Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pískoviště!

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
7miminko



Založen: 8.8.2011
Příspěvky: 16
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2012 6:13 pm    Předmět: Pískoviště! Citovat

Dobrý den, bydlím v Andělohorské ulici, č. 205 a zajímalo by mě, jestli by bylo možné za panelák dovézt nějaký písek, venku už je vcelku pěkně a to v čem si tam naše děti hrají, tomu se pískoviště opravdu říkat nedá. Dále by mě zajímalo, jestli by šlo zařídit, aby nám někdo uklidil ty vajgly pod okny za panelákem, vím, že za tou můžou hlavně lidé, ale nějaký stroj, který to čistí by určitě zařídit šel, ne? Hodláme rozvěsit letáky, aby lidé neházeli vajgly z okna, protože v té trávě je to opravdu hrůza a děs. Sama má dvě děti a ráda bych s nimi trávila čas venku a pořád chodit na Střelák nebo do města na hřiště, kde je opravdu ČISTO, na to taky není pořád čas. Moc děkuji za jakoukoliv odpověď.
Veronika
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Bezvoda



Založen: 30.4.2008
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2012 5:37 am    Předmět: Citovat

Dobrý den.
S výměnou písku za nový v Andělohorské ul. za panelovými domy počítáme. Stejně pak i s opravami, či úpravami některých herních prvků (mělo by být učiněno do konce dubna). úklid za panelovými domy, ale i před jejich vchody , kde je situace s nedopalky obdobná, ne-li horší, zajistí pracovníci veřejně prospěšných prací či veřejné služby ještě dnes.

S pozdravem Petr Bezvoda (správa majetku)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
7miminko



Založen: 8.8.2011
Příspěvky: 16
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2012 6:24 am    Předmět: Citovat

Moc vám děkuji za odpověď, velmi mě to potěšilo. Přeji pěkný den.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
7miminko



Založen: 8.8.2011
Příspěvky: 16
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2012 7:34 am    Předmět: Citovat

Ještě bych se chtěla zeptat, zda je možné dát za tento panelák koš na odpadky, byl by tam opravdu potřeba! A ten písek můžeme očekávat zhruba kdy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Bezvoda



Založen: 30.4.2008
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2012 7:02 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den.
Vzhledem k tomu, že jsme se nakonec rozhodli nechat vyrobit a instalovat zde pískoviště úplně nové dřevěné(stávající je zbytečně rozměrné a ostré betonové hrany by mohly být i pro děti nebezpečné), nejsem si v tuto chvíli zcela jist, jestli mnou přislíbený termín výměny písku stihneme.Nové pískoviště bude instalováno do stávajícího a vzniklý meziprostor bude zadlážděn.Rychlost provedení terénních úprav vedle pískoviště bude záviset i na počasí.
Umístění odpadkového koše zajistíme v průběhu příštího týdne.

S pozdravem Petr Bezvoda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
7miminko



Založen: 8.8.2011
Příspěvky: 16
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2012 10:19 am    Předmět: Citovat

Dobrý den, tak to jsem mile překvapena Smile jinak co se týče ještě úklidu nedopalků, nezaznamenala jsem bohužel nějaké změny, tak snad to zařídíte brzo! Přeji pěkný den.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Bezvoda



Založen: 30.4.2008
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2012 12:12 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den.

Veškeré nedopalky byly hned následující den uklizeny, ale specielně u vašich paneláků je udržení pořádku téměř nadlidský úkol. V pondělí tam pracovníky VPP pošlu znovu. Jenom podotýkám, že pozemek před vchody panelových domů není v majetku města - zde si pořádek budete muset zajistit sami.

S pozdravem a hezký víkend přeje Petr Bezvoda (správa majetku).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
7miminko



Založen: 8.8.2011
Příspěvky: 16
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2012 1:25 pm    Předmět: Citovat

Mně netrápí nepořádek ani tak před panelákem, jako spíš za panelákem Smile Tak si dětí hraji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petr



Založen: 26.8.2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2012 4:12 pm    Předmět: Citovat

pořád to samé - někdo, kdo tam bydlí udělá nepořádek a město se žene k odpovědnosti. Tohle mě opravdu žere!! co kdyby jste si maminko udělali s spolubydlícími brigádku a prostor si uklidili?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
7miminko



Založen: 8.8.2011
Příspěvky: 16
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2012 10:43 am    Předmět: Citovat

Nemám problém s žádnou brigádkou, ale abych tady sbírala vajgly po někom, když sama nekouřím, to opravdu nehodlám! A lidem, kteří nemají děti nebo už je mají odrostlé je to úplně jedno, takže na žádnou brigádu nepřijdou, bohužel, tak to je. Jak jsem psala,nemám problém s bordelem vepředu, ale hlavně vzadu, ten koš tam chybí a děti nebudou s každým papírkem utíkat do popelnice, která je až před panelákem, přece jenom, jsou to děti! Hlavně mě ale zajímalo pískoviště nebo hrací prvky pro děti, protože vidím, že jinde např. na Střeláku to udělat jde a tady se člověk pořád musí ptát jestli něco bude popř. kdy to bude. Takže se pane Petře prosím do mě nenavážejte, jenom se snažím, aby si naše děti hráli v čistějším prostředí a měli si na čem hrát a pokud máte sám děti, tak to jistě chápete.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
7miminko



Založen: 8.8.2011
Příspěvky: 16
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2012 5:05 pm    Předmět: Citovat

A můžu se ještě zeptat co zamýšlíte s tím druhým pískovištěm? Já jen, že to co předěláváte jste dost zmenšili a někdy si tam hraje i 10 a víc dětí,tak jestli to máte taky v plánu předělat nebo úplně zrušit??? Aby se nám tam ty děti vešli Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chrastavák



Založen: 21.6.2007
Příspěvky: 225

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2012 6:01 pm    Předmět: Citovat

Dobře..je to majetek města...město zajistí úklid a mělo by všem,kdo tam bydlí rozpočítat vynaloženou částku za úklid a odvoz odpadků..Aspoň si to příště rozmyslí..
Nebo si paneláčníci myslí,že budou dělat bordel,házet vajgly z oken a potom žádat město na úklid a platit to budeme všichni??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
7miminko



Založen: 8.8.2011
Příspěvky: 16
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2012 7:17 pm    Předmět: Citovat

Jsem klidně pro rozpočítání, alespoň to tady lidem nebude lhostejné Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Bezvoda



Založen: 30.4.2008
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2012 6:34 am    Předmět: Citovat

Dobrý den.
S obnovou druhého pískoviště nepočítáme.Domnívám se, že jedno byť v těchto (standardních) rozměrech by mělo postačovat.Vzniklou plochu zrušeného pískoviště zřejmě využijeme k jinému účelu.

S pozdravem Petr Bezvoda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com