Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Chrastawak s.s.
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Kultura a sport
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jste pro rozvoj a podporu akcí konaných v našem městě
Ano
84%
 84%  [ 16 ]
ne
10%
 10%  [ 2 ]
nevím / je mi to jedno
5%
 5%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 19

Autor Zpráva
Tadeáš



Založen: 17.9.2008
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: st září 17, 2008 10:22 pm    Předmět: Chrastawak s.s. Citovat

Chtěl bych přidat nové téma věnované NEJEN elektronické muzice ale hlavně vzestupujícím umělcům v oblasti hudby...

Nejspíš vůbec nikdo neví o vzestupu chrastavských skupin a to je dle mě velká škoda, navíc se město vůbec nepodílí, ba naopak na rozvoji hudebních akcí v našem městě.

Jen tak pro zajímavost:
Skupina Sin the Eighth (ex- Apathic) teď někdy bude vydávat album!!!

Seskupení Chrastawak sound system se zase snaží odlišovat od nepříznivé vlny elektronické muziky 'vymívající mozek' ..
Navíc se chystají vydávat své vlastní vynily pod hlavou vlastního labelu...
Také jeden ze členů se každý rok pravidelně staví po boku těch největších zahraničních hvězd...

Toť asi vše...Jen jsem na to chtěl 'upozornit'
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tadeáš



Založen: 17.9.2008
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: st září 17, 2008 10:26 pm    Předmět: Hudba jinak Citovat

Chtěl bych přidat nové téma věnované NEJEN elektronické muzice ale hlavně vzestupujícím umělcům v oblasti hudby...

Nejspíš vůbec nikdo neví o vzestupu chrastavských skupin a to je dle mě velká škoda, navíc se město vůbec nepodílí, ba naopak na rozvoji hudebních akcí v našem městě.

Jen tak pro zajímavost:
Skupina Sin the Eighth (ex- Apathic) teď někdy bude vydávat album!!!

Seskupení Chrastawak sound system se zase snaží odlišovat od nepříznivé vlny elektronické muziky 'vymívající mozek' ..
Navíc se chystají vydávat své vlastní vynily pod hlavou vlastního labelu...
Také jeden ze členů se každý rok pravidelně staví po boku těch největších zahraničních hvězd...

Toť asi vše...Jen jsem na to chtěl 'upozornit'
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ciginator



Založen: 22.10.2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 6:07 pm    Předmět: Citovat

Ano, Chrastava jako obec, nezastáva funkci moderniho mesta, které podporuje kulturu a rozvoj..V Chrastavě chybí prostor (myslím tím oficiální) kde by se uskutečňovali zabavné akce pro mladé..Každá malá vesnička má mít místo, kde se dají !!!!LEGÁLNĚ!!!! provozovat koncerty, taneční párty atd..Příkladem může být Nová Ves, Chotyně atd..Podle mě město odvádí mizernou práci v podpoře timto směrem..Koho baví furt sedět v hospodě???Mě to teda baví, ale radši bych něco víc.. Very Happy

Když už se sem tam vyloupne nějaká akce, po 22.00 prakticky není šance..

Pojďte do petice... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tadeáš



Založen: 17.9.2008
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: st říjen 29, 2008 1:27 pm    Předmět: Proč? Citovat

jsem rád že aspon někdo je schopný se k tomuto vyjádřit...Zbytek radši mlčí a dělá že toto nevidí...
Ptám se tedy proč vesnice jako Chotyně a již zminované toto mají a náš kulturní dům se nechal vyrabovat a totálně zničit některými našimi sociálně slabšími obyvateli....
Na tohle město přihlíží a je mu to jedno Sad....ve finále jsme schopni Chrastavě jako takové udělat trochu jméno...Takhle má akorát pověst jako: hnusné město plné sociálně slabších (všichni boužel víme o koho jde), to jsou pouze přeložení do slušného jazyka slova mých (podotýkám nejen) vrstevníků...
Co se stalo s bývalým Seppem?Kulturním domem, proč se nedá využít střelnice...
Proto vás vyzívám aby jste hlasovali v anketě...díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Antonín Skramuský ml.



