Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

činnost pracovní čety

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
deon



Založen: 27.5.2010
Příspěvky: 789

PříspěvekZaslal: út srpen 09, 2011 4:36 pm    Předmět: činnost pracovní čety Citovat

Dobrý den,
měl bych připomínku k práci paní koodinátorky. To, že skoro každému plynou ze svého zaměstnání nějaké výhody celkem chápu. To, že pracovní četa šlechtí Bílokosteleckou ulici , kde paní koodinátorka bydlí, dobře, ale aby trávili celou svou pracovní dobu (kterou mimochodem hradíme my všichni ze svých daní) na zahradě paní Hrubešové, posedávají u kafíčka , sekají a hrabou jí zahradu - dnes na vlastní oči- my už vadí docela dost. A není to poprvé.
Taky se mi nechce sekat a kafe by se taky našlo Embarassed
Mimochodem by mne zajímalo kolik nás stálo "zatrubnění" příkopu? Který vyřešil pouze zápach a padající zídku pod plotem u Hrubešů a ne odtok vody pod silnicí?!
Díky za odpověď
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: út srpen 09, 2011 7:47 pm    Předmět: To: deon Citovat

Dobrý den,
nemohu se v tuto chvíli vyjádřit k uvedenému obvinění (údajné práce na zahradě paní Hrubešové)a ani se po prošetření tohoto podnětu k němu zde na foru více vyjadřovat nebudu, neboť pracovně právní vztahy se řeší v rámci úřadu (přímý nadřízený paní Hrubešové je pan Bezvoda, nad ním pan tajemník).

Obecně jen mohu říci, že ulice, které se uklízí nezávisí na libovůli paní koordinátorky a že jsem jí dnes osobně viděl i s VPP hned ráno na pracech ve zcela jiné části města.

Dále mohu říci, že jsem poznal paní koordinátorku jako nesmírně obětavou pracovnici a to jak při běžné pracovní činnosti (mnoho hodin strávených v práci navíc), tak v situacích mimořádných především při loňských povodních, kdy odpracovala neskutečné množství práce od samého počátku 4 hodin ráno 7. srpna 2010 po celý měsíc, ale i letos, kdy před nedávnem 2x hrozila velká voda a ona od samého ráno pytlovala a pytlovala.

Jak výše uvedeno, Váš podnět bude prošetřen, ale přivítal bych, kdyby obvinění bylo předáno neanonymně a přímo panu tajemníkovi nikoli anonymně prostřednictvím diskusního fora.

Druhý dotaz Vám zodpoví pan tajemník.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
deon



Založen: 27.5.2010
Příspěvky: 789

PříspěvekZaslal: út srpen 09, 2011 7:59 pm    Předmět: Citovat

"Údajné" práce si samozřejmě ověřte. Komentuji jen to co vidím na vlastní oči a to že tam byli od dopoledních hodin je fakt. Pracovněprávní vztahy ale můžete řešit až když o nějakých porušeních víte a proto je říkám.
Její zásluhy jí samozřejmě neupírám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miroslav Chvála



Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: st srpen 10, 2011 3:12 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den,

K uklízení Bílokostelecké ulice pracovníky VPP musím odkázat na příspěvek na fóru od paní Blanky Vávrové ze dne 8.8.: ?Prosím o úklid podchodu na Bílokostelecké. Nějaká prasata tam rozházela odpadky a bylo by dobré, kdyby to do poutě zmizelo. Mrzí mě, že tu s něčím takovým otravuji, ale nechci, aby to viděli případní hosté. Dík.? Proto tam byli pracovníci VPP posláni.
Vaše výtky týkající se práce zaměstnanců VPP na zahradě paní koordinátorky prověřím. Prosím jen o upřesnění rozsahu. Ve svém příspěvku uvádíte celou pracovní dobu, tedy od 7.30 do 15.30 sekali a hrabali zahradu paní Hrubešové ? Také prosím o sdělení počtu pracovníků VPP, kteří se této činnosti měli účastnit, případně pokud znáte jejich jména sdělte i to.
Náklady na zakrytí příkopu a náklady na odvedení vody pod silnicí, které bylo provedeno v předchozím roce zde sdělí vedoucí ORM.

S pozdravem

Ing. Miroslav Chvála, tajemník MěÚ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
deon



Založen: 27.5.2010
Příspěvky: 789

PříspěvekZaslal: čt srpen 11, 2011 10:13 am    Předmět: Citovat

Dobrý den,
Pracovníky jsem registroval už od rána, nevím ovšem jestli hned u Hrubešů, kolem 10 tam ale byli zcela jistě a pohybovali se tam cca do 14 hod. Sekali zcela jistě dva pracovníci s křovinořezy a 1-2 hrabali, další seděli u kávy. Přesně jsem je nepočítal a ani je neznám jmény. O úklidu v podchodu vím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
deon



Založen: 27.5.2010
Příspěvky: 789

PříspěvekZaslal: pá srpen 12, 2011 10:12 am    Předmět: Citovat

Dobrý den. Pane tajemníku, zatím to vypadá jako výslech z jedné strany a žádná kloudná odpověď...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jakub Dvořák



Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: pá srpen 12, 2011 4:36 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den,
na základě předchozí odpovědi pana tajemníka Vám sděluji následující informace:
cena za zakrytí příkopu ( beton, armatura, PZ desky, kanál s poklopem, atd.) v délce 19 bm činí 60.898,- Kč a provedl ji p. Aleš Nigrin, co se týče výměny propustku u výzkumného ústavu tam náklady činily 28 320,- Kč a opravu provedla f. Jaroslava Starého.

Přeji pěkný víkend a jsem s pozdravem

Mgr. Jakub Dvořák, vedoucí ORM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
deon



Založen: 27.5.2010
Příspěvky: 789

PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2011 10:00 am    Předmět: Citovat

Velmi pěkné !! Děkuji za odpověď
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miroslav Chvála



Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: st srpen 24, 2011 3:11 pm    Předmět: Citovat

Vážený deone,

dosavadním prověřováním Vašeho upozornění se mi nepodařilo tvrzení o strávení celé směny pracovní čety sekáním soukromé zahrady jednoznačně a prokazatelně potvrdit. Souhlasím s Vaším názorem, že případné porušování pracovní kázně lze řešit v případě, že se o něm zaměstnavatel dozví, (což může být při tomto charakteru práce někdy obtížné). K prokázání případných porušení, při minimalizaci rizika následné důkazní nouze, považuji za nejlepší osobní nebo telefonické upozornění nadřízených zaměstnance města v okamžiku, kdy se něco, co se dít nemá, právě děje. Můj telefon (607767759). Pak je možné postupovat bez problémů, rychle a účinně, což velmi rád učiním. Proto za neproduktivní a nevhodné považuji ?řešit? podobné problémy s časovým prodlením, bez potřebného důkazního materiálu a na webu města.
S pozdravem
Ing. Miroslav Chvála, tajemník MěÚ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com