Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

obědy a zase obědy
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Obsah fóra
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
petr



Založen: 26.8.2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2011 4:58 pm    Předmět: obědy a zase obědy Citovat

Zdravím pana admina - dávám na zvážení blokaci nabídek obědů v sekci inzerce. nejen že to není inzerce,ale obyčejná reklama, ale hlavně se díky tomuto nesmysl toto vlákno totálně znehodnotilo. jsem přesvědčen, že to není jen můj názor a proto si dovoluji požádat buďto o samostatné vlákno (pokud je opravdu nezbytné zaplevelovat toto fórum) nebo o blokaci této reklamy - děkuji za zvážení
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obědy Střelecký vrch



Založen: 15.7.2011
Příspěvky: 430

PříspěvekZaslal: po listopad 07, 2011 5:07 pm    Předmět: Citovat

Vám asi hodně leží v žaludku naše každodenní nabídka obědů, že? To je škoda, vždyť už Vám v žaludku nezbývá místo na dobré jídlo..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Obědy Střelecký vrch



Založen: 15.7.2011
Příspěvky: 430

PříspěvekZaslal: po listopad 07, 2011 5:07 pm    Předmět: Citovat

Vám asi hodně leží v žaludku naše každodenní nabídka obědů, že? To je škoda, vždyť už Vám v žaludku nezbývá místo na dobré jídlo..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
petr



Založen: 26.8.2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: po listopad 07, 2011 8:25 pm    Předmět: Citovat

Ale to se velmi pletete, vaše obědy mi v žaludku opravdu neleží, ale vaše inzerce ano!! jak jsem psal v úvodním příspěvku domluvte se s adminem na vlastním vlákně (když to musí být Laughing ) a nezaneřáďujte běžnou občanskou inzerci - doufám že to chápete Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obědy Střelecký vrch



Založen: 15.7.2011
Příspěvky: 430

PříspěvekZaslal: po listopad 07, 2011 10:15 pm    Předmět: Citovat

Nechápeme, ale vy nám jistě vysvětlíte rozdíl mezi inzercí a obyčejnou reklamou, případně poradíte jak to dělají v oblíbeném Hrádku..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Blanka Vávrová



Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 531

PříspěvekZaslal: út listopad 08, 2011 12:02 am    Předmět: Jídelní lístky Citovat

Přimlouvám se též za založení samostatného oddílu Jídelní lístky. Ne že by Inzeráty byly využívány pro běžné dotazy a nabídky tolik, ale v množství jídelních lístků se ostatní inzeráty ztrácejí. Propagace menu by mohla být i vhodnou informací pro turisty a kdo má zájem, určitě si ji najde. Ale za uvádění nabídek na netu děkuji, byl to dobrý nápad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Obědy Střelecký vrch



Založen: 15.7.2011
Příspěvky: 430

PříspěvekZaslal: út listopad 08, 2011 6:02 am    Předmět: obědy Citovat

určite,souhlasíme..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
petr



Založen: 26.8.2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: út listopad 08, 2011 1:50 pm    Předmět: Citovat

Pokud nechápete rozdíl mezi reklamou a občanskou inzercí je jen Váš problém. Pokud by jste chtěli pochopit tak pochopíte, nicméně jak píše Blanka a psal jsem i já díky množství vašich reklamních příspěvků se ztrácí běžná občanská inzerce a to je hlavní věc. To že si nemyslím, že by to tu mělo být je moje věc a nenutím Vám ji, nicmně jsem navrhl optření, které by znamenoalo naplnění pořekadla "Že vlk se nažral a koza zůstala celá" a všichni by byli spokojeni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obědy Střelecký vrch



