová



Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 531

PříspěvekZaslal: út červen 26, 2007 10:38 am    Předmět: FAQ Citovat

Dík za nápovědu. Je fakt, že kdybych byla pozornější, všimla bych si otazníku. Ale jsem totální začátečník, počítač mi byl do letošního roku především dokonalým psacím strojem a FAQ mi opravdu nic neříká. Protože mi má neznalost vadí, koupila jsem si příručku PC v domácnosti a snažím se poučit trochu z ní. V programech v práci, net nemáme, se používá slovo nápověda, což i takovému PC negramotovi s neznalostí AJ je jasné. Pro lidi počítačově zběhlé může být aj kladené otazky s dotazem ano či ne jasné, ale totální laik tápe. Nicméně zde je otazník dostatečně výmluvný /pro toho, kdo se dívá/. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Chrastavák



Založen: 21.6.2007
Příspěvky: 225

PříspěvekZaslal: út červen 26, 2007 12:34 pm    Předmět: Re: Návod k použití fóra Citovat

admin napsal:
Návod jak se přihlásit i k dalším činnostem na fóru je v záhlaví každé stránky pod všeobecně používanou zkratkou FAQ (Frequently Asked Questions, tedy seznam nejčastěji kladených otázek a odpovědí). Tato zkratka se používá snad na všech českých stránkách. Šlo by to přejmenovat na poněkud cimrmanovské ČKD (často kladené dotazy) Very Happy

Very Happy Very Happy dobry.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chrastavák



Založen: 21.6.2007
Příspěvky: 225

PříspěvekZaslal: út červen 26, 2007 7:46 pm    Předmět: Citovat

Blanka Vávrová napsal:
Asi jsem mimořádně nechápavá. Přesto, jak vidíte, jsem nakonec tady. Laughing Ale kdyby to bylo tak jednoduché, snad by nás tu bylo víc. Srovnám-li to s Hrádkem, neoficiálním fórem, je tu dost mrtvo. Crying or Very sad
Věřím, že se to zlepší.

Vam se pani Blanko to hradecke neoficialni forum libi??Cetl jsem kousek,a teda sama sprosta slova,napadani.No,nevim. Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blanka Vávrová



Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 531

PříspěvekZaslal: st červen 27, 2007 8:32 am    Předmět: Citovat

Nelíbí se mi styl, ale ten se snad lidé časem naučí. Že sprostotou nikdo nic nezíská, to snad lidé časem pochopí. I na toto téma tam probíhají diskuse. Ale inzerce je tam v plném proudu a ve všem tom "humusu" jsou tam i věcné připomínky. I fórum je tam moderované, i když velmi benevolentně. Dále mají neoficiální fórum, tam to opravdu je asi jako jít fandit na fotbal s tlupou rovdies. Nakonec mají takovéto fórum - Hrádek city. Co je lepší, je věc názoru. Jsem tady, i když poněkud klopotně. Ale
chtěla bych, aby nás tu bylo mnohem víc. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Obsah fóra Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com