Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Městská policie
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Úřady a instituce
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
petr



Založen: 26.8.2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: ne říjen 12, 2008 11:41 am    Předmět: Citovat

tak naposledy dámo. Tak tedy - Policistu viděti, nohu z plynu sundati a bezpečně projeti. Bezpečně pro ostatní účastníky silničního provozu.

Vzhledem k tomu, že Vás jsou schopni změřit na nějakých 300m a po dalších 200m od radaru Vás pokutovat, dle mého smýšlení máte min. 500m na to, než zjistíte, že Vás změřily a vy jste 500m svoji vysokou rychlostí ohrožovala všechny ostatní. Kdežto dle mého, pokud bude označený policista vidět (třebaže z druhé strany a vy budete bliknutím ostatních řidičů upozorněna na jejich přítomnost ) vy projedete oněch 500m bezpečněji a pomaleji právě s vědomím, že by Vás mohly změřit.

Již jsem psal předtím, nemám námitek, proti měření (a budete se možná divit - neplatil jsem, neb nebyl důvod) a ani apriori proti pokutám, ale nelíbí se mi způsob,který praktikuje MP v Chrastavě a to měřit skrytá v neoznačeném autě.To nemá nic společného s bezpečností, to je jen o výši pokut.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
milan



Založen: 23.6.2007
Příspěvky: 8
Bydliště: chrastava

PříspěvekZaslal: so listopad 15, 2008 2:30 pm    Předmět: městská policie. Citovat

dne.11.2008 městská policie prováděla měření rychlosti opět známím spůsobem.Bohužel , byli tam kde jejích oprávněnost je pochybná,chyběla
značka o prováděném měření / za ZÁKONA /celou trasu jsem zachytil na
videokameru . Pokud jsou pochybnosti pánové tak existuje i verdikt nejvišího soudu / značit / bohužel dle statistiky na uvedevém ůseku silnice
je nehodovost skoro nula ,to se nedá porovnat třeba s Nádražní ul. náměstím ,a dal. Budtě tak laskavy a přečtěte si článek svého nadřízeného.
kon.Právo dne 15.11.2008. Ani policie nemá právo porušovat zákony ,
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
VELITEL MP



Založen: 1.8.2007
Příspěvky: 123

PříspěvekZaslal: po listopad 17, 2008 11:18 am    Předmět: Citovat

Vážený pane milane!
Bohužel Vás musím sklamat. Nemáte pravdu. Důvod je prostý. Novela zákona o obecní policii, kde jsou stanovené podmínky za jakých může obecní ( městská ) policie provádět měření silničních vozidel, nabývá učinnosti dne 1.1.2009. Jediným naším nadřízeným je starosta města to jen tak pro úplnost. Nemíchejte prosím hrušky s jablky. Pokud chcete napadat naší práci, tak si prosím nejdříve ověřte fakta. Chápu, že měření silničních vozidel je nepopulární, ale výsledky přestupků hovoří jasně. Vůbec nejde o to jestli v daném úseku je nehodovost či nikoli. Jde o to aby se sklidnila doprava v daném úseku. Jak jste si již mohl všimnout v ul. Liberecká se instaluje semafor, který by měl přispět k bezpečnosti a plynulosti silničního provozu, zejména ke sklidnění v daném úseku. Pokud výsledky budou pozitivní, tak v danném úseku bude měření silničních vozidel pravděpodobně zbytečné.

S pozdravem Alan Grebson velitel MP Chrastava
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kubajzicek



Založen: 4.12.2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt prosinec 04, 2008 11:12 am    Předmět: Městská policie Citovat

Dobrý den,pročetl jsem si toto fórum a mám taky jednu věc.
Bydlím v Luční ulici,která se nedávno dala po pokládce kanalizace opět dopořádku.Za to jsme všichni určitě rádi.
Největší problémy v této ulici jsou s autama,které jejich majitelé nechávají stát buď na chodníkách,nebo u potoka tak,že je někdy velmi obtížné vůbec projet,nebo se jezdí po chodníkách.Křižovatka k Cihlářské ulici bývá plná aut tak,že někdy mají problém i popeláři.V dřívějších příspěvcích už to tu někdo také psal,ale jak je vidět,nic se k lepšímu nezměnilo.
Děkuji..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VELITEL MP



Založen: 1.8.2007
Příspěvky: 123

PříspěvekZaslal: ne prosinec 07, 2008 12:00 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den.
Zaměříme se na uvedenou lokalitu.