Založen: 28.11.2008
Příspěvky: 1
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: pá listopad 28, 2008 1:20 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Laughing
V Chrastavě chybí místo kam jít tzv. za pařit jak pro mladé tak pro starší lidi...nějaké třeba experimentální studio, kde by se hrála nejen elektronická hudba, ale i jazz, rock, pop, menší koncerty neznámích skupin a plesy, stačí jednou za měsíc nemusí to tu být každý víkend. Ale je tu problém asi kdo a kde by to organizoval kvůli hluku a bordelu před touto budovou...taky bych byl rád, kdyby chrastavští obyvatelé co nechodí do města, mohli jít a měli kam jít!!! Možná, ale nechtějí nebo za ta léta rezignovali a našli jiná řešení... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Koblih.Chr



Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 3
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: po květen 18, 2009 9:08 am    Předmět: Citovat

Zdarec Tondo i vy ostatni,máš recht v tom co říkáš až na jednu věc a to že lidí co by rádi udělali nějakou tu kultur.akci atˇpro meší spol.nebo širokou veřejnost je spousta. Viz Chrastawak s.s., Dinamic Line atd. Prostě není prostor....!? A když už někdo někde něco,tak je z toho průšvih,spousta stížností,policejnich kontrol apod. Co je tedy lepší? Nechat zbourat ikony Chrastavské zábavy-kdysi Koruna,Praha jestli to říkám dobře dole u Komina,nedávno Kavárna,co příště?Co třeba celkem nevyužitá budova býv.Seepu,tolik prostoru pro zábavu,kulturu a................
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: po květen 18, 2009 11:55 am    Předmět: To: Koblih Chr. Citovat

Dobrý den,
Kavárna byla v soukromém vlastnictví - a dovedena do takového stavu, že jediným řešením byla demolice (jinak by musela být uzavřena celá ulice, neboť ruina se stala životu nebezpečná).
Co se Seppu týče, ten je v soukromém vlastnictví též, záleží pouze na domluvě s vlastníkem.
A je tu taky prostor areálu bývalé textilany v Andělské hoře, kde se občas konají kulturní akce. Zrovna dnes jsem se kladně vyjadřoval k jedné z nich.
Bohužel však nelze - a může mi to být osobně sebevíc líto, neboť Honzu Šmída alias Chrastawaka znám odmalička a mám k němu kladný vztah - akceptovat hudební akce hluboko do noci či spíše do rána - v prostoru někdejšího M-klubu (tzv. Lucky bar), je to uprostřed síldiště a to prostě opravdu nejde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petr Zeman



Založen: 23.2.2008
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: út květen 19, 2009 10:25 pm    Předmět: Citovat

Tak nevím........
1. Chci akci
2. Najdu prostor - např zmiňovaný komín má sál
3. Dohodnu se s majitelem na pravidlech a pronájmu a respektuji pravidla města (povolení, hluk, náhrada škod)
4. Propaguji akci
5. Prodám lístky
6. Uspořádám akci
7. Udělám bilanci a hurá do další akce

Problém je asi v tom, že chcete aby někdo tohle všechno dělal za Vás. V tom případě doporučuji uměleckou agenturu, nikoliv město.
Můj názor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ciginator



Založen: 22.10.2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: ne květen 24, 2009 2:44 pm    Předmět: Citovat

Petr Zeman napsal:
Tak nevím........
1. Chci akci
2. Najdu prostor - např zmiňovaný komín má sál
3. Dohodnu se s majitelem na pravidlech a pronájmu a respektuji pravidla města (povolení, hluk, náhrada škod)
4. Propaguji akci
5. Prodám lístky
6. Uspořádám akci
7. Udělám bilanci a hurá do další akce

Problém je asi v tom, že chcete aby někdo tohle všechno dělal za Vás. V tom případě doporučuji uměleckou agenturu, nikoliv město.
Můj názor.