Založen: 15.7.2011
Příspěvky: 430

PříspěvekZaslal: út listopad 08, 2011 3:17 pm    Předmět: obědy Citovat

ctete nekdy co stvorite?v prvnim prispevku se dozadujete inzerce a chcete zakazat obycejnou reklamu-nasi nabidku obedu.ve druhem uz nasi nabidku oznacujete za inzerci a ve tretim pro zmenu rozlisujete inzerci a obcanskou reklamu.nemate uz v tech vasich terminech poradny hokej?mozna vam nekdo v detstvi pochvalil vasi slohovou praci a vy na to stale vzpominate..nevim,dulezity je ale obsah a ten je ve vasem pripade tragicky.pisete tak chytre az uz vlastne nevite sam o cem..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
petr



Založen: 26.8.2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: út listopad 08, 2011 3:38 pm    Předmět: Citovat

tak naposledy v mém druhém příspěvku měli být uvozovky, které by uvozovaly slovo inzerce. Nejsou moje chyba. Nicméně to nemění nic na stavu, kdy vaše reklama zcela znepřehledňuje část tohoto fóra. Místo toho aby jste se přidal k požadavku na admina, aby vám založil vlastní sekci (třeba místo nabídky dojíždění) plácáte tady hlouposti a chytáte za slovíčka.

Znovu opakuji - narozdíl od Vás jsem již v prvním příspěvku navrhl řešení, což od vás asi očekávat nelze.

Jinak v tom Hrádku mají samostatnou sekci pro podnikatelskou inzerci, chcete li reklamu Smile)

Jinak ostatní nestojí za to komentovat - doufám, že odpovědný člověk za toto fórum pochopí o co tu jde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obědy Střelecký vrch



Založen: 15.7.2011
Příspěvky: 430

PříspěvekZaslal: út listopad 08, 2011 3:50 pm    Předmět: Citovat

krásně jste to navrhnul v prvním příspěvku..jinak pokud jste to nepochopil tak ja zcela souhlasim s nazorem pani Vávrové.coz je i řešení..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
petr



Založen: 26.8.2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: út listopad 08, 2011 3:56 pm    Předmět: Citovat

tak proč se hádáte - nechť admin založí vlákno "nabídka obědů" či podnikatelské aktivity a všichni budou spokojeni - mějte se Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ferocactus



Založen: 29.5.2009
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: st listopad 09, 2011 10:07 am    Předmět: REKLAMA ZADARMO Citovat

petr napsal:
Zdravím pana admina - dávám na zvážení blokaci nabídek obědů v sekci inzerce. nejen že to není inzerce,ale obyčejná reklama, ale hlavně se díky tomuto nesmysl toto vlákno totálně znehodnotilo. jsem přesvědčen, že to není jen můj názor a proto si dovoluji požádat buďto o samostatné vlákno (pokud je opravdu nezbytné zaplevelovat toto fórum) nebo o blokaci této reklamy - děkuji za zvážení

Vážení, vážené adminy, můžete odpovědět?
Přijde mi názor Petra srozumitelný!
Proč nechcete vytvořit oddělenou inzerci pro osoby samostatně výdělečně činné? Je to o penězích? Všude jinde za inzerci podnikatel musí zaplatit!
Čekáme tedy, co na to právní oddělení MÚ Idea !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obědy Střelecký vrch



Založen: 15.7.2011
Příspěvky: 430

PříspěvekZaslal: st listopad 09, 2011 6:29 pm    Předmět: obědy Citovat

ach jo,tak to uz je hodně smutné.nabídku jsme začali vyvěšovat na fórum na prosbu našich zákazníku,jinak ji posíláme E-maily.chci ale pozadat o následující:zpoplatnete nam tuto inzerci,at je klid.doplatíme vám ji zpětně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
petr



Založen: 26.8.2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: čt listopad 10, 2011 1:02 pm    Předmět: Citovat

Proč jste tak vztahovační Sad mě by stačilo jiné vlákno, kam si reklamu s nabídkou obědů umísťujte dle libosti a vlákno s občanskou inzercí by se stalo přehleným - toť vše Surprised
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Obsah fóra Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com