Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Kandidátní listina ČSSD do komunálních voleb 2014

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Politika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ekekout



Založen: 21.6.2014
Příspěvky: 16777213

PříspěvekZaslal: ne červen 22, 2014 7:16 pm    Předmět: Kandidátní listina ČSSD do komunálních voleb 2014 Citovat

p.č. Jméno a příjmení věk povolání adresa trv. pobytu politická příslušnost

1. Mgr. Karel Řehák 48 speciální pedagog, učitel Horní Vítkov bez politické příslušnosti
2. Mgr. Oldřich Němec 58 tajemník OÚ Chrastava bez politické příslušnosti
3. Bc. Ondřej Kout 26 elektronik Dolní Chrastava bez politické příslušnosti
4. Bc. Lukáš Močárko 40 zaměstnanec MML Chrastava bez politické příslušnosti
5. Miloslav Pilař 63 důchodce Chrastava ČSSD
6. Martin Suchomel 49 technik Chrastava bez politické příslušnosti
7. Mgr. Tomáš Jerje 28 učitel Chrastava bez politické příslušnosti
8. Martin Trögler 49 zaměstnanec MML Chrastava bez politické příslušnosti
9. Jana Havlíková 45 ved. grafik Dolní Vítkov bez politické příslušnosti
10. Vítězslav Houda 47 vkladač Dolní Chrastava bez politické příslušnosti
11. Pavel Henzl 43 zaměstnanec MML Chrastava bez politické příslušnosti
12. Romana Krčková 46 manažerka Dolní Chrastava bez politické příslušnosti
13. Radek Dostál 40 technik Dolní Vítkov bez politické příslušnosti
14. Lukáš Dobeš 33 OSVČ Dolní Vítkov bez politické příslušnosti
15. Václav Chalupa 53 podnikatel Chrastava bez politické příslušnosti
16. Miroslav Svoboda 35 zaměstnanec ZŠ Chrastava bez politické příslušnosti
17. Jaroslav Mucha 42 podnikatel Chrastava bez politické příslušnosti
18. Ing. Ludvík Bém 61 středoškolský učitel Chrastava bez politické příslušnosti
19. Josef Wolf 41 logistik Andělská Hora bez politické příslušnosti
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
halvi



Založen: 29.7.2008
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: ne červen 22, 2014 7:28 pm    Předmět: Chrastava není Ralsko Citovat

Jo a nejlepší je Němec. Dům v Chrastavě už před lety prodal, pracuje, žije a bydlí v Ralsku, s Chrastavou nemá už dávno nic společného, leda tak trvalý pobyt jak bezdomovec na radnici.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Oldřich Němec



Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2014 1:32 pm    Předmět: Citovat

Pane (paní, ono??) ?halvi?,
dovolím si reagovat na Váš příspěvek na chrastavském fóru.

Předně Vás chci ubezpečit, že se vždy pod své příspěvky podepisuji (na rozdíl od Vás), neboť se za své názory nestydím. Za různé přezdívky a anonymy se většinou ukrývají ti, co buď nemají čisté svědomí či různými poťouchlými způsoby chtějí vnést do fóra rádoby své myšlenky či názory. S anonymy většinou nemá smysl se zabývat, ale udělám výjimku.

A nyní k Vašemu příspěvku.
Nevím, zda jsem ?nejlepší?, jak píšete se zřejmou nadsázkou. O tom rozhodnou voliči. Ale věřím, že sociální demokracie jako celek bude v komunálních volbách úspěšná.
Co se týká mého prodeje domu, to je ryze soukromá záležitost, ale máte pravdu, dům jsem prodal, jen bych chtěl upřesnit, že nikoliv ?před lety?, jak uvádíte, ale v srpnu 2012.
Tvrzení, že nemám ?už dávno nic společného s Chrastavou?, je však zcela mimo mísu. Jsem v Chrastavě zastupitelem, a jsem mimo jiné také pověřen radou města k civilním obřadům (svatby a vítání občánků), a to již třetí volební období. Těší mne, že jsem občany stále žádán. Ostatně za minulý rok jsem absolvoval nejvíce civilních obřadů z pověřených zastupitelů.
Co se týká samotného jednání zastupitelstva, mám téměř stoprocentní účast, a pokud jsem někdy chyběl, byl jsem řádně omluven. Statistiku si můžete dohledat v jednotlivých zápisech ze zastupitelstva města, jsou zveřejněna na webu města.
A že mám s Chrastavou stále pevnou vazbu, dokládá mimo jiné i fakt, že zde žije jedna z mých dcer se svou rodinou.
Poslední Vaše poznámka o bezdomovci mi přišla více než úsměvná. Skutečnost, že má někdo trvalý pobyt na radnici, ještě neznamená, že je bezdomovec.Ale to Vy zřejmě víte? Laughing

V závěru Vám přeji šťastnou ruku při podzimních komunálních volbách. Laughing

Zdraví a přeje vše dobré

Oldřich Němec

P.S.: Pokud byste se chtěl i nadále věnovat mé osobě, doporučím Vám i své záliby na webu www.kvarteto.rehec.cz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
halvi



Založen: 29.7.2008
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2014 1:30 pm    Předmět: Citovat

Takže, když si odmyslím vaši omáčku měl jsem pravdu. Dva roky již bydlíte a žijete někde úplně jinde. Do Chrastavy se dostavíte párkrát za rok na zastupitelstvo v kterém můžete být jen proto, že jste jak bezdomovec na radnici. A v Chrastavě bezdomovec dva roky již opravdu jste. Proč nekandidujete tam kde žijete? Správně se nekandiduje tam kde bydlí a žijí kandidátovi děti, ale kde bydlí a žije samotný kandidát. V Chrastavě může kandidovat vaše dcera. A když jste takový sdílný, co Pilař je pravda že ten je taky jak bezdomovec na radnici s vámi?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Politika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com