Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pobřežní ulice otevřena a další dobré dopravní zprávy.

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2011 10:16 pm    Předmět: Pobřežní ulice otevřena a další dobré dopravní zprávy. Citovat

Dnes dne 31. 10. 2011 byla úplně tj. obousměrně otevřena Pobřežní ulice. Zároveň byl obousměrně pro osobní dopravu (tj. do 3,5 tuny) zprovozněn provizorní most (definitivní secesní bude vybudován vedle v roce 2012). Zítra bude změněno též dopravní značení v Družstevní ulici (též po rekonstrukci) na obousměrný provoz pro osobní vozidla. Pro chodce byl dnes též zprovozněn most u autobusového nádraží.

Omlouvám se všem za téměř rok trvající velké dopravní omezení. Speciálně se omlouvám obyvatelům Václavic a v Chrastavě ulice Vítkovská kudy vedla po dobu rekonstrukce ulice Pobřežní náhradní trasa pro kamiony. Stavebním firmám (Syner a most u autobusového nádraží PSVS) děkuji za odvedenou práci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lomax



Založen: 8.4.2008
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: út listopad 01, 2011 11:36 am    Předmět: Citovat

Zrovna včera jsem náhodou mluvil s lidma z Václavic...jsou šťastný jak blechy, že se komunikace zprůjezdnila v předstihu...

Ještě přidám článek z Libereckýho dne >>>zde<<<
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petr václavice



Založen: 26.7.2011
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: pá listopad 04, 2011 8:24 pm    Předmět: Citovat

Vážený Pane Starosto
Otevření ulice Pobřežní je jistě pro Václavice velká úleva.Ale ještě bych ocenil, když jste kamiony cca před rokem naučil jezdit přez Václavice,aby jste je to teď zase odnaučil.
Dnes to je 4.11. jsem jel přez tuto obec dvakrát.Ráno v 8.30směrem do Chrastavy a předemnou jela stříbrná cisterna,která v Chrastavě odbočovala směrem ke Benteleru.
Asi kolem 12.30 jsem jel zpět a u tak zvaného "smeťáku" proti mne jel kamion,který mne natlačil až na plot.
Věřím,že nejsem jediný kdo má tuto skušenost s kamiony i po otevření ulice Pobřežní.
Děkuji za odpověď a doufám,že tento problém pomůžete vyřešit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: pá listopad 04, 2011 11:07 pm    Předmět: To: petr václavice Citovat

Dobrý den,
1) Existuje pojem "setrvačnost". Podobně jako se před rokem snažily některé kamiony projet uzavřenou Pobřežní ulicí (protože tak byly zvyklí), a pak se při najetí k ní musely složitě otáčet, tak nyní někteří, zřejmě z jednoročního zvyku, jedou stále přes Václavice. Zde je více než pravděpodobné, že tato "úchylka" velmi rychle časem zmizí.
2) Možná je pro některé kamiony cesta přes Václavice ekonomicky výhodnější (jedou z Polska). Zde mohu doporučit jediné..a sice, aby vedení Hrádku nad Nisou usilovalo na KÚ o zákaz vjezdu nákladních automobilů (mimo dopravní obsluhy) na Václavickou komunikaci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
petr václavice



Založen: 26.7.2011
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: so listopad 05, 2011 12:04 pm    Předmět: Citovat

Dobrý Den,Pane Starorosto
Je od Vás hezké,že jako učitel ,jste mi vysvětlil některé pojmy.
Já Jsem Vás ,ale prosil o pomoc.
Co Třeba ,kdyby v Benteleru a Glassu udělali letáčky a informovaly řidiče o průjezdnosti Pobřežní.
A nebo postavit M.P. na křižovatku Vác.-Vít. a řidiče Třeba pokutovat.
Děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: so listopad 05, 2011 6:24 pm    Předmět: To: petr václavice Citovat

Již jsem pane Petře odpověděl. Benteller zcela jistě informoval své řidiče jako první.
MP v Chrastavě se problému věnovala intenzivně celý rok. Nevidím důvod, proč by se mu měla věnovat nyní, když problém zmizel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
petr václavice



Založen: 26.7.2011
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2011 7:20 pm    Předmět: Citovat

