Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

úřední deska

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Úřady a instituce
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
petr



Založen: 26.8.2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: út září 20, 2011 6:55 pm    Předmět: úřední deska Citovat

Dobrý den, dnes jsem se setkal s drobným problémem, kterým je nemožnost uložit informaci z úřední desky nějakým normálním způsobem, či přímo použít odkaz na jednotlivé části úřední desky.

Jedná se mi o zakázku na revitalizaci zeleně na Hřbitově. Oceňuji její zveřejnění,avšak způsob "stažení po jednotlivých stránkách" mi nepřijde zcela optimální

Možná je to jinde uvedeno lépe a já jej nenašel tak prosím o informaci. Děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petr



Založen: 26.8.2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: út září 20, 2011 7:02 pm    Předmět: Citovat

ještě se omlouvám - na konci třetí strany je uvedeno "zadávací lhůta činí 60 dní" co si pod tím představit ??
Výzva k podání nabídky (zadávací dokumentace) vyvěšena 20.9 konec pro podání nabídek 5.10 Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jakub Dvořák



Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: st září 21, 2011 7:26 am    Předmět: Citovat

Dobrý den,
termín zadávací lhůta 60 dní určuje dobu, kdy je nabídka uchazečů závazná a neměnná. Tato lhůta začíná běžet dnem otevřením obálek a do této doby by mělo být výběrové řízení uzavřeno, schváleno Radou města a podepsána smlouva na realizaci zakázky.
Co se týká uložení informací z výzvy pro podání nabídek, ta je ve formátu .pdf, protože je podepsána statutárním zástupcem města, panem starostou. Pokud máte zájem o zadávací dokumentaci, můžete o ni požádat na kontaktech uvedených ve výzvě a domluvit se na předání.

V případě dalších dotazů ohledně veřejné zakázky mě neváhejte kontaktovat - dvorak@chrastava.cz.

S pozdravem

Mgr. Jakub Dvořák, vedoucí ORM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
admin
Site Admin


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: st září 21, 2011 10:57 am    Předmět: úřední deska Citovat

Dobrý den,
na úřední desce je hned pod záhlavím jako první položka Veřejné zakázky, kde je opět jako první uvedená zakázka se všemi náležitostmi, a to včetně odkazu v pdf: Výzva k podání nabídek, formát pdf
Přímý odkaz zjistíte z hyperlinku:
http://www.chrastava.cz/2011/vz-hrbitov.pdf
citace:
způsob stažení po jednotlivých stránkách mi nepřijde zcela optimální

Vcelku to bude opravdu přehlednější, dokumenty na úřední desce jsme se rozhodli uveřejňovat jako celek v pdf, ne jako dosud po jednotlivých stránkách.
Položka 11-257 Výzva k podání nabídky v poptávkovém řízení Hřbitov Chrastava - revitalizace zeleně je již upravená.
citace:
nemožnost uložit informaci z úřední desky nějakým normálním způsobem, či přímo použít odkaz na jednotlivé části úřední desky

Tak tady si dovolím Vámi nesouhlasit, stahnout si dokument po jednotlivých stránkách nebo použít odkaz nebylo nemožné, pouze nepohodlné, protože místo jednoho souboru byly tři. Ale souhlasím, že to nebylo komfortní, nyní bude jeden soubor v pdf, což je lepší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
petr



Založen: 26.8.2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: st září 21, 2011 2:09 pm    Předmět: Citovat

Děkuji Vám pánové za informace i úpravy - vážím si toho - Děkuji a přeji Vám pěkný den
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Úřady a instituce Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com