Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

inzerce

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Obsah fóra
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Blanka Vávrová



Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 531

PříspěvekZaslal: út červen 12, 2007 12:15 pm    Předmět: inzerce Citovat

Zatím jsem toho tu moc neviděla. Ale mám návrh, nebylo by zde možné tak jako v Hrádku nad Nisou založit rubriku "Inzerce"? A hned bych se zeptala, jestli někdo nepotřebuje čisté kelímky od jogurtů aj. př.pro předpěstování sadby. Naštěstí už je snad možné je házet do sběrných kontejnerů, ale třeba by se někomu hodily. Ze stejného důvodu nabízím i čisté plechovky různých, spíš menších velikostí s hladce odříznutým víčkem. A pak bych se ráda zeptala, zda je někde v Chrastavě možné odkládat nápojové kartony tak, aby neskončily v běžném odpadu? Mám jich už hromadu. Díkl za odpověď . Pěkný den všem, kteří si ho zaslouží i těm, kteří si ho nezaslouží. Třeba pak nebudou tak zapšklí. Smile PS.: Reklamu inzerci na webu Chrastavy by bylo možné dělat v Chrastavských listech, i když by to byla tak trochu konkurence. Ale snad by se tak stránky začaly víc využívat. Blanka Vávrová tel.č. 482 720 412 nebo mob.736 246 712.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: čt červen 14, 2007 4:25 pm    Předmět: Inzerce Citovat

Ahoj Blanko,
rubriku inzerce jsi právě založila, ale chápu, že předkládáš návrh, aby vznikla na vyšší úrovni (myšleno technicky). Napsal jsem e-mail administrátorovi, aby jí zřídil na úrovni "Diskuze o Chrastavě" a "Diskuse o našem foru".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
admin
Site Admin


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2007 8:26 am    Předmět: Kategorie Inzerce byla vytvořena Citovat

Inzerce byla vytvorřena jako třetí kategorie na úrovni "Diskuze o Chrastavě" a "Diskuse o našem foru"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Blanka Vávrová



Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 531

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2007 6:07 pm    Předmět: Citovat

Chlapi, díky. Teď ještě tu propagaci. Ahoj a dík. Mějte se krásně. Blanka Smile PS." A sorry, opravdu jsem tak "trochu" grafoman. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Obsah fóra Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com