Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pálení odpadků

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Diskuze - odpady
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lukáš27



Založen: 28.7.2010
Příspěvky: 39
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: út leden 28, 2014 6:28 pm    Předmět: Pálení odpadků Citovat

Dobrý den,
dá se něco dělat, když soused ustavičně pálí v kamnech plast? Zamořuje tím ovzduší. Včera večer například pálil na zahradě hromadu kabelů, aby z nich dostal měď. Když jsem ho upozornil, že to nesmí pálit, tak se ještě divil. Má připravenou další hromadu kabelů, takže počítám, že v tom bude pokračovat. Děkuji za odpověď.
_________________
lukis.27@seznam.cz
608068070
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ferocactus



Založen: 29.5.2009
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: út leden 28, 2014 9:07 pm    Předmět: Re: Pálení odpadků Citovat

Lukáš27 napsal:
Dobrý den,
dá se něco dělat, když soused ustavičně pálí v kamnech plast? Zamořuje tím ovzduší. Včera večer například pálil na zahradě hromadu kabelů, aby z nich dostal měď. Když jsem ho upozornil, že to nesmí pálit, tak se ještě divil. Má připravenou další hromadu kabelů, takže počítám, že v tom bude pokračovat. Děkuji za odpověď.



Dobrý den, pokaždé volejte městskou policii.
Nám už také pomohli. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lukáš27



Založen: 28.7.2010
Příspěvky: 39
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: po únor 03, 2014 6:03 pm    Předmět: Pálení gumy Citovat

Tak soused přes noc spálil velkou hromadu oholených kabelů. Nejhorší je, že jsem tam nebyl a nemohl jednat. Spálil je těsně mého plotu, takže je celý černý od sazí, stejně jako stromky, které jsou u plotu. Černá je dokonce i tráva. Volal jsem mu, pohádal se a to je vše co se stalo. Mám to nafocený před pálení a pak po pálení, ale to je mi asi k ničemu. Dělá si co chce a když se člověk ozve, tak se tváří, jako kdybych byl problémový já.
_________________
lukis.27@seznam.cz
608068070
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: čt únor 20, 2014 3:58 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den,
omlouvám se, ale zaregistroval jsem Vaše příspěvky až nyní (téma je níže na foru a nemění se cena odpadu, tak jsem tento odsek nijak zvlášť nesledoval a toto mě do tohoto okamžiku uniklo).

Náš pracovník ohledně životního prostředí se jmenuje Bc. Martin Spáčil spacil@chrastava.cz (482 363 859, 724790792) kontaktujte ho prosím.
Já ho též upozorním na Váš problém.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bc. Martin Spáčil



Založen: 27.4.2010
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: pá únor 21, 2014 10:51 am    Předmět: Citovat

Dobrý den,
dle přání pana starosty informuji ostatní diskutující o vývoji situace uvedené na tomto vlákně:
Celou záležitost neprodleně řešila městská Policie. Přečin pachatele byl pro tentokrát vyřešen domluvou. V případě opakování této situace bude přistoupeno k sankcím v rámci zákonných mezí.
Pokud kdokoli zaznamená pálení odpadů či jiných nebezpečných látek, kontaktujte městskou nebo státní Policii.

Bc. Martin Spáčil, referent OVÚS, MěÚ Chrastava
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
josef novák



Založen: 15.7.2008
Příspěvky: 79
Bydliště: Střelecký vrch

PříspěvekZaslal: pá únor 21, 2014 11:19 am    Předmět: Citovat

Domluvou ??????????? Shocked a to nikoho ani nezajímá původ těch kabelů ? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Diskuze - odpady Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com