Pane Starosto
Znám,Vás již pár let jako solidního člověka,ale vaše skrytá arogance ve Vaší odpovědi mne překvapila.
Pokud se pletu,tak se předem omlouvám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: po listopad 07, 2011 9:32 am    Předmět: To: petr vaclavice Citovat

Dobrý den.
Pletete se. Děkuji za omluvu předem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
petr



Založen: 26.8.2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: po listopad 07, 2011 8:21 pm    Předmět: Citovat

tak se přiznám, že jsem v příspěvku pana Canova tu aroganci cítil taky a dost velkou, jen jsem přemýšlel, zda má cenu reagovat - už vidím, že nemá Confused když tam arogance nebyla

pane Petře máte pravdu, provoz přes Václavky se dostává do normálu,ale ještě je co zlepšovat. jen mě napadá přirovnání " po nás potopa " Wink Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
murphyz



Založen: 15.7.2008
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: čt listopad 10, 2011 4:43 pm    Předmět: Poděkování Citovat

Dobrý den, především si myslím, že je nemístné stále jen kritizovat. Chápete vůbec, že v Chrastavě ještě nikdy nebylo tolik nových povrchů silnic, cest, chodníků...?
Jestli nutně musíte v něčem šťourat, poradím vám. Kandidujte v příštích volbách a můžete se předvést. Ikdyž dodávám, že to už přijdete většinou k hotovému.
Já velmi děkuji, za vše, co se v Chrastavě již opravilo a ještě teprve opraví a vybuduje Smile .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luděk Vostrý



Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: pá listopad 11, 2011 8:01 pm    Předmět: Poděkování Citovat

Dovolil bych si též poděkovat a pochválit. Oprava Pobřežní dopadla nad očekávání velice dobře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GKCHRASTAVA



Založen: 6.11.2007
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: ne listopad 13, 2011 11:19 pm    Předmět: Citovat

dovolím si jednu připomínku. Myslím si podle prvních dojmů ježdění v opravné pobřežní ulici (mimochodem docela rychle opravené, doufejme jen, že ne na úkor kvality). Jedná se o ochranný ostrůvek přechodu u mostu k autobusovému nádraží. Jeho umístění změnšuje průjezdný profil pro kamiony směrem k Benteleru. V místě těsně za ostrůvkem s silnice láme. Uvidíme jak dlouho označení vydrží než ho rozjezdí zadní kola návěsů. Bylo by dobré se podívat v jakém stavu se nachází opravený kruhový objezed pod dálnicí. dlažba je již totálně vytrhaná. pravděpodobně daň za rychlé spěchání? či nekvalitně usazené dlažba do betonu. Ne vždy je potřeba spěchat za každou cenu, když to pak dopadne jen nekvalitní prací.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: po listopad 14, 2011 11:36 am    Předmět: To: GKCHRASTAVA Citovat

Dobrý den,
já s Vašimi připomínkami souhlasím (až na to, že se nejednalo o čas, ale o projekt). Ten profil (u mostu na AN) je takový jaký je z rozhodnutí, které byly mimo naší moc (ač jsme to argumentovali, jedná s o rozhodnutí dopravních odborníků), co se týče kruhového objezdu, tam bude muset dojít ke kompletnější rekonstrukci (bombardujeme kvůli tomu Krajskou správu Lbc kraje, ta to musí uplatnit v rámci reklamačního řízení).

Děkuji za výše uvedená poděkování přispěvatelů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GKCHRASTAVA



Založen: 6.11.2007
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: po listopad 21, 2011 6:24 pm    Předmět: Citovat

Ještě připomínka k dopravnímu značení. Velmi nebezpečná je chybějící svislá dopravní značka označující přechod pro chodce u mostu od autobusáku do Pobřežní ulice. Směrem ke kruhovému objezdu tato značka před ostrůvkem je, ale z druhé strany chybí. a občas si chodci usuprují právo přednosti na i tak dost úzkém místě. Děkuji za nápravu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petr Bezvoda



Založen: 30.4.2008
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2011 8:47 am    Předmět: Citovat

Dobrý den.
Po dohodě se zástupci Krajské správy LK (dnes v 8,30h) bude značka osazena do konce tohoto týdne.Děkujeme za upozornění.

S pozdravem Petr Bezvoda (správa majetku).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com