Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Semafor v Nádražní ul.

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Blanka Vávrová



Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 531

PříspěvekZaslal: út březen 31, 2009 10:07 pm    Předmět: Semafor v Nádražní ul. Citovat

Prosím, nebylo by možné intervenovat na patřičných místech, aby byl zkrácen interval semaforu - jde o velmi krátký a přehledný úsek a plynulost dopravy by se tím jistě zlepšila. Řidiči ČSAD, ale nejen oni, kteří zajíždějí k vlakovému nádraží a hned se zase vracejí zpět a pokaždé musí vystát červenou, to určitě uvítají.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: út březen 31, 2009 11:05 pm    Předmět: To: Blanka Citovat

Ahoj Blanko,
já vím, že to čekání na semaforu je nepříjemné, ale nechci slibovat, že budu zařizovat jiné intervaly. To si řídí dopravní inspektorát a věř mi, že si nenechá do takovýchto věcí mluvit. Omlouvám se.

Jinak, nevím, zda víš, jak to při budování křižovatky celé bude probíhat (tři etapy), tak zasílám odkazy:
1. etapa: http://www.chrastava.cz/muinfo/akt09/I_etapa.pdf
2. etapa: http://www.chrastava.cz/muinfo/akt09/II_etapa.pdf
3. etapa: http://www.chrastava.cz/muinfo/akt09/III_etapa.pdf

Výsledný stav:
http://www.chrastava.cz/2009/polemika/planek.jpg

Dále si Tebe i další účastníky fóra dovoluji tímto informovat, že dle rozhodnutí dopravního inspektorátu, odboru dopravy Magistrátu, Krajské správy silni a projektantů bylo definitivně rozhodnuto, že po realizaci první části přeložky II/592 (tzn. po realizaci komunikace kolem Svazarmu ke kruhové křižovatce) bude trvale uzavřen pro automobily most přes Jeřici mezi autobusovým nádražím a Bílokosteleckou. Na jednání dne 25.3.2009 jsme se snažili dosáhnout alespoň jednosměrné průjezdnosti (od Bílokostelecké do centra), ale neuspěli jsme. Most bude průchozí pouze pro pěší (příp. cyklisty pokud slezou s kola).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Blanka Vávrová



Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 531

PříspěvekZaslal: čt duben 02, 2009 9:33 am    Předmět: Semafor v Nádražní ul. Citovat

Michale, dík za odpověď. Ty etapy na aktualitách jsem našla, i to, že to bude trvat až do srpna. Má úplné uzavření mostu nějaký vážný důvod? Připadá mi zvláštní, že by nemohli projet ani cyklisté na kole. Jsem zvědavá, kdo to bude hlídat. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: čt duben 02, 2009 5:06 pm    Předmět: To Blanka Citovat

Ahoj Blanko,
nedokáži to podat tak odborně, jak bylo podáváno mě a mým kolegům na jednání. Takže - jde o ochranu chodců (na křižovatce bude navíc ostrůvek), která je, jak bylo řečeno prvořadá. Zjednodušuje to dopravní situaci na křižovatce. Zábrany vůči autům na mostě mají být stavební (tzn. nejen dopravní značení), technicky se auta nebudou moci přes most dostat. Možná bude u cyklistů možné nesesednout, já jsem to podal tak (přechod pěšky s kolem vedle sebe), jak to bylo dopravními experty podáno mě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Blanka Vávrová



Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 531

PříspěvekZaslal: pá duben 03, 2009 8:44 am    Předmět: To: Michael Citovat

Michale, věřím, že jste dělali, co jste mohli. Ty zábrany mi byly jasné hned, jak jsi psal o zákazu. Předpokládám sloupky a v tom případě cyklisté budou velmi pravděpodobně předpis porušovat (pokud tam nebude napříč přímo obrubník) Wink . Jinak jsem vděčná za rekonstrukci autobusáku, už to opravdu potřebuje jako sůl. A také za to, že i přes problémem s financemi myslíte na lidi, kteří tam musejí čekat za každého počasí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
newman



Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Dolní Chrastava

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2009 7:16 pm    Předmět: Re: To: Michael Citovat

[b]Jo, autobusák potřebuje opravu, ale v případě že se opraví autobusák je bezpředmětné budovat terminál u vlakáče Smile[/b]............................................................................................
Blanka Vávrová napsal:
Michale, věřím, že jste dělali, co jste mohli. Ty zábrany mi byly jasné hned, jak jsi psal o zákazu. Předpokládám sloupky a v tom případě cyklisté budou velmi pravděpodobně předpis porušovat (pokud tam nebude napříč přímo obrubník) Wink . Jinak jsem vděčná za rekonstrukci autobusáku, už to opravdu potřebuje jako sůl. A také za to, že i přes problémem s financemi myslíte na lidi, kteří tam musejí čekat za každého počasí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2009 9:16 pm    Předmět: To newman Citovat

Dobrý den,
realizace terminálu u vlakového nádraží není odvislá od rekonstrukce autobusového nádraží z těchto důvodů:
1. I kdyby rekonstrukce autobusového nádraží v dohledné době vůbec neprobíhala, autobusové nádraží bychom přece nerušili - nemůžeme přeci lidi z centra města vyhánět až k vlakovému nádraží.
2. Akce - Terminál RTN u vlakového nádraží v sobě zdaleka nezahrnuje pouze nová autobusová stání (LK vyžaduje příjezd všech autobusů až k vlakovému nádraží kvůli propojenosti obou druhů veřejné dopravy), ale též opravu komunikace Nádražní (od křižovatky z Andělohorskou včetně ), která je v katastrofálním stavu (+rekonstrukci kanalizace) a nové řešení příjezdu k průmyslové zóně Grupo, Elitex a spol. (z dosavadního příjezdu od odbočky u křižovatky Nádr. a And.) bude jednosměrka, druhý směr povede přímo okolo Nádraží.

Pozn.: realizace RTN je z důvodů ekonomického a technického zajištění akce o 10 měsíců posunuta.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com