dobrá, ukažte mi, kde lze najít sál, kde nebude potíž s policií, kde se lidi muzou bavit dele nez do 22:00.. Ano v komine jiz probehlo nekolik "akci" at uz se jedna o koncerty mistniho "pisnickare" a nebo mistnich "nepisnickaru" .. ovsem ne vzdy se lze s majitelem domluvit, a uprimne, pripada vam napriklad komin jako idealni misto pro kulturni akce? Mame spis na mysli misto, ktere bude slouzit jako víkendový kulturní prostor. Vím, že to není jednoduché, ale za chvíli celou chrastavu a všechny restaurace v ní pohltí "žluté nebezpečí", které je v plném rozmachu.
Zkrátka to asi dopadne tak, že dokud si zde nějaký nadšenec z nastupující generace nezřídí klub, nestrčí do něj balík peněz, neodhluční, tak do té doby se může chrastavě nadále říkat hezké ale úplně mrtvé město..
můj názor
Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ciginator



Založen: 22.10.2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: ne květen 24, 2009 2:47 pm    Předmět: Citovat

Přeci téměř každá vesnička má svůj kulturní dům, ve kterém se už od dob totality konali kulturní sešlosti, plesy, vystoupení atd...jen mě mrzí, že něco podobného nemáme i my, a to i když nejsme zase tak malá obec.. Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Koblih.Chr



Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 3
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: po květen 25, 2009 9:02 am    Předmět: Citovat

toto vsechno udelam(e),myslim tim vseobecny manual p.Zemana,posledni kvetnovy vikend to propukne a pak tedy zacnu bilancovat o tom kdo komu a vcem jde vstrict. mimochodem poskytnout nekomu nemovitost,pro predevsim podnikatelskou sferu,viz.elitex,neni reseni kulturni stranky u nas ve meste,je to jen moznost kam nasypat penize,pokud je mate,udelat z toho klub a dal jen jako podnikatel se snazit neco vydelat,TO neni nabidka resení PEACE FOR CHRASTAWAK!!!! Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Koblih.Chr



Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 3
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: po květen 25, 2009 9:04 am    Předmět: Citovat

shlednete cesky film Kour,i fabriky to mají Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kobyla ma maly bok



Založen: 18.7.2008
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: po květen 25, 2009 1:20 pm    Předmět: Každá akce stojí hodně peněz a kde je brát ? Citovat

Pamatuji si, že jsme chodili tancovat do areálu v Elitexu. Měli tam velikou jídelnu, kde se dalo chodit i na koncerty zpěváků, skupin.... Nevím, co tam teď mají, ani komu to dnes patří. Škoda, je to stranou, že se to už pro toto nevyužívá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Zeman



Založen: 23.2.2008
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: po květen 25, 2009 7:53 pm    Předmět: Citovat

Dneska už zdaleka nemá funkční sál každá vesnička, jednoduše proto, že se to nevyplatí. Pařit se jezdí do Libu a asi i do Chotyně a dalších .....ték. Kdyby se to totiž vyplatilo, tak by to už někdo zkusil. A pokud tomu věříte, zkuste to vy. Stále totiž nechápu, proč by tady mělo pařírnu budovat město. Já osobně bych na nějakou technopárty svůj majetek nepropůjčil, bohatě mi stačilo co se dělo kolem Luckyny a děje okolo Vietnamce.
Takže pokud se návštěvníci těchto akcí nenaučí chovat, tak Vám nikdo vstříc nevyjde a to je prostě fakt, se kterým se buďto smiřte nebo na tom něco změňte.
PZ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lomax



Založen: 8.4.2008
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2009 5:22 pm    Předmět: Citovat

jj, Petr ma recht...vsak si vzpomente na slavny kovak (nez ho obydleli stoupenci pana zla Laughing), byly tam celkem slusne zabavy a akce, ale vsechno jednou skonci a zrovna v tomhle pripade za to mohli navstevnici (vyvytekdo)proste jakmile tam prijde nekdo kdo dela problemy, tak podnik upada...zakazat jim vstup? a budou se ohanet jedinym slovem, ktery umej perfektnie rict cesky DISKRIMINACE
ja rasista nejsem, ale vsichni vedej, ze 90 % problemu delaji prave oni. Zavolani policie, aby tam sla udelat poradek je jako se dovolat na operatora O2

Takze dokud se nevyresi problem s kovakem, tak nema cenu nekde neco provozovat (ale to je bohuzel neresitelny, pac to je soukromi majitel a hygiena s tim taky nic neudela. Proste Praha je znama hradncany, Chrastava Kovakem...Sorry za ot
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Kultura a sport Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com