S pozdravem Alan Grebson velitel MP Chrastava
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kubajzicek



Založen: 4.12.2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po prosinec 08, 2008 9:50 am    Předmět: Citovat

VELITEL MP napsal:
Dobrý den.
Zaměříme se na uvedenou lokalitu.

S pozdravem Alan Grebson velitel MP Chrastava


Díky veliteli,snad výsledek bude vidět.. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu




Založen: 21.5.2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt prosinec 18, 2008 12:00 am    Předmět: Pes na ulici Citovat

Dobrý den,
máme sousedku a ta má psa, večer ho pustí na ulici, i přesto že ví, že je zlý a schopný kde koho pokousat, navíc je nahluchlej, takže kolikrát chci zaparkovat a když ke mě stojí zády, tak auto neslyší a posléze i ignoruje. Sousedka vždycky tvrdí, že jí utekl, ale kolikrát jsem jí viděl, že ho pouští záměrně. Rolling Eyes Jak mám pokračovat dál?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VELITEL MP



Založen: 1.8.2007
Příspěvky: 123

PříspěvekZaslal: čt prosinec 25, 2008 10:52 am    Předmět: Citovat

Dobrý den.
Zastavte se na služebně MP Chrastava a určitě najdeme řešení.

S pozdravem Alan Grebson velitel MP Chrastava
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kubajzicek



Založen: 4.12.2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po leden 05, 2009 8:19 am    Předmět: Citovat

VELITEL MP napsal:
Dobrý den.
Zaměříme se na uvedenou lokalitu.
S pozdravem Alan Grebson velitel MP Chrastava
Dobry den.Bohuzel neni videt zadne zlepseni.Kvuli odstavenym autum neni poradne odhrnuta silnice!Nebo v Chrastave neplati pravidla silnicniho provozu-pri stani musi zustat aspon jeden volny jizdni pruh o sirce nejmene 3 metry pro kazdy smer jizdy a kde ridic smi zastavit a stat??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
josef novák



Založen: 15.7.2008
Příspěvky: 79
Bydliště: Střelecký vrch

PříspěvekZaslal: po leden 05, 2009 9:54 am    Předmět: x Citovat

Kubajzicek napsal:
VELITEL MP napsal:
Dobrý den.
Zaměříme se na uvedenou lokalitu.
S pozdravem Alan Grebson velitel MP Chrastava
Dobry den.Bohuzel neni videt zadne zlepseni.Kvuli odstavenym autum neni poradne odhrnuta silnice!Nebo v Chrastave neplati pravidla silnicniho provozu-pri stani musi zustat aspon jeden volny jizdni pruh o sirce nejmene 3 metry pro kazdy smer jizdy a kde ridic smi zastavit a stat??
Very Happy Very Happy


ano máte pravdu v Chrastavě neplatí žádná pravidla a MP to "řeší"přímo
mistrovsky Very Happy mám stejné zkušenosti ze sídliště kde se parkuje přímo v křižovatce-tři auta vedle sebe a stojí tam třeba celý den to co je najeté přímo uprostřed protože tamty blíže k chodníku třeba odjely --MP to také nezajímá ani jejich velitele -- odpověď byla na poslané fotografie: memí to v pořádku, ale když nikoho nepřistihnou tak se to nedá řešit Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VELITEL MP



Založen: 1.8.2007
Příspěvky: 123

PříspěvekZaslal: st leden 07, 2009 12:59 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den pane Nováku.
Vzhledem k nedostatku parkovacích míst na Střeleckém vrchu je dopravní situace v této lokalitě velmi složitá. Samozřejmě máte pravdu, v křižovatce se nesmí parkovat ! Pokud tam vozidla parkují, není nic jednoduššího než zvednout telefon a zavolat k nám na služebnu městské policie, popřípadě na státní policii, která samozřejmě tyto přestupky může také řešit. Bohužel lidé jsou neponaučitelní a vždy se někdo najde, kdo se do křižovatky postaví. Pokud přestupek zjistíme, tak ho také řešíme podle zákona. K vašemu názoru na městskou policii se vyjadřovat nebudu. Děkujeme za příspěvek.

