Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Sběrný dvůr - stavební suť

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Diskuze - odpady
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
on.stu



Založen: 14.6.2014
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po červen 22, 2020 3:24 pm    Předmět: Sběrný dvůr - stavební suť Citovat

Dobrý den,

potřeboval jsem vyhodit kolečko sutě a starého cementu, ale byl jsem ze sběrného dvora vykázán, že to neberete a že s tím mám jít do firmy SEDRUS.
Firmu SEDRUS jsem kontaktoval a bylo mi zde sděleno, že berou za 2,5Kč kg.

Je zajímavé, že po zadání "kam vyhodit cement" nebo suť do vyhledavače, tak všechny stránky (i ty podporované státem) napíší, že do sběrného dvora, případně ty sofistikovanější píší "do sběrného dvora v omezeném množství.

jedno kolečko je podle mého omezené množství, tak nevím proč bych měl někomu dalšímu platit? Už jen z principu nechci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jakub Dvořák



Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: st srpen 26, 2020 4:10 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den,
omlouvám se za zpožděnou odpověď. Kolegyně, která má tento dotaz na starosti má v současné době dovolenou a pravděpodobně Váš dotaz přehlédla.

K Vašemu podnětu. Suť a starý cement není komunální odpad, ale stavební odpad, který nemáme oprávnění převzít.
Pokud je problém s likvidací ještě aktuální, zkuste firmu EUROVIA Liberec, Žitavská ulice, pan Sáblik ? denně od 7:00-16:30 hod. (sobota po předchozí dohodě), tel. 777 343 879, kde by měla být dle našich informací likvidace levnější.

S pozdravem

Mgr. Jakub Dvořák, vedoucí ORM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Diskuze - odpady Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com