S pozdravem Alan Grebson velitel MP Chrastava
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
josef novák



Založen: 15.7.2008
Příspěvky: 79
Bydliště: Střelecký vrch

PříspěvekZaslal: st leden 07, 2009 2:51 pm    Předmět: Citovat

VELITEL MP napsal:
Dobrý den pane Nováku.
Vzhledem k nedostatku parkovacích míst na Střeleckém vrchu je dopravní situace v této lokalitě velmi složitá. Samozřejmě máte pravdu, v křižovatce se nesmí parkovat ! Pokud tam vozidla parkují, není nic jednoduššího než zvednout telefon a zavolat k nám na služebnu městské policie, popřípadě na státní policii, která samozřejmě tyto přestupky může také řešit. Bohužel lidé jsou neponaučitelní a vždy se někdo najde, kdo se do křižovatky postaví. Pokud přestupek zjistíme, tak ho také řešíme podle zákona. K vašemu názoru na městskou policii se vyjadřovat nebudu. Děkujeme za příspěvek.

S pozdravem Alan Grebson velitel MP Chrastava


Pane veliteli MP!
Já reagoval na názor předcházejícího, aby věděl, že podobné zkušenosti má více lidí. A co se týče parkování na sídlišti -ano je obtížné jako všude kde jsou lidé bezohlední a je jím jedno, že svým chováním optěžují jiné jen když mají svoje pohodlíčko.... A proto musí opčas nastoupit represe, kterou prezentujete vy v podobě policie proto jste také nepopulární, ale nemělo by vás to odrazovat od pokusů o nápravu. Píšete že je jednoduché zvednout telefon atd... já jsem vám poslal mailem dokonce i fotografie s SPZ-vám i panu starostovi -- a krom toho i bez těchto důkazů
není žádný problém to zjistit--ty auta tam parkují každý den stejně a dokonce i v zimě kdy je i tak zůžený profil křižovatky........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VELITEL MP



Založen: 1.8.2007
Příspěvky: 123

PříspěvekZaslal: st leden 07, 2009 10:03 pm    Předmět: Citovat

Vážený pane Nováku.
Váš podnět, který jste zaslal ohledně parkování v křižovatce na Střeleckém vrchu, byl vyřešen strážníky MP Chrastava. Není tedy pravdou, že by váš podnět zůstal bez odezvy. V každém případě MP Chrastava v dané lokalitě řeší mnoho přestupků týkajících se dopravy. Někteří lidé jsou prostě nenapravitelní.

S pozdravem Alan Grebson velitel MP Chrastava
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
josef novák



Založen: 15.7.2008
Příspěvky: 79
Bydliště: Střelecký vrch

PříspěvekZaslal: st leden 07, 2009 11:25 pm    Předmět: Citovat

VELITEL MP napsal:
Vážený pane Nováku.
Váš podnět, který jste zaslal ohledně parkování v křižovatce na Střeleckém vrchu, byl vyřešen strážníky MP Chrastava. Není tedy pravdou, že by váš podnět zůstal bez odezvy. V každém případě MP Chrastava v dané lokalitě řeší mnoho přestupků týkajících se dopravy. Někteří lidé jsou prostě nenapravitelní.

S pozdravem Alan Grebson velitel MP Chrastava


Přiznám se, že tomu teda nerozumím a nebo každý mluvíme o něčem jiném -- chodím okolo každý den a ty auta tam stojí pořád stejně a stejné........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pupulu



Založen: 10.11.2007
Příspěvky: 247

PříspěvekZaslal: so květen 09, 2009 5:24 pm    Předmět: Hlídající strážníci Citovat

Dobrý den,v noci na dnešek (cca 01.30h.) se u nás v ulici rozléhal hlasitý zpěv.V domění,že jdou ožralové z hospody jsem vyběhla k oknu,abych ohlídala naše auta.Zjistila jsem,že se jen někdo od vedle velmi dobře baví na zahradě(což mi vůbec nevadí!!).Jaké bylo,ale mé překvapení-vyhlédla jsem z okna a pod domem stála hlídka MP.Chvilku postála a pokračovala v obhlídce města.šla jsem si tedy lehnout.Po půl hodině se opět ozval řev a opět jsem uviděla projíždějící hlídku MP.Začali snad strážníci sloužit i v noci??Pro dnešek mají odemě VELKOU pochvalu!!!!!!!Děkuji!! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Úřady a instituce Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 5 z 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com